Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 23456
51 den 53´e kadar. Toplam 53 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye ahmet özbek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ahmet Özbek
    Motosiklet
    F650GS
    Marka
    Bmw

Hepinize çok yardımlarınız ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Geçmiş bayramınızı kutlayarak, hepimize sağlıkla, huzurla, kazasız, belasız sürüşler diliyorum.

Enduroist Katılımcı Üye savaskayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Savaş KAYAN
    Motosiklet
    R1150gs Adventure
    Marka
    Bmw

Alıntı ahmet özbek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayattaki motosiklet dışındaki bazı gerçeklerlede aslında yüzleşmem gerekiyor sanırım. Şöyleki "ununu elemiş eleğini asmış" durumda değilim henüz ve herhangi bir ekonomik sallantıda ilk elden çıkaracağım şey her ne kadar gönlüm razı olmasada motosiklet olacaktır ve BMW'nin 2. el piyasası oldukça durgun. Hatta buna şu son 3 4 aydır bende şahit oldum. Takip ettiğim sahibinden.com ilanlarında 1150 ve 1100 serisinden satılan motosiklet sayısı 3 4 gibi bir rakam.

Limitleri zorlayarak değilde biraz daha rahat bir şekilde sahip olmak lazım sanırım BMW'ye...
    BMW de model yılı düştükçe az kilometreli ve sahibi-geçmişi bilinen motorlar daha da kıymete biniyor.En temiz motor en kolay satılan motor olacaktır haliyle.Sahibi motoruna aşık,motor da aşırı temizse alım satımı hızlı olur.En ufak bir sıkışıklıkla motoru satmak zorunda kalacaksan BMW bu noktada doğru bir tercih olmaz.Ben sıfıra yakın 1200 gs almayı düşünürken aynı endişelerle almaktan vazgeçmiş,1150 adv aldım,ardından onun yanına kawasaki klx250 aldım,sonra bir fırsat oldu,1000 Tl.peşinle toplam 1700 Tlye cin malı 125 cc scooter aldım,gecen yıl sıkıştığımda klx 250 yi sattım,üç günde satıldı,o anki nakit ihtiyacını gördü,motorsuz da kalmadım.1150 yi satmış olsaydım aynı temizlikte motor bulamazdım,1200 alıp satsaydım o kadar parayı bir kez daha bir araya getirmek zor olurdu.hele hele sıkışınca insan nakitin değerini anlıyor 45-50.000 Tlyi motora bağlamak istemiyor.

Enduroist Üye Hasan Hüseyin ÖZGÜR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Hasan Hüseyin ÖZGÜR
    Motosiklet
    XTZ 1200 SUPER TENERE
    Marka
    Yamaha

Alan almış satan satmış, değerli yorum ve tecrübeleri okudum. Model yılı eski motor konusundaki tecrübeler aydınlatıcı olmuş.

4. Hasan Hüseyin ÖZGÜR, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

ahmet f senel (22-12-2017)

Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 23456