Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12
11 den 20´e kadar. Toplam 20 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye Engin Delipınar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Engin Delipınar
    Motosiklet
    CBF 150 ve CRF 250 L
    Marka
    Honda

Seni nerede çevirdiler Murat abi?

Enduroist Kadim Üye Ömer Demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ömer Demir
    Motosiklet
    DL650 V-Strom Honda XL200
    Marka
    Suzuki

650 nedir ya? araba için olurda motor bazen ordan gitmek zorunda yani..

Banned
    Isim
    ME
    Motosiklet
    Ybr 125
    Marka
    Yamaha

Çevrildiğim yer Fatih Sultan Mehmet Köprüsü girişine yakın emnniyet şeridi..Sürekli bu şeritlerde artık kontrol var..Benim ledler içinde ruhsata işlettirmem gerektiği soylendi.Ceza yazmadı ama kullanmam konusunda ihtar aldım diyebilirim..Muayeneden fazla sayıda sis farı var raporu ile hafif kusurlu gecmiştim ama bu durum trafik polisini bağlamıyor nedense..Fabrikasyon dışındaki işlemler ruhsata işlenmelidir yolunda bir muhabbetimiz oldu polisle.Güzel dille konuşunca onlarda sizden yana oluyorlar lakin emir büyük yerlerden kural kuraldır mantığı..

Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Gözümün önünde milletvekili aracına ceza yazdılar
    Ne ilginç milletin aslı bu cezaları yiyecekken vekiline '' Biletix '' kesmişler cık cık cık yakıştıramadım.
    Öğrettiklerimiz bize uygulanamaz.
    Feministlik kocayı bulunca; komünistlik parayı bulunca biter, ENDUROİST'lik baki kalır.

Ordinaryus Enduroist Barış Sekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Barış Sekin
    Motosiklet
    CRF250L
    Marka
    Honda

Çanta olayından sonraki uğraşları işte..
    Barış SEKİN 0 Rh(+) 0535 269 06 51
    34 UCD 60

Enduroist Katılımcı Üye TamerTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Tamer Tekin
    Motosiklet
    GSF600S
    Marka
    Suzuki

açık kapanmamış belli,dikkat etmekte fayda var,kurallara uymalı.

Enduroist Kadim Üye Hakki Orun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Hakki Orun
    Motosiklet
    2012 R1200GS Adventure Triple Black - CRF 250L
    Marka
    Bmw

Kim ne derse desin, Turkiye artik kolay anlasilir bir ulke degil! Gunu gununu tutmuyor. Dun Ankaraya gunubirlik bir seyahat yaptim, motorumla. Gidiste, goz ucumla, emniyet seridinde bir motor cevirmislerdi gordum ama ne icin oldugunu bilemem.

Donus yolunda ise, Gebzeden, TEM Bayrampasa cikisina kadar emniyet seridinde gelmek durumunda kaldim. Yaklasik 200 m. de bir, arabasiz ama yesil yelekli, trafik polisleri dikilmis ve seride girmis olanlari ceviriyorlardi. Hatta emniyet seridi le yol arasina kuka dizerek, durma yerleri yaratmislardi kendilerine. Ben ve bir de bir kurye arkadas, bir tek o kukalarin icine girmedik ama polislerin gozune girdigimiz kesin. Hatta bir tanesinde, cevirdikleri aracin surucusu, yol tarafinda duruyordu ve ben adama beredeyse surunerek gecmek zorunda kaldim.

Once ben biraz cekinerek daha uzakta iken normal seride giriyordum ama kurye beni gecince, baktim hic tinmadan devam ediyor, eh dedim demek ki bugun boyle. Hatta bir ara durup tesekkur edeyim polislere dedim icimden. Hani; Allah razi olsun, bizi su arabalarin arasinda gitmeye mecbur edip tehlikeye atmiyorsunuz. Amirinize selam olsun diye.

Kimse birsey demedi! Haydi buyrun buradan yakin.

The Member of RoSPA RoADAR
    www.orunbrothers.webs.com
    R 1200 GS ADV TripleBlack
    CRF 250 L Kirmizi Beyaz

Banned
    Isim
    MB
    Motosiklet
    CBF 600 + KLE 500
    Marka
    Honda

Alıntı Hakki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kim ne derse desin, Turkiye artik kolay anlasilir bir ulke degil! Gunu gununu tutmuyor. Dun Ankaraya gunubirlik bir seyahat yaptim, motorumla. Gidiste, goz ucumla, emniyet seridinde bir motor cevirmislerdi gordum ama ne icin oldugunu bilemem.

Donus yolunda ise, Gebzeden, TEM Bayrampasa cikisina kadar emniyet seridinde gelmek durumunda kaldim. Yaklasik 200 m. de bir, arabasiz ama yesil yelekli, trafik polisleri dikilmis ve seride girmis olanlari ceviriyorlardi. Hatta emniyet seridi le yol arasina kuka dizerek, durma yerleri yaratmislardi kendilerine. Ben ve bir de bir kurye arkadas, bir tek o kukalarin icine girmedik ama polislerin gozune girdigimiz kesin. Hatta bir tanesinde, cevirdikleri aracin surucusu, yol tarafinda duruyordu ve ben adama beredeyse surunerek gecmek zorunda kaldim.

Once ben biraz cekinerek daha uzakta iken normal seride giriyordum ama kurye beni gecince, baktim hic tinmadan devam ediyor, eh dedim demek ki bugun boyle. Hatta bir ara durup tesekkur edeyim polislere dedim icimden. Hani; Allah razi olsun, bizi su arabalarin arasinda gitmeye mecbur edip tehlikeye atmiyorsunuz. Amirinize selam olsun diye.

Hakkı abi, sabah ve akşamın yoğun trafiğinde, servis yada şirket araçlarının otoyol üzerinden yolcu almasını engellemek amacıyla böyle bir uygulama yapılıyor. Bu uygulamada görevli polislerin araba veya motorları olmuyor. Trafik yoğunluğu başlamadan önce araçla yol kenarlarına bırakılıyorlar.

Eğitim Koordinatörü Ersan ÖZYURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ersan ÖZYURT
    Motosiklet
    SUPER TENERE 1200E
    Marka
    Yamaha

Alıntı Hakki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kim ne derse desin, Turkiye artik kolay anlasilir bir ulke degil! Gunu gununu tutmuyor.

Harbiden buyrun burdan yakın. Şansa kalmışa bıraktım ben artık. Ceza yersem de kısmet. Ay sonu ay başı, yıl sonu gibi özel dönemlere ayrıca dikkat
    Varmayı değil, sürmeyi seviyorum...

Honda VFR800XA
    * RoSPA Advanced Riding Instructor
    Membership 69332
    * IBA MEMBER
    Membership 60475

Enduroist Üye ERDOĞAN ŞENSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ERDOĞAN ŞENSOY
    Motosiklet
    BMW F800 GS 2015 / YAMAHA X-CITY 250
    Marka
    Bmw

Kozyatağında oturuyorum, Kavacıkta çalışıyorum. Trafik yürümediği için sürekli emniyet şeridine giriyorum. Bahsettiğiniz Polis kontrol noktalarından sürekli geçiyorum. Henüz polis çevirmedi. Emniyet şeridindende gitsem hız yapmıyorum , donanımım üzerimde ,eksozum orijinal sessiz , sis lambasıda yakmıyorum,yanlız farım açık.Yani ; sıradan trafik duruyor burdan gitmekten başka çarem yok izlenimi vermeye çalışıyorum ve şimdilik netice veriyor. Ancak bu çok sürmez. Çünkü ben emniyet şeridinden giderken , eksozu sonuna kadar açık, plakası çamurluk içinde aslan gibi cesur bir arkadaş 100 km hızla beni emniyet şeridinde solluyor-sağlıyor, korkuyla izliyorum bu motorcu arkadaşı duran trafikten biri azıcık kafa göstermesin diye. Bu gürültü ve aksiyon herkesi tahrik ediyor. Araç sürücülerinide, tüm motorculara bu işi çekilmez hale getirebilecek yetkisi olan adli yetkilileride. Aşırılıklar yanlızca o kişiyi cezalandırmıyor hepimizi cezalandırıyor . Askerde benim gibi sıra dayağı yiyenler bilir .

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12