Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 14 Toplam 22 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 4101112131415161718 ... SonuncuSonuncu
131 den 140´e kadar. Toplam 216 Sayfa bulundu
    Enduroist Kıdemli Üye Enes DEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    enes demir
    Motosiklet
    F650
    Marka
    Bmw

Ben fevziemre sistemini kullaniyorum ama bu durum hic hosuma gitmiyo insan suclu hissediyo kendini. Benim 2 adet motorum var buyunemi alcam ufanami buyune ayda yilda bir biniyorum ama bindigimdede kesin gise goruyo. Ufagiylada ise gidip geliyorum toplanti vs oda karsiya gecerken gise goruyo simdi ben hangi birine kart alim. Onceden bitane kgs vardi her ikisindede kullaniyodum ama simdi oyle bi durum da yok.
    0531-380-63-98

Banned
    Isim
    ME
    Motosiklet
    Ybr 125
    Marka
    Yamaha

Kart olanını kullanıyorum paralı yollarda okumuyor en az 10 defa kaçak geçiş yazdı.Köprülerdede okuyor okumadığıda oldu tabi her gün hem köprü hemde paralı yolu kullanıyorum motorun on camında ama rezillikte son durum bu..Kaçak geçişler sistemde gözükmüyor bu iyi mi sonrada kötü olurmu bilemedim.

Enduroist Kadim Üye Ömer Demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ömer Demir
    Motosiklet
    DL650 V-Strom Honda XL200
    Marka
    Suzuki

ben ilk olarak kart olanı kullandım, hep okudu, sonra yapışkan kullandım, ters yapıştırmışım algılamadı kaçak yazdı, sonra çıkarıp ters yapıştırdım bu esnada manyetik algılayıcı zarar gördü galiba yine okumadı kaçak yazdı, 2. bi yapışkan aldım onu olması gerektiği gibi yapıştırdım ( beyaz yapışkan kısmı öne bakıcak şekilde) şuan sorun yok. şimdiye kadar yazan kaçak geçişlerde internetten sorgulama yaptığımda bişey çıkmadı, sanırım plaka zaten tanımlı olduğu için yazmıyor, ordan düşüyo hesaptan.
    genel olarak rezalet çıkardığına hemfikirim, karmaşadan başka bişey deil..

Enduroist Kadim Üye Ömer Demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ömer Demir
    Motosiklet
    DL650 V-Strom Honda XL200
    Marka
    Suzuki

Alıntı mertfehmioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    HGS Etiket aldım. Hiç bir yere yapıştırmak zorunda değilsiniz. Ruhsata koydum, geçerken ruhsatı kafa hizasında okunabilecek açıda tutarak geçip tekrar cebime koyuyorum. Boşu boşuna karta veremem bide 15 tl
    yalnız bu cepten çıkarıp koyma işi pek mantıklı değil ve tehlikeli yani, sen kgs olayını hareketli olarak yapıyosun gibi bişey ani bişeyde ruhsatı fırlatıp sol elini gidona koymak zorunda kalabilirsin, ya da içinden bişeyler düşebilir, ne bilim mesela eldivenim kalınken cebimi kapayamam

Enduroist Kadim Üye Burak Demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    burak demir
    Motosiklet
    GSR 600 K7
    Marka
    Suzuki

İlk yapıştırdığım andan itibaren hiç sorunsuz etiketim okumakta, aman allah bozmasın,nazar değmesin

Daha motoru yıkamadım aylardır ama

Enduroist Katılımcı Üye mertfehmioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    EMRE MERT FEHMİOĞLU
    Motosiklet
    CBF 150
    Marka
    Honda

Alıntı hardrock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yalnız bu cepten çıkarıp koyma işi pek mantıklı değil ve tehlikeli yani, sen kgs olayını hareketli olarak yapıyosun gibi bişey ani bişeyde ruhsatı fırlatıp sol elini gidona koymak zorunda kalabilirsin, ya da içinden bişeyler düşebilir, ne bilim mesela eldivenim kalınken cebimi kapayamam
    Aynı kgs gibi düşün gişeye girmeden hemen önce çıkartıyorum. zaten gişeden süratli değil 20-15 km arası geçiyosun. Akabinde kenara çekip KGS'de yaptığımız gibi cebe koyuyorum. Aldığım günden beri hiç sıkıntı yaşamadım ama güvenli olduğunuda savunmuyorum

Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Ben bu işi hiç sevmedim. Vatandaşını göz göre göre söğüşleyen başka bir ülke yoktur dünyada
    Öğrettiklerimiz bize uygulanamaz.
    Feministlik kocayı bulunca; komünistlik parayı bulunca biter, ENDUROİST'lik baki kalır.

Enduroist Katılımcı Üye HalilTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Halil TAN

Güzel haber HGS’si olana ceza yok ve HGS kartlarına 5 aracın plakasının tanımlanması
    http://ekonomi.milliyet.com.tr/hgs-s...?ref=OtherNews

------------------------
    Güvenmek iyidir ama kontrol-dikkat etmek daha iyidir

9. HalilTAN güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

GürbüzOKATAN (28-02-2013),MB (28-02-2013)

Enduroist Katılımcı Üye Halil AKGUL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    halil akgul
    Motosiklet
    ybr 125
    Marka
    Yamaha

Alıntı enes_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben fevziemre sistemini kullaniyorum ama bu durum hic hosuma gitmiyo insan suclu hissediyo kendini. Benim 2 adet motorum var buyunemi alcam ufanami buyune ayda yilda bir biniyorum ama bindigimdede kesin gise goruyo. Ufagiylada ise gidip geliyorum toplanti vs oda karsiya gecerken gise goruyo simdi ben hangi birine kart alim. Onceden bitane kgs vardi her ikisindede kullaniyodum ama simdi oyle bi durum da yok.
    iki motoru olanlar iki tane mi HGS aldi? daha fazla motoru olanlari dusunemiyorum bile (: ben simdi iki tane alacagim cebimden yanlislikla digerini cikarirsam okuyacak ve ceza mi yiyecegim off.
    Saygilarimla,

Halil

Enduroist Katılımcı Üye Levent COŞKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Levent Coşkun
    Motosiklet
    NC 700x
    Marka
    Honda

Standart OGS mi HGS mi?

Merhabalar,
    Yeni motoruma HGS mi alsam yoksa OGS'mi karar veremedim. Motosiklette HGS kullanmak istesek nasıl oluyor onu da bilmiyorum.
    Her ikisini de kullanan arkadaşlardan fikirlerini rica ediyorum.
    Sevgiler

Sayfa 14 Toplam 22 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 4101112131415161718 ... SonuncuSonuncu