Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
11 den 20´e kadar. Toplam 27 Sayfa bulundu

Threaded View

Moderatör alper ozbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    alper özbaş
    Motosiklet
    1200 ADV Rally
    Marka
    Bmw

Standart 11-19 Ekim 2020 Solo Toroslar Macera Turu

Daha önce enduroist grup olarak yaptığımız Toroslar arazi turunu bu sefer tek başıma eski rotayı revize ederek yaptım.Bu yazıda sizlere yol göstermesi açısından tüm yol izleri wikiloc kaydı olarak verilecektir.Eğer yeterli arazi tecrübeniz yoksa motorunuzu tek başınıza kaldırabilme yeteneğiniz ve gücünüz yoksa sakın bu rotaları tek başınıza yapmayı denemeyiniz.En ideali hep söylediğim gibi arazi sürüşlerinde en azından 2-3 kişi olmaktır.Benim tur yaptığım zaman özellikle yörüklerin yaylalardan çekildiği ,çoğunlukla arazinin ıssız olduğu bir dönemdi.Kazara motorunuzu devirseniz altında kalsanız sizi 3-5 gün bulamayabilirlerdi, telefonların çekmediği kimsenin geçmediği bölgeler oldu.

11 Ekimde İstanbuldan yola çıkıp 650 km sürerek Beyşehire ulaştım.Beyşehirde göl kenarında bir otelde konaklayıp sabah kahvaltısının ardından 12 Ekimde pırıl pırıl bir havada 1. gün sürüşü başladı.Yeni almış olduğum 2020 Africa twin L4 ün ilk arazi sürüşü olacaktı,Africanın arazi performansını daha sonra uzun uzun yazacağım.Lastik olarak daha önce defalarca arazide kullanıp memnun kaldığım Anlas capra X i kullandım.

2. alper ozbas güzel mesajın için 5 üye sana teşekkür etti :

Ahmet Öztekin (25-11-2020),Ali KORKMAZ (26-11-2020),Bora Karayel (22-11-2020),halil yılmaz (22-11-2020),Serdar ZIMBA (21-11-2020)