Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 18 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye erhanay14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Erhan AYDIN
    Marka
    Diger

Standart Difi cage ax ceket

Banned
    Isim
    ME
    Motosiklet
    Ybr 125
    Marka
    Yamaha

Muhteşem bir fiyat yarın bakıcam .Teşekkürler..

Enduroist Kıdemli Üye Ünsal Ömer ÇAKMAKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ünsal Ömer ÇAKMAKLI
    Marka
    Bmw

Yedek mont olarak bile alınabilir aslında yahu , çok ters bir zamana geldi

Sizin altınızda bez varken , bizim altımızda MZ vardı
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

Ep gene Trakya beeyaa Avrupa'lıyız çekemiyo susaklar...

0 532 4258807

Canlar Makina , Canlar A.Ş.

.

Enduroist Kadim Üye Davut Yüksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Davut Yüksel
    Motosiklet
    R1100 GS
    Marka
    Bmw

Pek ucuzmuş doğrusu, şaka gibi 70 tl. Lakin rengi biraz düşündürdü.

Enduroist Katılımcı Üye ilker Buyukdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ilker büyükdemir
    Motosiklet
    R1200GS Adventure
    Marka
    Bmw

Etkilemek istemem ama bende tatildeydim ve gormeden almak istemedim, esimle bir ornek kiyafetimiz yok hem marka Difi hemde gorunus guzel dedim. Sagolsun Kivilcim gidip bakti ama 70 Liralik mont bence degmez dedi ve beni vazgecirdi. Gormeden almayin derim ama yine de 70 lira tshirt parasi

Enduroist Kadim Üye Serhat Demirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    serhat demirci
    Motosiklet
    V-storm DL 650
    Marka
    Suzuki

Sanırım bugun kızıltoprağa uğrıcam bakar ve ızlenımlerı aktarırım sıze gençler.

Enduroist Kadim Üye EmreCeylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Emre Ceylan
    Motosiklet
    Ramzey QM200GY
    Marka
    Ramzey

bende cok niyetlendim festival dönüşü alabilirim fakat kullanan yada alan birinin yorumlarına bakmak lazım
    EmreCEYLAN Arh(-)
    Ramzey QM200GY 10FV559
    554 2517406
    emreceylanblk@gmail.com
    Balıkesir/Merkez

Enduroist Üye erhanay14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Erhan AYDIN
    Marka
    Diger

Pazar günü 2 adet medium Pazartesi günüde kızım için xs beden sipariş vermiştim.Motomaxın sitesinden takip ettiğimde her iki siparişiminde kargoya verildiği yazıyordu.Ve az önce XS beden kızım için olan mont elime ulaştı.Ancak M beden olan ürünler henüz elime geçmedi.Telefonla aradığımda henüz kargoya verilmediği ve Ankaradan bugün verileceğini bildirdiler.Burada belirtmek istediğim site güvenilirliği beni biraz üzdü.Gelen ürünü açtım.Sırt kısmında koruma amaçlı kullanılan malzeme bildiğiniz sıkıştırılmış sünger.1dk.süre ile bir kap içerisindeki suda beklettim.Bir miktar su çekti.Kollarda omuzlarda ve dirseklerde BODYGUARD CE EN 1621-1 ibareli koruma ekipmanları mevcut.Onlarıda suya tuttum.Su almadılar ama biraz daha bekletseydim dış yüzeyleri sanırım ıslanacaktı çünkü kaplama ve su geçirmez kumaş ile kaplanmış.İçlerinde sanırım ya sert kauçuk malzeme yada sıkıştırılmış sert sünger mevcut,olasılık kauçuk olabileceği..Ama çok kaliteli ürün olmamalarına rağmen olası düşme ve sürtünmelerde kesinlikle koruyuculuğu olacağına inanıyorum (eğitimlerdeki düşme çalışmalarını gösterirken çok düştüğümden bu omuzluk ve dirsekliklerin koruyabileceği kanaatine vardım).Yalnız dirsek koruma ceplerinde dikim esnasında hiza hatası yapılmış,dirseklik kayık duruyor yani tam dirsek kısmında değil.Belki bu hata sadece bana gelen üründedir bilemiyorum.Gelelim monta.Montun sağ yüzeyinde 10*10cm ebatlarında bir oluk oluşturdum.Ve içerisini su ile doldurdum.5 dk.suda beklettim.İç astar ıslanmadı.Suyu boşalttığımda ise kumaş üzerinde su damlacıklarının durmadığını, yüzeyden aktıklarını ve yüzeyde su izi kalmadığını gördüm.Belde ve kollarda kemer kullanılmış.Kol kemerleri kısa,biraz daha uzun tutulabilirmişti ayarlamak için.Özellikle ense kısmında yükseltilmiş parça var,kaskın ense kısmında kalacak boşluğu kapatıyor.İçerisinde kullanılan içlik sonbahar mevsimlerinde dahi sıcak tutmayacak türden.Ön yüzeyinde 2 adet cep var ve çok küçük.Bir adet te sol iç tarafta var.Ancak bu cep sigara,çakmak,cüzdan,trafik tescil belgesini hep birlikte alacak kadar büyük (şunuda belirtmek isterim,mont ve pantolon ceplerine koyacağınız metal eşyalar "çakmak gibi" düşme ve çarpmalarda size zarar verebilir,ben sadece cebin büyüklüğünü tarif etmek için çakmağı da dahil ettim)..Montun ön fermuarı yeterli sağlamlıkta ancak sırt koruma süngerinin konulduğu cepte kullanılan fermuar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.Omuz ve dirsek koruma ceplerinde ise cırt kullanılmış.Montta kullanılan sarı renk kumaş reflektif olmasada bence görünürlük açısından iyi.Sırtta ve iki kürek ortasında takriben 10*3 cm ebatlarında reflektif malzeme var.Gerçek fiyatı sanırım abartılmış.300 tl den bu mont kesinlikle ve kesinlikle alınmaz ama bütçesi az olanlar veya çeşit isteyenler için 70tl ye alınabilecek bir ürün.Ama görmeden almayın.Sonra pişman olabilirsiniz
    Konu erhanay14 tarafından (13-07-2011 Saat 17:16 ) değiştirilmiştir.

Ordinaryus Enduroist
    Isim
    f800 gs
    Marka
    Bmw

Bu montu babalarının hayrına bu paraya vermeyeceklerini dusunuyorum ancak alınır konur bir kenara bir gun birine lazım olur belki yoksa hele ki gunluk kullanım icin konforlu oldugunu da dusunmuyorum...Ayrıca fiyatı 2 t-shirt parası dogru onun icin ben onu alacagıma 2 t-shirt alırım...

Ordinaryus Enduroist __face__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Feyzhan ÖZTÜRK
    Motosiklet
    XJR 1200
    Marka
    Yamaha

Bu fiyata daha ne isteniyor? anlamadım ben yaaa!!! ...............normal günlük hayatta kullanılan montlar bile daha pahalı... Adam yapmış indirimini, daha ne...
    ...der __face__

Feyzhan
    ÖZTÜRK
    545 401 45 46

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu