Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan SeçilenSeçilen 1234
31 den 38´e kadar. Toplam 38 Sayfa bulundu
    Banned
    Marka
    Diger

Alıntı Burak Galip AKKURT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Caponlara laf yok...Capn yaparsa sağlam yapar

Hai
    Katana Uzi
    Arigato
    Katsumo Hanzo....
    İtte motoruka
    Valla....
    ya arkadaş ne zamandır takip ediyorum topiği,ya senin bu tenereden sıkıntın var bilinçaltında yada bu caponlar sana para falanmı verdiler kardeşim,targıtım diyoki şu şu sebeplerden dolayı kendimce ben bu motosikletten hoşlandım,sen daha adama neyin iddasını yapıyosun,adam ben beğenmedim diyo ya,zorla teneremi aldırcan millete,tamam anladık tenereye biniyosun,tamam anladık fuarda çok beğenildi motosikletin,napalım yani bizde gidip göktuğun gıcık olduğu tenekeyimi alıcam yok böle bişey ya,tenere lafı geçtimi herşeye mualefet ediyosun yakardeşim sana tenerenle iyi sevişmeler diyoruz biz,istersen yanyana yatabilirsin bizce mahsuru yok,yanlız herkes senin gibin sevmek zorunda değil yahu...keserim biletini yoksa,targıtıma laf yok,heytttt açılın kardeşim ben geliyorum,kesecem seni teneke moteratör....

Banned
    Isim
    BT
    Motosiklet
    Yamaha YBR 125
    Marka
    Bmw

Alıntı venox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ..... heytttt açılın kardeşim ben geliyorum,kesecem seni teneke moteratör....
    ahanda eglence geliyor

Ordinaryus Enduroist
    Isim
    f800 gs
    Marka
    Bmw

Aydın abi sonuna kadar haklı. Biri benim motoruma teneke diyecek yıkarım binmem bi daha yahu adam hala teneke diyip duruyor. Burak amca vazgeç bu sevdadan sen .

Banned
    Isim
    TG
    Motosiklet
    '06 XT660R
    Marka
    Yamaha

Bu mevzuyu kapatalım artık. Başka yerlere gitmesin mevzu

Ordinaryus Enduroist
    Isim
    f800 gs
    Marka
    Bmw

Biz bitirek diyoruz Burak Amca durmadan laf açıyor napalım

Banned
    Isim
    Burak Galip AKKURT
    Motosiklet
    YAMAHA XT660Z K9
    Marka
    Yamaha

Alıntı venox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya arkadaş ne zamandır takip ediyorum topiği,ya senin bu tenereden sıkıntın var bilinçaltında yada bu caponlar sana para falanmı verdiler kardeşim,targıtım diyoki şu şu sebeplerden dolayı kendimce ben bu motosikletten hoşlandım,sen daha adama neyin iddasını yapıyosun,adam ben beğenmedim diyo ya,zorla teneremi aldırcan millete,tamam anladık tenereye biniyosun,tamam anladık fuarda çok beğenildi motosikletin,napalım yani bizde gidip göktuğun gıcık olduğu tenekeyimi alıcam yok böle bişey ya,tenere lafı geçtimi herşeye mualefet ediyosun yakardeşim sana tenerenle iyi sevişmeler diyoruz biz,istersen yanyana yatabilirsin bizce mahsuru yok,yanlız herkes senin gibin sevmek zorunda değil yahu...keserim biletini yoksa,targıtıma laf yok,heytttt açılın kardeşim ben geliyorum,kesecem seni teneke moteratör....
    Adam okuduğunu bile anlamıyo' ki!!
    Kardeşim; Targıt sevmediklerini, ben sevdiklerimi yazıyorum
    Bi'dahaki topikte seni yazacağım... Aydın abi'yi sevmiyorum diye
    Senin benimle derdin ne Bahadır benden daha çok laf şe'etmiş Onu niye kesmiyosun...
    Ne olursa olsun kardeşim ben tenere'mi sefiyom...Çok da eğleniyom hatta...Sizde uzun yol kamyon şöförü gibi takılın asfaltta.
    Beni kesecekmiş artizzz yaa
    Hem ben tenere 1200 alın da demedim. Sadece mühendislik açısından sıkıntılı olmadığını düşündüğümü söyledim...Ama sen alma Aydın abi...

Banned
    Isim
    BT
    Motosiklet
    Yamaha YBR 125
    Marka
    Bmw

yaw dun aksam gittim gordum super tenere' yi... ne yazik ki fotograflarda gozuktugu kadar seksi bir makina degil. bazi yerlerdeki isciliklerini de hic begenmedim. yamaha bu sefer biraz bastan savmis gibi geldi bana

Banned
    Isim
    Engin Yalçınalp
    Motosiklet
    Transalp
    Marka
    Honda

Ben beğendim.1200 GS'in bitmen tükenmek bilmeyen elektronik arızalarından sıkılanlar için güzel bir alternatif.Herkes çok iyi biliyorki Japon makinede elektronik arıza çıkmaz.Arabada da bu böyle.Yalnız fiyatı biraz yüksek olmuş.Bir de ön jant 21 olsaydı daha yakışıklı dururdu makine.

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan SeçilenSeçilen 1234