Bu ısıtma şekli ile bunlar daha önce tasarlanmış ve patent alınmış ürünler. Bir de egzost çıkışından ısıtmalı giysiler var. Onlar da bir hortumla giysi içinde sıcak hava dolaştırıyor. Onların da patentini almışlar zamanında.

Alıntı gurkane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2. link elektrikli olan sanırım dostum...
Maalesef elektrikli değil Gürkan. Bu da diğeri gibi su dolaşımı sağlayan bir sistem. Farkı şu. 1. linkteki sıcak suyu radyatörden sağlıyor. 2. linkteki kendisi ısıtıyor.
Sistem özelliklerinde belirtilen "3800watt ısıtma gücü ibaresi" tamamen yanlış. Evlerimizde kullandığımız elektrikli ocak, fırın, ütü gibi cihazlar bile 3800W değil. 1000W-2500W civarında ancak. Ütünün ısısını vücudunuzda hissetmek ne demek Sistem işe yarayabilir ancak çok pahalı.

Alıntı YYUCE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Mesut Korkmaz bu işi daha ucuza çözdü yerli malı Türk'ün malı herkes onu kullanmalı
Alıntı Hakki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aynen katiliyorum. Yeterki motorunuzun alternatoru size extra bir 55 W guc versin ki BMW lerde zaten sorun olmaz. Hem fiyati uygun hem arkadasimiz.
Alıntı __face__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tamda bunu diyecektim abicim...
Teşekkürler Yusuf abi, Hakkı abi ve Feyzhan ;) Hem yerli, hem ucuz, hem de patentli (Faydalı model belgesi) ;)

Keşke geçen yıl yeterli talep olsaydı da seri olarak üretmiş olsaydım. Çünkü tek tek yapmak hem bana hem de satın alana ciddi külfet getiriyor.