Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 21 Sayfa bulundu

Hybrid View

Enduroist Kıdemli Üye Volkan YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    volkan yilmaz
    Motosiklet
    '03 R1150GS
    Marka
    Bmw

Gs ne yakıyor saniyorsun verdinmi coskuyu yakiyor oksayarak devirisiz kullanırsan 6-7 lt civari... her motorda elektronik var ama gs deki kadar yeniler haric bı cok motorda yok iste bundan oturu size at tavsiye ettim tamiri basit mekanik temelli bı motor...En azindan bence 1100 un temizide max duzeyde mekanik soyle ilk sahibinden 60-70 bin civari bı makine en az bı 100bin daha size ufaktefek sorunlarla hizmet eder bence.
    Volkan YILMAZ 0 Rh+
    532 2840943

ride to hell

Enduroist Kıdemli Üye Karga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Kerem Ağacıkoğlu
    Motosiklet
    R 1100 GS, Yamaha BW's 100
    Marka
    Bmw

1100..
    Alman yapmış...

Banned
    Isim
    Ahmet İri
    Motosiklet
    R1200GS
    Marka
    Bmw

Fiyatlar gerçektende farklı,temizlik,km,kaza durumu fiyatları belirleyen durumlar sanırım.Pert kaydı olan GS'i 20-23 arası almak mümkün!
    Aldığında ise kolay kolay vazgeçemeyeceğin bir makina.Özellikle de adımlarını GS de sonlandırdıysan.Sattığında ise ya scooter'e binersin yada motorculuğu bırakırsın,en azından ben öyle düşünüyorum.
    Çok ciddi arızası olmaz fakat küçük arızalar çok can sıkabilir.Mesela bende vitesi gösteren potansiyemetreye su kaçmış debriaja basmazsan marş basmıyor!Sökülüp temizlenmesi lazım.Fren manyaklığı varsa tam sana göredir ayrıca!

Enduroist Katılımcı Üye ahmet yaramış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ahmet yaramış
    Motosiklet
    1200 rt
    Marka
    Bmw

Alıntı QUASAR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiyatlar gerçektende farklı,temizlik,km,kaza durumu fiyatları belirleyen durumlar sanırım.Pert kaydı olan GS'i 20-23 arası almak mümkün!
    Aldığında ise kolay kolay vazgeçemeyeceğin bir makina.Özellikle de adımlarını GS de sonlandırdıysan.Sattığında ise ya scooter'e binersin yada motorculuğu bırakırsın,en azından ben öyle düşünüyorum.
    Çok ciddi arızası olmaz fakat küçük arızalar çok can sıkabilir.Mesela bende vitesi gösteren potansiyemetreye su kaçmış debriaja basmazsan marş basmıyor!Sökülüp temizlenmesi lazım.Fren manyaklığı varsa tam sana göredir ayrıca!
    bmw 1200 gs gerçekten çok hoşuma gidiyor özellikle kırmızı rengi,japon motorlarından sıkıldım hepsi aynı özellikte .yanlız başdaki arkadaşların dediği gibi başım çok ağrımaz umarım,sizcede 1200 gs benzini içiyormu, son bir soru linkteki motorlardan sizce hangisi alınabilir ?