Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 35 Toplam 47 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 2531323334353637383945 ... SonuncuSonuncu
341 den 350´e kadar. Toplam 466 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye Aras Acer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Aras Acer
    Motosiklet
    CRF 250L
    Marka
    Honda

Günlerdir bu topiği takip ediyorum. Yaşadığım bu acı olayın şokunu halen atlatamadim. Antalya'da kemer bölgesinde kalıyorum. Ve iki aydır yada günlerdir tek basıma yasıyorum hemde en koytu bölgelerde... Onceden hiç bir korku ve endişe yokken simdi uyuyamiyorum ve gece boyunca tedirginlik icinde geçiriyorum.

Sevgili kardeşlerimin acısını yüreğimde surekli yasıyorum. Istanbulda olsaydım Engin kardeşimi son yolculugunda yanında olmayı ve muhakkak uğurlamak isterdim fakat gidemedigim icinde üzgünüm...

Isparta, Antalya'ya cok yakın ve bende Abdullah abimi ziyaret etmeyi çok istiyorum. Gun netleşirse bende katılmak istiyorum...

Yazılan tüm yorumları ve yeni gelişmeleri takip ediyorum. Umarım bu iblisler bir an önce bulunur ve cezalarını hakettiği sekilde azap içinde öderler.

Engin gitmeden telefonla benden tavsiye istemişti ve dogu bölgesinde günlük raporumda cadir kuramadigimi ve gittiğim cadir kurduğum bölgelerde kalırken Jandarma ve Polis ile surekli iletişim halinde olduğumu raporumda belirtmiştim. Ama maalesef uyarıyı göz ardı ettiler... Kendi ülkemizde maalesef güven icinde uyuyamaz olduk! Cok üzgünüm cok! Ailelerini cok iyi anlıyorum. Ailesine ve tüm sevenlerine sabır diliyorum... Abdullah abinin Bilge kişiliğini ve Engin kardeşimin tebessümlerini hiç unutmayacağım. Işıklar icinde uyusunlar...
    Seyahat sürecinin sonunda vardığınız tek yer kendi benliğinizdir...
    https://www.facebook.com/yolajandam

2. Aras Acer güzel mesajın için 3 üye sana teşekkür etti :

Dogan Delipinar (27-07-2014),Ersan ÖZYURT (27-07-2014),Sadık SÖNMEZ (27-07-2014)

Enduroist Kadim Üye Sadık SÖNMEZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sadık SÖNMEZ
    Motosiklet
    Motorsuz Pisiklet
    Marka
    Diger

Gitmeden once bolgedeki tanidiklarimizi haberdar edecek ve desteklerini talep edecegiz. Zaten Abdullah abinin oglu Alp te orada olacak. Diger taraftan, munferit olarak ziyaret yapmak ve taziyede bulunmak icin gitmeyi planliyorlar.

Bizim planimiz secim v.s. gibi konular nedeni ile hafta sonlari agustosta dolu. Bu nedenle eylul ilk yada ikinci haftasi olarak dusunuyoruz. Bir baska grupta muhtemelen cok buyuk bir grup olacak. Agustos ayinda gidebilir. Gruplara dahil olmak isteyen olursa bu tarihlere gore planlama yapilabilir.

Bu arada gruplar harici gidecek olanlar icin Yasemin in uyarisini hatirlatmakta fayda var. Abdullah abinin annesi trafik kazasi saniyormus gercek henüz soylenmemis. Aman bir pot kirmayalim.

"KAZASIZ SURUSLER"
    Gözü Kara Motorcular vardır, birde Yaşlı Motorcular Vardır.
    Hem gözü kara, hemde yaşlı motorcu yoktur.

4. Sadık SÖNMEZ güzel mesajın için 3 üye sana teşekkür etti :

Alp Behram (27-07-2014),Ersan ÖZYURT (27-07-2014),Osman Somuncu (27-07-2014)

Enduroist Katılımcı Üye DevriM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Devrim Cemil
    Motosiklet
    CBR 250 R
    Marka
    Honda

Gezi için rehber mesajlarına bakmak için girdim öğlen vakti. O vakitten beridir de bu konuda takılı kaldım.
    Haberi ilk mesajdan itibaren okudum, taa ki cenazenin videosuna bakana kadar
    Mesajları ilerledikçe, yeni bi haber alınır, hani belki asparagas haber çıkmıştır, belki de bi eşşek şakasından ibarettir temennisindeydim. N yazık ki .. yazık ..
    Allah geride kalanlara sabırlar versin.
    Sadece haberi okuduktan sonra bile, rahmetlileri tanımasam da deliye döndüm. Bi an gittikleri yer gazze ya da savaş şehriymişçesine geldi gözümün önüne ..
    Enduroist vb klüplerin vesilesiyle, grup halinde gitmenin daha akla yatkın olduğunu anlamış oldum.
    Yol için hazırlanacaklar listesine, güvenlik gereçleri de eklemek şart oldu.
    Tek temennim, o canilerin bir an önce yakalanmaları.
    Tekrar başımız sağolsun
    Mekanınız cennet olsun, motosiklet sevdalıları.
    Tek suçu, memleketlerini gezip, vatan topraklarını arşınlamaktı ..
    Konu DevriM tarafından (27-07-2014 Saat 21:20 ) değiştirilmiştir.
    Gazla arsın, Frenle duramazsın ..

Enduroist Kadim Üye ahmet gül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ahmet Gül
    Motosiklet
    F650GS
    Marka
    Bmw

Engin bey icin son gorevimi yerine getirdim abdullah bey icin de getirmek isterim. Gelismeleri takip edecegim

Enduroist Kadim Üye YASEMİN AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yasemin AYDIN
    Motosiklet
    NC750X-Kırmızı (2014)
    Marka
    Honda

Behram Bodrum'da yaşadığı için münferit olarak Isparta'ya gidecekseniz, önceden ya Kadir Büyükünsal'a (Trexes çantalarının imalatçısı) ya da Behram'a bilgi verin. Toplu sürüşe katılmak isterseniz lütfen soruşturmanın gidişatını bekleyin.

8. YASEMİN AYDIN, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Dogan Delipinar (27-07-2014)

Ordinaryus Enduroist ahmet f senel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ahmet f senel
    Motosiklet
    XT1200ZE
    Marka
    Yamaha

Ben olayın olduğu halfeti/urfa ya gidilmesi taraftarıyım. Hatta olayın vukuu bulduğu yerde toplanılıp bir açıklama yapılması ve yetkililere bu konuda destek verdiğimizi ve takipçisi olduğumuzu göstermeliyiz. En azından bu işi yapanlara ve yapmaya yelteneceklere bir gözdağı olur düşüncesindeyim. Tabii ailelerden onay alarak.

10. ahmet f senel, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Arda Guldogan (28-07-2014)

Mehmet Kerem Akın
    Guest

Alıntı Gökhan Ağırbaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ölü muayene tutanağını okudum, Adana'da otopsiyi gerçekleştiren adli tıp uzmanıyla konuştum, Urfa C.Başsavcısı yardımcısı devremdi diye cümleye başlasam mı acep ?

"Kandilli Rasathanesi'nde arkadaşımın ablası çalışıyor, o arkadaşıma söylemiş, akşamüstü deprem olacakmış" bilimsel bilgisiyle "bilgilenilen", yarım saatte Ayrabolu Belediyesi oporlöründen deprem anonsu yapılan enformatik memleketimizde; neyin söylendiği değil, kimin söylediği önemlidir.

Kandilli'de çalışan bir tanıdım yok. Bu nedenle gene aynı şeyi söyleyeceğim.
    - Soruşturmaya bir katkı olacaksa, bunun adresi forum sayfaları değildir.
    - ilk elden aile veya aile ile kontağı olan Yasemin Hanım olabilir.

Soruşturmayı yürütenler masa başında kağıtlara bakıp abovv acep kime ne sorsak ? diye düşünüyorsa vay halimize...

Adamlar yakalanana, olay aydınlatılmana kadar bu işin muhatabı, savcılık ve jandarmadır. Bu adreslere yardım sunmak dışında geri kalanlar boş, gereksiz lakırtılardan ibarettir.
    Dediğim gibi. Uzar da uzar. Eyvallah deyip çekiliyorum ve forum hesabımı kapatıp forumdan tümüyle ayrılıyorum. Herkes için en iyisi ve en hayırlısı neyse o olsun. Şunu da bir eleştiri olarak kabul ederseniz sevinirim: Bariz bir hata, kural ihlali, terbiyesizlik vb. olmadığı sürece insanların yazdığı mesajlar alıntılanıp keyfi müdahale edilmemeli bence. Bu şekilde daha demokratik bir ortam olacağına inanıyorum. Hayatım boyunca anlamsız tartışmalardan kaçmama rağmen burada da yakalandım. Önceki mesajlara bakılırsa bu saçma tartışmayı benim başlatmadığım da görülecektir zaten. Bu arada hesabın nereden kapatılacağını bulamadım. Kendimiz yapamıyoruz sanırım bu işlemi. Bir iki kişiye mesaj attım sormak için. Birisi admin diğeri ise kadim üyeydi. Yanıtlarını bekliyorum. Not: Yanıt geldi. Gürbüz abi (admin) halledecekmiş.
    Konu Mehmet Kerem Akın tarafından (28-07-2014 Saat 01:44 ) değiştirilmiştir.

Enduroist Kadim Üye YASEMİN AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yasemin AYDIN
    Motosiklet
    NC750X-Kırmızı (2014)
    Marka
    Honda

Biz de kendimizce yardımcı olmak istedik

21 Temmuz 2014 tarihinde Halfeti'de katledilen dostlarımız Abdullah Türk ve Engin Öksüz'ün aileleri için, hukuki yollara başvurma sürecindeki masraflarını karşılamak amacıyla 09 Ağustos 2014 Cumartesi günü Trafiğe Kapalı Alanda Motosiklet Hakimiyet Eğitimi düzenlenecektir. Katılım, başvuru sırasına göre alınacaktır. Elde edilen gelir, ailelere verilecektir.

Konu YASEMİN AYDIN tarafından (28-07-2014 Saat 02:12 ) değiştirilmiştir.

13. YASEMİN AYDIN güzel mesajın için 3 üye sana teşekkür etti :

ahmet gül (30-07-2014),Berkay İnal (30-07-2014),MEHMET ERCAN (31-07-2014)

Enduroist Katılımcı Üye Dogan Delipinar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    doğan delipınar
    Motosiklet
    CRF250L
    Marka
    Honda

Alıntı YASEMİN AYDIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz de kendimizce yardımcı olmak istedik

21 Temmuz 2014 tarihinde Halfeti'de katledilen dostlarımız Abdullah Türk ve Engin Öksüz'ün aileleri için, hukuki yollara başvurma sürecindeki masraflarını karşılamak amacıyla 09 Ağustos 2014 Cumartesi günü Trafiğe Kapalı Alanda Motosiklet Hakimiyet Eğitimi düzenlenecektir. Katılım, başvuru sırasına göre alınacaktır. Elde edilen gelir, ailelere verilecektir.

Çok güzel bir düşünce emeginize sağlık.

Enduroist Kadim Üye Sadık SÖNMEZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sadık SÖNMEZ
    Motosiklet
    Motorsuz Pisiklet
    Marka
    Diger

Cok anlamli.
    Dusunenin ve orgamize edenlerin ellerine saglik.
    ALLAH Razi olsun.

"KAZASIZ SURUSLER"
    Gözü Kara Motorcular vardır, birde Yaşlı Motorcular Vardır.
    Hem gözü kara, hemde yaşlı motorcu yoktur.

Sayfa 35 Toplam 47 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 2531323334353637383945 ... SonuncuSonuncu