Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 6 Toplam 8 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 2345678 SonuncuSonuncu
51 den 60´e kadar. Toplam 72 Sayfa bulundu
    Banned
    Isim
    sevket sezen
    Marka
    HarleyDavidson

motorunun gücünde sorun varsa hava filtresini kontrol ettir benzini nerden aldın en son?
    debriyajını ayarlımı? neredeyse 6000 km olmuş bir ara bakım yaptırt iyice ayarlasınlar tüm ayarlarını.Bu arada zincirinide kontrol ettir oda gücü vermemene neden olabilir.benim motorda 8000 küsürde cidden nazar değmesin hiç sorun çıkarmadı bana ne motorlar kullandım ne sorunlar çıkardılar bana bu motorda tek sorun dandik zinciri bende bitince oringli takıcam.

Enduroist Üye
    Isim
    gökhan gülmez

Alıntı matrix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    motorunun gücünde sorun varsa hava filtresini kontrol ettir benzini nerden aldın en son?
    debriyajını ayarlımı? neredeyse 6000 km olmuş bir ara bakım yaptırt iyice ayarlasınlar tüm ayarlarını.Bu arada zincirinide kontrol ettir oda gücü vermemene neden olabilir.benim motorda 8000 küsürde cidden nazar değmesin hiç sorun çıkarmadı bana ne motorlar kullandım ne sorunlar çıkardılar bana bu motorda tek sorun dandik zinciri bende bitince oringli takıcam.
    benzini altunizade opet'ten aldım yüzde 90 ordan alıyorum
    debriyaj ayarı konusunda bir bilgim yok bakımı 8000 km de olduğu gitmedim ara bakım derseni bir kaç sayfa geride onu yazmıştım esengül gerek olmadığını söylüyo ve açıkcası güveniyorum ona
    zincir ve hava filtresini yarın söylerim
    teşekkürler

Enduroist Üye
    Isim
    gökhan gülmez

müjde motosikletim düzeldi artık bir yerlerine su kaçtıda kurudumu nedir hiç bilmiyorum
    hemen üstte ara bakım yaptırmıcamı sölesemde dayanamadım konşuk motora yaptırdım
    iyikide yaptırmışım çünkü ön lastiğin inik olduğunu farkettiler
    benim gibi tecrübesiz insanlar için arada anlıyan birinin motoru görmesi iyimiş

Banned
    Isim
    Özgür * Bulut Yani
    Motosiklet
    KLE 650 (Versys)
    Marka
    Kawasaki

Bende altunizade opetten aliyorum benzini, sonra hava basma yerine cekiyorum motoru.
    Keiti basinc olcerim var, opetteki hava basan alet duzgun calisiyor keiti ile karsilastirinca. Lastik havalarini ogren, oradan haftada 1 kontrol edersin, ama unutma sicak lastikteki hava fazla psi gosterir. Ornegin benim on 32psi, arka 36 psi. Aksam 25 km sonra olctugumde on 36, arka 40-41 civari oluyor. atiyorum one 38, arkaya 42 basiyorum. sabah soguk lastikleri kontrol ediyorum, on 35, arka 39 cikti, biraz indiriyorum. Ise gidiyorum. ogle yemeginde bir olcum daha yapiyorum, on 34 arka 38 cikti diyelim. Standart olmasi gereken 32-36 idi.
    onu 32.5, arkayi 36.5/37 olarak ayarliyorum, aklinda bulunsun

Enduroist Üye
    Isim
    gökhan gülmez

teşekkürler
    basınç ölçer alınca deniycem
    herkez benzincilerinki yanlış falan dediği için hiç denemiyodum opeti de deneyebilirim

Enduroist Üye bozoksk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    MUSTAFA TOPTAL
    Motosiklet
    CBF 150
    Marka
    Honda

Sürekli tek kullanıyorsan ön 25 arka 29.
    Artçılı kullanıyorsanız ön 25 arka 33 olacak
    Kullanım kitapçığında bu bilgiler yer alıyor.
    Selamlar.
    MUSTAFA TOPTAL ( 19 )
    Karşıyaka / İzmir
    0507 698 72 92
    35 KA 1580
    CBF 150

Banned
    Isim
    sevket sezen
    Marka
    HarleyDavidson

basınç ölçer bir motor için bir tane al ve başka araçlarda kullanma.Zamanla ölçme doğrulugunu kaybeder gene yenisini alıcaksın ozaman.Benzincilerdekine güvenme onları günde 100 kişi kullanıyor ve ayar yapmıyorlar hiçbirine kalibrasyonları yanlış.Ve gün içerisinde lastik indirip şişirip durmayın ısınınca bunların basıncı artar sonra a basınç yüksekmiş diyip indirirseniz anya konya meselesine dönüverir
    Bu arada benim cbf150dede fitil var şu anda uyuz oluyorum daha yeni lastiğe çivi girdi işin yoksa git yeniden al off off istanbul şantiye alana gibi

Enduroist Üye
    Isim
    gökhan gülmez

öncelikle basınç ölçeri aldım ve kullanımından memnunum....
    ikinci olarak yukarıda yazığım sorun tekrar baş gösterdi gece çekiciyle mototala gittim
    ama çekiciden indirince çalışmaya başladı
    nese yinede servisin açılma saatinde tekrar gittim anlattım
    almaya gittiğimde bir sorun bulunmadığını akünün kontrol edğildiğini söyledi
    iyice kafayı yiycem bir akıl lütfen

Enduroist Kadim Üye İbrahim KARAASLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    İbrahim KARAASLAN
    Motosiklet
    Artık Yok (Tabanvay)

aynı hatayı bir daha verirse garantisi vardır zannedersem. honda genel merkezini ara. motorunu değiştirmelerini talep et, yok kabul etmezlerse doğru düzgün araştırın o zaman bulun arızasını de.Tüketici mahkemesine giderim de. birşey de işte ama motor tamamen düzelmeden teslim alma.
    By JeRu SaLeM

Enduroist Üye
    Isim
    gökhan gülmez

Alıntı JeRu_SaLeM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı hatayı bir daha verirse garantisi vardır zannedersem. honda genel merkezini ara. motorunu değiştirmelerini talep et, yok kabul etmezlerse doğru düzgün araştırın o zaman bulun arızasını de.Tüketici mahkemesine giderim de. birşey de işte ama motor tamamen düzelmeden teslim alma.
    tavsiye için teşekkürler uygulıyçam

Sayfa 6 Toplam 8 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 2345678 SonuncuSonuncu

Tags for this Thread