Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 71 Sayfa bulundu

Hybrid View

Enduroist Kıdemli Üye Gökhan Ağırbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gökhan Ağırbaş
    Motosiklet
    f650 gs piyade
    Marka
    Bmw

Geçmiş olsun,

Motor, durduğu yerde düştüğünde de grenaj ve ayna kırılabilir.
    Yani, hasarın büyük olmadığını, motorun pert olmasını gerektirmediğini düşünüyorum.
    Kusurlu aracın zorunlu trafik sigortası (yetmez ise arta kalan bölüm için kasko) ile hasar giderilebilecektir.
    Kaza sonrası motorda oluşan hasarın fotoğrafı ile servis faturası, kaza ve hasar hakkında (muhtemel alıcıya) yeterli bilgiyi verecektir.
    Kaza bu, herkesin başına gelebilir.
    Tramerci "uyanık" alıcılar asıl, kayıtlara geçmeyen, gizli kapaklı kazalardan korksun.
    Tekrar geçmiş olsun
    Kafasına kuş s.çtığı zaman şans oyunu oynayanlar, ağzına s.çan liderin peşinden ayrılmaz"

2. Gökhan Ağırbaş, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Aras Acer (16-01-2014)

Enduroist Kadim Üye Aras Acer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Aras Acer
    Motosiklet
    CRF 250L
    Marka
    Honda

"Tapatalk" uygulamasını daha yeni keşfettim. Uygulamayı bayağı ben sevmeye başladım... Hem rahat dolaşıyorum iphoneden hemde uyarılar geliyor vede istediğim şekilde her yere ulaşabilme şansına kavuşuyorum... Herkesin denemesini tavsiye ediyorum...
    Seyahat sürecinin sonunda vardığınız tek yer kendi benliğinizdir...
    https://www.facebook.com/yolajandam

4. Aras Acer, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

YASEMİN AYDIN (27-01-2014)

Enduroist Üye fatih özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    fatih özer
    Motosiklet
    F650GS-2004
    Marka
    Bmw

Hayırlı aksamlar,
    oncelikle gecmis olsun.
    Naçizane bir kac sey paylasmak istiyorum.
    Tahkim kurulu sigortali ile sigortaci arasindaki anlasmazlik durumunda basvurulabilinecek bir kurumdur. Sizin durumunuzda bas vuru yapilmasi mumkun degildir.
    Manevi tazminat is kaybi vs. Trafik sigortasi teminati kapsaminda degildir. Yani sigorta sirketi bu talepleri hakli olarak odemez.
    Kazaya neden olan kisi bu zararlarinizdan sorumludur bu gibi durumlar icin yaptirmis oldugu ayrica bir sigortasi varsa oraya basvurulabilir ama boyle bir policesi oldugunu sanmiyorum. Dava yolu ile kazaya neden olan kisiden talep edebilirsiniz fakat astari yuzunu gececektir.
    F650Gs

6. fatih özer, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Engin Delipınar (27-01-2014)

Enduroist Kadim Üye Aras Acer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Aras Acer
    Motosiklet
    CRF 250L
    Marka
    Honda

Alıntı Fatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı aksamlar,
    oncelikle gecmis olsun.
    Naçizane bir kac sey paylasmak istiyorum.
    Tahkim kurulu sigortali ile sigortaci arasindaki anlasmazlik durumunda basvurulabilinecek bir kurumdur. Sizin durumunuzda bas vuru yapilmasi mumkun degildir.
    Manevi tazminat is kaybi vs. Trafik sigortasi teminati kapsaminda degildir. Yani sigorta sirketi bu talepleri hakli olarak odemez.
    Kazaya neden olan kisi bu zararlarinizdan sorumludur bu gibi durumlar icin yaptirmis oldugu ayrica bir sigortasi varsa oraya basvurulabilir ama boyle bir policesi oldugunu sanmiyorum. Dava yolu ile kazaya neden olan kisiden talep edebilirsiniz fakat astari yuzunu gececektir.
    Anladım ve teşekkürler. Bakalım durum ne gösterecektir. Bu konuyu biraz abarttım... Karşı taraftan talep ettim ama olumlu bir sonuç alamadım. Sigorta firmasından da hiç iyi davranmadığı zaten ortadadır. Tazminat ile ilgili sıkıntı ise beni çok uğraştırmaları oldu yoksa biliyorum ki böyle bir hak talebinde bulunamayacağım bilincindeyim... Ama olursa fena olmaz... Tamamı dokuz günüme mal oldu ve çok fazla uğraştırdılar. Bilgilendirme için teşekkürler...
    Seyahat sürecinin sonunda vardığınız tek yer kendi benliğinizdir...
    https://www.facebook.com/yolajandam

Eğitim Koordinatörü Ersan ÖZYURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ersan ÖZYURT
    Motosiklet
    SUPER TENERE 1200E
    Marka
    Yamaha

Alıntı Aras Acer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anladım ve teşekkürler. Bakalım durum ne gösterecektir. Bu konuyu biraz abarttım... Karşı taraftan talep ettim ama olumlu bir sonuç alamadım. Sigorta firmasından da hiç iyi davranmadığı zaten ortadadır. Tazminat ile ilgili sıkıntı ise beni çok uğraştırmaları oldu yoksa biliyorum ki böyle bir hak talebinde bulunamayacağım bilincindeyim... Ama olursa fena olmaz... Tamamı dokuz günüme mal oldu ve çok fazla uğraştırdılar. Bilgilendirme için teşekkürler...
    Tahkim kurumuna gitmekten vazgeçme. Bu durumda sen de hasar gören olarak poliçenin bir tarafisın diye düşünüyorum.
    Varmayı değil, sürmeyi seviyorum...

Honda VFR800XA
    * RoSPA Advanced Riding Instructor
    Membership 69332
    * IBA MEMBER
    Membership 60475

9. Ersan ÖZYURT, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Aras Acer (14-02-2014)