Alıntı serkan uğurlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
gerçekten çok haklısınız. çok dikkat etmek gerekiyor. küçücük bir meseleden yıllarca büyük sorunlarla bile uğraşmak zorunda kalabiliyor insanlar. kesinlikle peşini bırakmamak lazım.
bu arada küçük bir düzeltme yapmadan edemedim. polis serbest bıraktı demişsiniz ama polisin böyle bir yetkisi olmadığı gibi bunu yapacak dötü de yoktur. muhtemelen savcılık serbest bırakmıştır.
10 yıldan fazla oldu ,tam hatırlamıyorum kimin bıraktığını ,doğrudur belkide savcı ifadesini almıştır ama yakalandıkları gün serbest kaldıklarını biliyorum,hatta çılgına dönmüştük.hırsızlığın ve dolandırıcılığın suç olmadığını bildiklerinden, bu işlerin suyu çıktı.her ay en az 1 tane telefon dolandırıcısı ,beni ,hanımı,babamı arayıp ,yok efendim kredi kartınız çalınmış hemen kapatmamız gerek,yok ssk ya borcunuz varmış , son günüymüş hemen ödemeniz gerek, yok kimlik bilgilerimiz pkk ya geçmiş ,bunun gibi bir sürü bahaneyle kredi kartı bilgilerimi öğrenmek istediler,hanım eczacı, babam doktor olmasına rağmen ,bu dolandırıcılar her arayışlarında bizimkileri kandırdılar,allahtan ikiside ,başka telefondan beni arayıp durumu anlattılar da ,hırsızların planını bozdum.