Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan SeçilenSeçilen 123
21 den 30´e kadar. Toplam 30 Sayfa bulundu
    Enduroist Kıdemli Üye Ediz Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ediz Gürkan
    Motosiklet
    1200 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Deniz Kupeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende tam tersi yasadim. Montaj sonrasi 3 hafta 4bin km yunanistani turladim, dag otoban sehir ici toprak yol yagmur gunes hepsini gordu lastik gayet iyi performans sergiledi. Motor/surucu araya girince lastik kisisel meselesi demek

Bu arada Enduroist uyesi Bora'dan uygun fiyata Continental garantili satin aldim
    Tabi kişisel fark olabilir memnun olanlar da var. Yunan yolları asfalt kaliteli onu da hesap etmek lazım. Benim yaşadığım soğuk havalarda oldu yazın iyiydi. Benden başka arkadaşlarım da yaşadı. Şöyle söyliyim ben bu lastikte yaşadığım arkadan kaymaları hiç bir lastikte yaşamadım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Enduroist Üye Erol Koçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Erol Koçan
    Motosiklet
    R 1200 GS (2005)
    Marka
    Bmw

Trail 2 nin bu esneme konusu beni tedirgin etti. Anakee 2 taktım. Üzerindekilerde Anakee2 ydi.
    Karkas yapısı çok iyi virajda esneme olayı yok. 70/30 asfalt-toprak

Doğu ve Güneydoğu Anadolu
    Bölge Sorumlusu

Ali KORKMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ali KORKMAZ
    Motosiklet
    SULUSUNDAN R1200GS(2016)
    Marka
    Bmw

Alıntı Erol Koçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trail 2 nin bu esneme konusu beni tedirgin etti. Anakee 2 taktım. Üzerindekilerde Anakee2 ydi.
    Karkas yapısı çok iyi virajda esneme olayı yok. 70/30 asfalt-toprak
    Vallaha iyi yapmışsınız. Trail II de Esneme kötüydü ben yaklaşık 10 bin yaptım diğerleri gibi ortasından erimeye başladı. Asfaltta yeni dökülmüş su görünce kayma ben de yaşadım ama yağmurda iyi diyebilirim. Tutuşu frenajı iyi diyebilirim. Şuan anekee3 kullanıyorum fabrika çıkış lastiği arasında dünya fark var. Çok sert hiç esneme yok en ufak manevraya cevap veriyor hissiyat fazla ama trail II de en sevmediğim şey hamuru yumuşak ve dolayısıyla sağır esnek bir yapısı var bana göre. Ha sonuç olarak kötü mü değil ama bana göre lastik de değil. Mukayese edilirse anakee3 derim.
    DÖNEN TEKER ZAFERİ MÜJDELER

Ordinaryus Enduroist cemkucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Durmuş Cem KÜÇÜK
    Motosiklet
    Züppeer Teneke 1200
    Marka
    Yamaha

Alıntı Ali KORKMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallaha iyi yapmışsınız. Trail II de Esneme kötüydü ben yaklaşık 10 bin yaptım diğerleri gibi ortasından erimeye başladı. Asfaltta yeni dökülmüş su görünce kayma ben de yaşadım ama yağmurda iyi diyebilirim. Tutuşu frenajı iyi diyebilirim. Şuan anekee3 kullanıyorum fabrika çıkış lastiği arasında dünya fark var. Çok sert hiç esneme yok en ufak manevraya cevap veriyor hissiyat fazla ama trail II de en sevmediğim şey hamuru yumuşak ve dolayısıyla sağır esnek bir yapısı var bana göre. Ha sonuç olarak kötü mü değil ama bana göre lastik de değil. Mukayese edilirse anakee3 derim.
    ANAKEE3 ile ilgili sorun yaşayanlar okumuştum. Son serilerde acep bu sıkıntıları giderdilermi?

KILIBIKRAYDIR

Bölge Sorumlusu

Isim
    Ali KORKMAZ
    Motosiklet
    SULUSUNDAN R1200GS(2016)
    Marka
    Bmw

Standart Pirelli Scorpion Trail II

Alıntı cemkucuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ANAKEE3 ile ilgili sorun yaşayanlar okumuştum. Son serilerde acep bu sıkıntıları giderdilermi?
    Burası yeri değil ama sorun için cevap vereyim. 90-100 km arası geçiş sesi var, sanki kum yüklü kamyon geliyor gibi ama hız ve yük endeksi yüksek, yağmurda ve frenajda ve virajda güzel, sert bir lastik, benim tam istediğim. Otoban veya Avrupa kalitesindeki yollar için mükemmel.. trail II’ den daha iyi bana göre. Diğer lastikler gibi sırttan eriyor ama şuan çok erime yok, şimdilik 12 bin km oldu. Daha çok gidecek gibi, fiyatı da diğerlerine göre pahalı, neredeyse takımı 2000₺ ye yakın. Ben trail II den daha iyi diyorum. Ben anakee3 den memnunum.
    Konu Ali KORKMAZ tarafından (28-12-2017 Saat 00:25 ) değiştirilmiştir.

6. Ali KORKMAZ, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

cemkucuk (28-12-2017)

Enduroist Kıdemli Üye Deniz Kupeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    deniz küpeli
    Marka
    Diger

Alıntı Ali KORKMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Asfaltta yeni dökülmüş su görünce kayma ben de yaşadım ama yağmurda iyi diyebilirim.
    Lastik marka model fark etmez, yeni islanmis kuru asfalt ciddi derecede kaygan olur.

Trail 2 lastikleri Istanbul'da hafif ve saglam yagmurda kullandim henuz kayma yasamadim....kuru zeminde zaten cok memnunum....

Enduroist Kıdemli Üye Atilla Düzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Atilla Düzel
    Motosiklet
    F 700GS
    Marka
    Bmw

Anakee3 asfalt dışına çıktığında, off road kastetmiyorum, azıcık toprakta bile, nooluyoruz dedirtmişti bana. Asfalttan çıkmayacaksanız sorun yok, ama asfalt bitmeyecek.

Bölge Sorumlusu

Isim
    Ali KORKMAZ
    Motosiklet
    SULUSUNDAN R1200GS(2016)
    Marka
    Bmw

Alıntı Atilla Düzel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anakee3 asfalt dışına çıktığında, off road kastetmiyorum, azıcık toprakta bile, nooluyoruz dedirtmişti bana. Asfalttan çıkmayacaksanız sorun yok, ama asfalt bitmeyecek.
    O kadar da değil, Nemrut’a Malatya yolundan gidip geldim. Çoğu kişi düz lastiklerle inemez de çıkamaz da ben indim ve çıktım. Ama bir anakee2 yi, tourance ve k-60’ı aradım. İşte lastikte tercih bu durumlarda devreye giriyor. Benim lastiğim viraj ve frenajda iyi olsun, ıslağı da iyi olsun, çok offroad olmasın bana yeter. Çünkü en çok zevk aldığım viraj, sonrası off-road.

Enduroist Kıdemli Üye Atilla Düzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Atilla Düzel
    Motosiklet
    F 700GS
    Marka
    Bmw

Standart Pirelli Scorpion Trail II

Ali, Tourance Next den sonra bana çok kötü gelmişti. Benzer lastikler olduğunu düşünmüştüm, bu kadar fark olacağını tahmin etmemiştim. Görece kötü diyeyim.

Bu arada konu başlığının bu lastikle alakası yokmuş, konu biraz karıştı, kusura bakmayın.

Konu Atilla Düzel tarafından (28-12-2017 Saat 01:20 ) değiştirilmiştir.

Bölge Sorumlusu

Isim
    Ali KORKMAZ
    Motosiklet
    SULUSUNDAN R1200GS(2016)
    Marka
    Bmw

Alıntı Atilla Düzel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ali, Tourance Next den sonra bana çok kötü gelmişti. Benzer lastikler olduğunu düşünmüştüm, bu kadar fark olacağını tahmin etmemiştim. Görece kötü diyeyim
    doğrudur, biri söyledi ya kullanıcıya bağlı olarak lastikler biraz göreceli diye. Aynen de bu mevzular öyle.

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan SeçilenSeçilen 123