Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 4 Toplam 19 Sayfadan SeçilenSeçilen 1234567814 ... SonuncuSonuncu
31 den 40´e kadar. Toplam 185 Sayfa bulundu
    Enduroist Katılımcı Üye özgür bağlama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    özgür bağlama
    Motosiklet
    crf 250 l
    Marka
    Honda

eğer honda transalp yerine bu makineyi getirecekse kemikleşmiş transalp kullanıcıları yüzünden biraz kayba uğrar gibi geliyor enduro dediğin tel jant olacak enduro olmasada tel jant olsun farketmez çünkü çok seviyorum.

Enduroist Kadim Üye İbrahim KARAASLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    İbrahim KARAASLAN
    Motosiklet
    Artık Yok (Tabanvay)

Arkadaşlar TA nın üretimden kalkacağı 6 aydır belliydi. Efsane 650 TA 6 yıl üretimde kaldı onun ardından TA kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratan (bence çok güzel, çok başarılı, çok beğeniyorum) bu model için 5 yıldan fazlası beklenemez.

NC 700 X veya VFR 800 X Asla TA nın halefi olamaz.Transalp başlıbşına bir dünyadır,Elbet tekrar üretilecektir. 1987 den beri nasıl üretiliyorsa
    By JeRu SaLeM

Isim
    İbrahim KARAASLAN
    Motosiklet
    Artık Yok (Tabanvay)

Arkadaşlar 2013 TA hakkında hiçbir yeni bilgiye ulaşamadım. sadece İtalyadan birisi Ondan duydum bundan duydum yan yattı çamura battı 900 cc ye çıkacak falan demiş. atmasyon ama en azından TA nın tamamen yenileneceği tüm dünyanın dilinde
    Konu İbrahim KARAASLAN tarafından (15-02-2012 Saat 22:58 ) değiştirilmiştir.
    By JeRu SaLeM

Enduroist Kıdemli Üye EnginATASOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    engin atasoy
    Motosiklet
    dl 650
    Marka
    Suzuki

Evet, fuarda gördük, görüştük. Bunca motor marka ve modeli arasından çıkan sonuç "en iyisi kendi motorum" oldu.. Özellikle Honda standı TA muadili olmadan boş. Vfr 800 x i zaten incelemiştim ve fazla beğenmemiştim. Eh dedirtecek bir kırma. Nc 700 x i ise daha da az beğendim. Büyük merakla yanına vardığım ve almayı planladığım yeni dl 650 de beni fazla etkilemedi. Düşündüğüm gibi değil. yine de alınabilecek düzgünlerden biri. Bu arada fuar öncesi motoru satmak istedim alıcı çıktı, rakam istediğim gibi hatta bende bir 1200 gs le anlaştım sonra tramer kaydından çıkan rakam yüzünden vazgeçtim. Neyse bu vazgeçişten sonra kızıltoprak ta suzuki ye gittim. (Bu yazdıklarım fuar öncesi oluyor) Yeni dl nin 33.900 olacağı ve fuarda göreceğim söylendi. Bana değer dedirtmedi,ve motoru satmaktan vazgeçtim. Fuara gittik, Fuar fiyatı 28.000. Yahu bu nasıl bir fiyat politikasıdır. İki fiyatı verende yetkili eleman. Belki ilk başta motoru satar, fuarda yeni dl alırdım.

Enduroist Üye tahatrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    murat sengul
    Motosiklet
    f650gs
    Marka
    Bmw

Bende aynı fikirdeyim, fuar öncesi satmayı ciddi ciddi düşündüm ama şimdi iyiki satmamışım diyorum yerine koyacak bir alternatif yok, dl650 yi daha önce kullandım bana pek uymadı bende ona uymadım ayrıldık gitti, transalp in kullanımı bana daha pratik ve kolay geldi... cbf 1000 vardı oda memleket yollarında harap oluyordu, dl650 nin yeni kasasını belki düşünebilirim ama transalp den daha fazlasını verebilir mi bilemiyorum...

Enduroist Kıdemli Üye EnginATASOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    engin atasoy
    Motosiklet
    dl 650
    Marka
    Suzuki

Şuna kesin kanaat getirdim, TA alınabilecek en optimum seçim

Isim
    İbrahim KARAASLAN
    Motosiklet
    Artık Yok (Tabanvay)

Alıntı enginE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuna kesin kanaat getirdim, TA alınabilecek en optimum seçim
    Aynen abicim TA eskisiyle yenisiyle en sağlam Endurolardan biri (en sağlamı diyecem de kıskananlar çıkabilir. )
    By JeRu SaLeM

Isim
    murat sengul
    Motosiklet
    f650gs
    Marka
    Bmw

avrupada halen satışı devam etmekte... hemen hemen tüm enduro sınıfı motosikletleri kısada olsa kullandım, memleket koşulları için tercih edebileceğim en iyi seçeneklerin arasındaydı bende onu seçtim, gerçekten çok ama çok memnunum mutlaka kullanmak ve fikir sahibi olmak gerekir,değiştirecek olsam 1200 gs tabii ama bence bu da fazlasıyla yetiyor bana, görüntüsünü beğenmeyenler olabilir ama zevk meselesi ben çok seviyorum...

Enduroist Üye Doktor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Murat Kalemli
    Motosiklet
    VFR 1200 X CROSSTOURER
    Marka
    Honda

Efendim şehirde çok rahat sürülebilen bi enduro istiyoruz ha bide arada köye falan gidiyoz toprak yola gelsin küçük dereler falan geçebiliriz ha bide uzun yolda çok rahat olsun gaza basınca uçup gitsin virajlarada tereyağ gibi yatsın hee bide az yaksın ama torkuda iyi olsun ne diyordum tel jant olmazsa olmaz ama yakışıklıda olsun haa şöyle iri ve heybetli dursun yerden 15-20 santim yüksek olsun. Yaa bide çok pahalı olmasın be abi hani derler ya paran varsa BMW paran yoksa binmeve ama frenler disk olacak ABS olacak kombine olacak yani BMW gibi olacak parçasıda bol ve ucuz olsun her yerde servisi olsun ne yani motor her bozulduğunda İstanbula mı götürücez kamyonla usta... Ama bi adıda olsun be abi kendine has öğle numara harf falan değil de anlamlı bişi olsun yani bi havası olsun ne biliim karizmatik bi isim şöyle akılda kalıcı , etkileyici...
    O ZAMAN TEK MOTOR ALICAN ARKADAŞIM HONDA XL 700 VA TRANSALP
    BREH BREH O NE ÖYLE BE DAĞLARIN EFESİ ŞEHRİN BEYFENDİSİ
    CANIM MOTORUM BENİM...

Hepinize saygılar sevgiler
    Konu Doktor tarafından (04-06-2012 Saat 00:40 ) değiştirilmiştir.
    Yolunuz herzaman açık ve bol güneşli olsun...

Isim
    murat sengul
    Motosiklet
    f650gs
    Marka
    Bmw

Alıntı Doktor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efendim şehirde çok rahat sürülebilen bi enduro istiyoruz ha bide arada köye falan gidiyoz toprak yola gelsin küçük dereler falan geçebiliriz ha bide uzun yolda çok rahat olsun gaza basınca uçup gitsin virajlarada tereyağ gibi yatsın hee bide az yaksın ama torkuda iyi olsun ne diyordum tel jant olmazsa olmaz ama yakışıklıda olsun haa şöyle iri ve heybetli dursun yerden 15-20 santim yüksek olsun. Yaa bide çok pahalı olmasın be abi hani derler ya paran varsa BMW paran yoksa binmeve ama frenler disk olacak ABS olacak kombine olacak yani BMW gibi olacak parçasıda bol ve ucuz olsun her yerde servisi olsun ne yani motor her bozulduğunda İstanbula mı götürücez kamyonla usta... Ama bi adıda olsun be abi kendine has öğle numara harf falan değil de anlamlı bişi olsun yani bi havası olsun ne biliim karizmatik bi isim şöyle akılda kalıcı , etkileyici...
    O ZAMAN TEK MOTOR ALICAN ARKADAŞIM HONDA XL 700 VA TRANSALP
    BREH BREH O NE ÖYLE BE DAĞLARIN EFESİ ŞEHRİN BEYFENDİSİ
    CANIM MOTORUM BENİM...

Hepinize saygılar sevgiler
    o bir efsane...

Sayfa 4 Toplam 19 Sayfadan SeçilenSeçilen 1234567814 ... SonuncuSonuncu