Çok teşekkür ederim öncelikle. Evet motoru görmek lazım ve iyi bir ustaya da baktırmak lazım. Fakat şimdi tabiri caiz ise bir atımlık kurşunum var ve onu en iyi şekilde değerlendirmeye çalıştığım için, birinden birini tercih edip hata yapma olasılığını en aza indirgemiş olmak istiyorum. Yani malesef "3 5 motosiklete bakayım iyice düşünüp karar vereyim" imkanım malesef yok. Bu konuda BMW kültürüne sahip, R26 R27 serisinden başlayan fakat yeni nesil BMW'leri çok iyi tanımasa da yinede bir takım aşinalıkları olan ve 45 50 yıldır motosiklet kullanan bir amcam var ve birazcık topu ona atacağım.

Evet Cem Bey, sizin ilanınızı da sahibinden.com'da ilk gördüğümde tanımıştım. Nereden tanımştım? Şuradan tanımıştım ki forumlarda paylaşımda bulunduğunuz faydalı bilgilerinizden, tecrübelerinizden, diğer kullanıcılara olan yardımlarınızdan, isminize ve gıyaben de olsa R1100GS'inize aşinaydım. Sizide rahatsız etmeyi çok düşündüm. Fakat bazı noktalarda henüz yeterli olamadığım için rahatsız etmek istemedim.

Velhasıl 30 yıllık ömrümün son 26 senesini BMW tutkusuyla ve hasretiyle geçirdim : ) Öyle sanıyorum ki şu aralar o tutkuya çok yakınım. Ve hayırlısıyla artık bir sonuca varmak istiyorum.