Arkadaşlar farklı model kameralara ait bir çok başlık bulunmakta bu konu hakkında Tek bir başlık altında farklı model kıyaslamaları olursa daha faydalalı olacağını düşünüyorum
benim şimdiye kadar araştırdıklarım içinde herkesin bildiği üzere GoPro bayrağı elinde tutuyor aksesuar ve aparat konusunda çok tatminkar rahat temin ediliyor
edindiğim bilgilere göre;
[COLOR="#008080"]GoPro Hero 3[/COLOR] te wifi özelliği var bu sayede ''BacPac LCD'' gerek kalmadan telefonu kumanda ve ekran haline çevirebiliyoruz ''BacPac LCD'' fiyatı 200 Tl civarı
insan fotoğraf çekerken nereyi çektiğini görmek isteyebilir bunun yanısıra wifi enerji tüketimini oldukça arttırıyor GoPro Hero 3 Black modeli 1000 TL
Şimdi benim en iddialı alternatifim JVC GC-XA1 olan bu model kendiliğinden Housing e gerek kalmadan 30 mt suyun altında çekim yapabiliyor ve kendisinden LCD EKRAN a sahip çekimleri GoPro Hero 2 den daha iyi fiyatı 150 Euro fakat türkiyede kullanımı çok az bir GoPro gibi değil bozulduğunda bir arıza verdiğinde oldukça baş ağrıtabilir ama yinede bu ürünü ciddi ciddi düşünüyorum
Yukardaki alternatifler arasına 3. bir ürün daha eklendi ''Oregon Scientific ATC9K'' içlerinde fiyat olarak ve görüntü kalitesi olarak en zayıfı bu diyebilirim fakat benim özellikle öğrenmek istediğim 3. alternatif işimi görür mü

şunu da belirtmeliyimki bu işin keyif işi olduğunu gayet iyi biliyorum yani alacağım model kesinlikle ihtiyaclarımı karşılamalı deneyimli kişilerin bilen kişilerin önerilini rica ediyorum

Kullanma Maksadım:Bungee Jumping Yüzmek ve Motosiklet gezilerim