Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 27 Sayfa bulundu

Hybrid View

kt
    Guest

Standart İhmalİn sonu

kullandığım motorun noter satışını zamanında üstüme alamadım.kazaydı vakitti şuydu buydu derken 2009 dan bugüne kadar ihmal ettim.bu hafta amacım bu gecikmiş ruhsat işini halletmekti.neyse dün muayeneye götürmeden önce son kontrol yapayım dedim.vergi ve trafik cezasını kontrol ettikten sonra e devletten de araç sorgulama yaptım.araç sorgulamada hacizli çıktı.haciz pazartesi günü itibariyle konmuş.dosya mayıs ayında açılmış.borçlu aracı aldığım kişi.alacaklıda kira borcundan dolayı haciz koymuş.icra daireden bütün öğene bildiğim bunlardı.sanki hiç işim yokmuş gibi şimdi birde bu iş çıktı başıma.alacaklıya derdimi anlatsam anlamaz.borçluya söylesem fayda etmez zaten ödese bu olmazdı.eh gelde şimdi ayıkla pirincin taşınıki bu işte pirinçten çok taş var.

Ordinaryus Enduroist
    Isim
    f800 gs
    Marka
    Bmw

Boyle seyleri neden ihmal ediyorsunuz abi. Sonunda hep can sıkıcı şeyler cıkıyor ya. Bu saatten sonra ustune de alamazsın zaten. hatta daha kötüsü de var da dile getirmek istemiyorum.

Enduroist Kıdemli Üye aytaç öztaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    aytaç öztaş
    Motosiklet
    f 650
    Marka
    Bmw

Abİ Çok ÜzÜldÜm İnŞallah bİr olu bulunur da halledİlİr.
    (0554) 989 10 20

Enduroist Kıdemli Üye AkınGüngör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Akın Güngör

hakikaten can sıkıcı bir durum. Dilerim alacaklıyı ikna etmenin bir yolunu bulursunuz, onun dışında çok fazla yapılabilecek bir şey yok gibi görünüyor... Tez zamanda kurtulmanızı dilerim bu sıkıntıdan.

Enduroist Kıdemli Üye Volkan YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    volkan yilmaz
    Motosiklet
    '03 R1150GS
    Marka
    Bmw

allah kolaylik versin isin zor valla kardes bence zaten kisda geldi deyip sen brandayi cekip motoru bi nadasa birak bu arada da cozmeye calis bu isi ama gercekten zor...
    Volkan YILMAZ 0 Rh+
    532 2840943

ride to hell

Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Ben şimdi daha kötü bir haber vereyim, eğer borçlunun ikamet ve işyerine yakın bir yerlerde seni park halinde maliye yakalarsa direk çekiciye yükleyip Maliyenin Yenibosna'daki hacizli mallar deposuna götürürler, bu ihtimali de unutma.
    Öğrettiklerimiz bize uygulanamaz.
    Feministlik kocayı bulunca; komünistlik parayı bulunca biter, ENDUROİST'lik baki kalır.

Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Alıntı akingr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hakikaten can sıkıcı bir durum. Dilerim alacaklıyı ikna etmenin bir yolunu bulursunuz, onun dışında çok fazla yapılabilecek bir şey yok gibi görünüyor... Tez zamanda kurtulmanızı dilerim bu sıkıntıdan.
    Bu işlem için maliyeye borçlu olan kişi ile görüşüp, motordaki haciz işlemini başka bir mal valığına kaydırmak, temlik etmek veya kabilimuhatap bir teminat göstermek olabilir.
    Öğrettiklerimiz bize uygulanamaz.
    Feministlik kocayı bulunca; komünistlik parayı bulunca biter, ENDUROİST'lik baki kalır.