Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 13 Sayfa bulundu

Konu: Mont tamiri

Hybrid View

Enduroist Kadim Üye İbrahim KARAASLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    İbrahim KARAASLAN
    Motosiklet
    Artık Yok (Tabanvay)

Standart Mont tamiri

Arkadaşlar ALLAH hepimizi irili ufaklı tüm kazalardan korusun.Ancak 2 arkadaşım ağızlarından kaçırdı değişik zamanlarda 110 km ve 90 km süratle ikiside motoru yatırıp sürüklenme tecrübesini yaşamış. Kullandıkları Revit mont omuzdan başlayarak tüm kol yırtılmış. Babam görürse Ağzımıza... diyerek yeni mont aldılar bu montları da sandık altına attılar. şimdi bu montların tamiri servisi var mıdır? bunlar her düştüklerinde yeni mont mu alacaklar Baba korkusundan.400+400 800 lira atıl vaziyete alındı bence yazık.
    Bu arada 90 km lik kazada sorun yok,110 km lik kazada ise sadece ayak burkulması ALLAH'A ŞÜKÜR Bence çok ucuz atlatılmış. Allah hepimizi korusun.
    By JeRu SaLeM

Enduroist Kadim Üye Serhat Koçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    serhat koçak
    Motosiklet
    tabanvay

çok geçmiş olsun Allah saklamış.

Ordinaryus Enduroist Öner BAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ÖNER BAKIR
    Motosiklet
    KLE 500
    Marka
    Kawasaki

arkadaşlara geçmiş olsun.tamir için üretim yapan firmalara sormalısın.birde 400 tl bir mont için çok değilmi?tamam eskiden bulunmuyordu pahalıydı ama günümüzde birçok marka var...
    Öner BAKIR - A Rh(+)
    iletişim = 0555 425 05 58

Her türlü etiket,sticker,damla sticker,tankpad,depopad vb... işler için irtibata geçin...

Banned
    Isim
    MB
    Motosiklet
    CBF 600 + KLE 500
    Marka
    Honda

Çok geçmiş olsun.Bence en sağlıklısı o kazada zarar gören kask mont ne varsa yenilenmeli o mont görevini yerine getirmiş diye düşünüyorum.Tekrarı nasip olmasın ama tamir edilen bir ürünün benzer durumda aynı dayanıklılığı gösterebileceğini kim garanti edebilir.

Ordinaryus Enduroist MelihUlubilgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Melih Ulubilgen
    Motosiklet
    F 800 GS 2008 (ANTRASİT)-Peugeot LXR 200 i
    Marka
    Bmw

Geçmiş olsun.
    Fermuar hastanesi diye bir yer var belki tamirde yapabilir sormakta fayda var..
    0(216) 3430765
    melihulubilgen@hotmail.com
    B RH +
    0532 312 68 18
    TAM KORUMA olmazsa olmaz.
    Kavgada YUMRUK sayılmaz..

Banned
    Isim
    Özgür * Bulut Yani
    Motosiklet
    KLE 650 (Versys)
    Marka
    Kawasaki

Merhaba,
    Benim de revit montum var ve 50 km ile dustugumde kolda sadece bir delik acilmisti. Cok aradim bulamadim. Arkadaslarinin yapilabilecegi en dogru sey parasut malzemesinden uretilen yamalardan almalari ve terzide istedikleri sekilde yaptirmalari. Kullandigimiz montlar standart kumas olmadigi icin en yakin malzeme parasut, bu cozum de ucuz olmayacaktir.

Ben deligi motor pantolonu yamasini yapistirarak hallettim. Eger ufak ise delik yirtilma, dikis vurdurmayin, su geciriyor aksi halde.

Isim
    İbrahim KARAASLAN
    Motosiklet
    Artık Yok (Tabanvay)

Alıntı bulutyani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Benim de revit montum var ve 50 km ile dustugumde kolda sadece bir delik acilmisti. Cok aradim bulamadim. Arkadaslarinin yapilabilecegi en dogru sey parasut malzemesinden uretilen yamalardan almalari ve terzide istedikleri sekilde yaptirmalari. Kullandigimiz montlar standart kumas olmadigi icin en yakin malzeme parasut, bu cozum de ucuz olmayacaktir.

Ben deligi motor pantolonu yamasini yapistirarak hallettim. Eger ufak ise delik yirtilma, dikis vurdurmayin, su geciriyor aksi halde.
    Yok ufak değil.omuzdan kol ucuna kadar MIŞ. Fermuar hastanesini bir arıyalım bakalım. saol Melih abi
    By JeRu SaLeM

Ordinaryus Enduroist BUGRA TURK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    BUGRA CTURK
    Motosiklet
    1150 gs (2003)
    Marka
    Bmw

Alıntı JeRu_SaLeM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ALLAH hepimizi irili ufaklı tüm kazalardan korusun.Ancak 2 arkadaşım ağızlarından kaçırdı değişik zamanlarda 110 km ve 90 km süratle ikiside motoru yatırıp sürüklenme tecrübesini yaşamış. Kullandıkları Revit mont omuzdan başlayarak tüm kol yırtılmış. Babam görürse Ağzımıza... diyerek yeni mont aldılar bu montları da sandık altına attılar. şimdi bu montların tamiri servisi var mıdır? bunlar her düştüklerinde yeni mont mu alacaklar Baba korkusundan.400+400 800 lira atıl vaziyete alındı bence yazık.
    Bu arada 90 km lik kazada sorun yok,110 km lik kazada ise sadece ayak burkulması ALLAH'A ŞÜKÜR Bence çok ucuz atlatılmış. Allah hepimizi korusun.
    Motomax online dan mont almıştım, sırttan acma yapmıştı, garanti kapsamında verdim, anlaşmalı terzisi var, inanılmaz güzel ve orjinal dkiş yaptıgı gibi simetrisinede aynı yamadan eklemiş, belli de olmuyor..orası ile görüşürsen bence yarımcı olurlar.. saygılar.
    Honda CBF 150
    Aprilla Pegaso F 650
    BMW 1150 GS

Buğra ÇALIŞKANTÜRK 532 404 2887 AB +

Isim
    İbrahim KARAASLAN
    Motosiklet
    Artık Yok (Tabanvay)

Alıntı hercul3367 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lbc yerli kıyafet üreticisi var onlarla
    bir görüşürseler yardımcı olurlar.
    http://www.lbc.com.tr/
    Abi teşekkür ederim

Alıntı PEGGA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motomax online dan mont almıştım, sırttan acma yapmıştı, garanti kapsamında verdim, anlaşmalı terzisi var, inanılmaz güzel ve orjinal dkiş yaptıgı gibi simetrisinede aynı yamadan eklemiş, belli de olmuyor..orası ile görüşürsen bence yarımcı olurlar.. saygılar.
    İşte aradığım bilgi buydu çok saolasın Buğra
    By JeRu SaLeM