http://www.youtube.com/watch?v=6gZlBnr1XYA

6 ay sonra hortladı konu madem kaldığımız yerden devam edelim.bakın linkte bmw s1000 rr yorumu var altın adamın.7. dakikaya kadar yere göğe sığdıramadığı makinanın iki olumsuz yanını söyledi. ilkinde topu taca attı ÖTV ye bağladı olayı ki doğru.satış fiyatı için.ikincisinde yakıt ki aslında buda para olarak doğru değil çünki malumunuz benzındeki vergi dilimi.fakat çok yakıyor cümlesi bu makina içingerçekten söylenemeyecek bir cümle.yahu arkadaş 200 ( yazıyla iki yüz ) beygir. ne olmasını bekliyosun.fotosentezmi yapmalı makina 200 beygiri çevirmek için.

ve son olarak, olan bütün motor kullanıcıları serseridir,düşüncesinde olan olaydan bi haber olan kamuoyu na kullandığı ara sokak ağızı türkçe ile de bunu kanıtlar tarzda proğram olduğundan, ben bu adamdan ve yorumlarından hoşlanmıyorum.ha bende sokak ağızı kullanıyorum ama,bu benım arkadaş çevrem için gecerlidir.topluma yapılan,düzgün proğramlarda bunun daha düzeyli olması lazım diye düşünüyorum.en azından motor alacaklara yardımcı olmayı düşünerek yapıyorsa.motoru bilmeyenlerede ne efendi çocuk hepsi böylemidir acaba düşünceside yerleştirmesi gerekmektedir.
hadi haksızsın deyin.bende susayım.