Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 8´e kadar. Toplam 8 Sayfa bulundu

Konu: Sport camera

Banned
    Isim
    Burak Galip AKKURT
    Motosiklet
    YAMAHA XT660Z K9
    Marka
    Yamaha

Standart Sport camera

Arkadaşlar daha önce Oregon Scientific Sports Camera kullanıyordum fakat görüntü kalitesi pek kaliteli gelmedi.
    Bu kamerayı kullanan var mı?

Konu BG tarafından (20-04-2009 Saat 21:08 ) değiştirilmiştir.

Kurucu Enduroist GürbüzOKATAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    gürbüz okatan
    Motosiklet
    R 1200 GS ADeVe
    Marka
    Bmw

Bir de böyle birşey var incele bakalım..

http://www.vholdr.com/
    o532 2965453
    "Mutluluğu Yanınızda Götürmezseniz
    Gittiğiniz Yerde Boşa Aramayın " G.O

Banned
    Isim
    Burak Galip AKKURT
    Motosiklet
    YAMAHA XT660Z K9
    Marka
    Yamaha

Almıyorum yaaw
    İyice kafam karıştı artık
    Zaten Karadeniz gezisi için para da biriktirmem lazım.
    Sanırım bir süre daha elimdeki ile idare edeceğim

Banned
    Isim
    Cem Akkurt
    Motosiklet
    BMW F800GS TROPHY & KTM LC4 620 SC
    Marka
    Bmw

çok paraaa çokk hem onu alırsan bide HD tv alman lazım KardEşşşş ona senin paran yitmezzzzz GOÇUM istiyosan sana kredi acarım ammaaaa haaa düzgün faiz oranlarıyla ;)

Enduroist Üye Pelletizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Adnan Ökmen
    Motosiklet
    R 1200 GSA
    Marka
    Bmw

AVib Mount

Ram mount monteli kamera ile çekim bilindiği üzere motosikletin titreşimlerine duyarlı ve çekim kalitesini olumsuz yönde etkiliyor.Öte yandan hava ve deniz ekstrem sporlara uygun (kask kamerası da diye adlandırılan )cameralar da sürücünün motosikletine görece yoldaki olumsuzlukları vibrasyon bağlamın da daha başarılı lakin bu sefer de kamera sürücünün görerek değilde başını çekim yapmak istediği yöne doğru çevirmesi odaklamayı hissetmeye çalışması,hareket halin de iken çekim yapma uğruna pozisyonu nu da büsbütün bozarak sürüşünü tehlikeye atması söylenilebilinir.Çekimlerin kontrolun da da yapmak istenilenin tam olamayışı.

Kask kamerası sürücünün kaza yapması (Allah hiç kimseye göstermesin) durumun da çok tehlikeli olabileceğini düşünüyorum ,örneklersem kaza yapan bir sürücünün kolundaki büyük metal saatin bileğine çok zarar verebildiğidir.

Bana göre sürücü hareket halin de dikkatini tamamen yola ve çevreye vermesi,konsantrasyonu nu bozucu etmenlerden de kendini soyutlaması
    lazım,video çekim yapmayı bende seviyorum, keşke altta linkini verdiğim özel
    düzenek,e sahip olabilsem.Bu düzenek vertical-horizantal ,sağa-sola hareketler den doğan titreşimleri oldukça azaltıyor.internet ortamın da satıldığını araştırdım bir sonuç elde edemedim,türevleri var onlar da faklı amaçlar için yapılmışlar.

LİNK

R 1200 GSA

Ordinaryus Enduroist Emrah Can Yaylı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Emrah Can Yaylı
    Motosiklet
    BMW r1150 GSA
    Marka
    Bmw

ya zaten bence süpersonik oskarlık film cekmedıgımızden bunun hoş hatıralar olsun dıye cekim yaptıgımızdan (ben ole yapıyorum) o kucuk tıtresımler cok sorun diill ...ayrıca bmw nın gagasına bantla yapıstırılan kameranın cok ılgınc bı sekılde asla tıtremedıgıne sahıt oldum ... bı de bu guvenlık kameralarının ayaklarından satılıo yedıbucuk yeteleye onu taktım motora daha denemedım ama kamera olayını hallettım sanırım ... toplantıda gostercem ıcatlarımı)

ama bazen bı vıraj donersın ve ınanılmaz bı manzara gorursun ya uzun yolda... daha once hıc gormedıgın bı kare hemen durup bı sıgara yakmak ıster eşini dostunu aramak ıstersın ... gozlerın dolar şükredersın ya allaha sana bahşettıklerı ıcın .... işte oyle yollarda gözünün görebildiği kadar iyi kayıt yapan bı kameran olsa ne guzel olur di mi

r 1150 GSA
    (Bayerische Motoren Werke r 1150 Gelände Straße Adventure)

THİS İS YOUR PLANET...RİDE İT !!!

Arh+

Banned
    Marka
    Diger

Alıntı kirlangic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya zaten bence süpersonik oskarlık film cekmedıgımızden bunun hoş hatıralar olsun dıye cekim yaptıgımızdan (ben ole yapıyorum) o kucuk tıtresımler cok sorun diill ...ayrıca bmw nın gagasına bantla yapıstırılan kameranın cok ılgınc bı sekılde asla tıtremedıgıne sahıt oldum ... bı de bu guvenlık kameralarının ayaklarından satılıo yedıbucuk yeteleye onu taktım motora daha denemedım ama kamera olayını hallettım sanırım ... toplantıda gostercem ıcatlarımı)

ama bazen bı vıraj donersın ve ınanılmaz bı manzara gorursun ya uzun yolda... daha once hıc gormedıgın bı kare hemen durup bı sıgara yakmak ıster eşini dostunu aramak ıstersın ... gozlerın dolar şükredersın ya allaha sana bahşettıklerı ıcın .... işte oyle yollarda gözünün görebildiği kadar iyi kayıt yapan bı kameran olsa ne guzel olur di mi
    kırlangıcım haklısın öncelikle şükür kısmı çok önemli doğru diyosun,şu icatlarınıda en yakın toplantıda paylaş bizlerle haberlerini bekliyorum

Ordinaryus Enduroist Emrah Can Yaylı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Emrah Can Yaylı
    Motosiklet
    BMW r1150 GSA
    Marka
    Bmw

bu perşembe kamuoyuyla paylasıcam basın toplantısı için hazırlıklar yapılsın

r 1150 GSA
    (Bayerische Motoren Werke r 1150 Gelände Straße Adventure)

THİS İS YOUR PLANET...RİDE İT !!!

Arh+