Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 22 Sayfa bulundu
    Enduroist Kıdemli Üye Sinan AKIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sinan AKIN
    Motosiklet
    Tiger 1050
    Marka
    Triumph

Standart Motomax Deri Motosiklet Montu

Aşağıdaki linkteki montu kullanan, bilen varmıdır ? Fiyatı iyi gibi görünüyor; acaba sağlamlık ve kullanışlılığı nasıl..
    http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...t-pmu2204.html
    Sevgi eylem gerektirir...0533-248 80 80
    sakin@fenerbahce.com.tr

Banned
    Isim
    MB
    Motosiklet
    CBF 600 + KLE 500
    Marka
    Honda

Piyasaya göre fiyat iyi

Enduroist Kadim Üye İlhanESİRCİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    İlhan Esirci
    Motosiklet
    V-Strom DL 650 K7+ Ramzey QM 200 GY
    Marka
    Suzuki

Sinan'cım bu mont benimde hoşuma gitmişti ama buralarda olmadığından üzerinde durmamıştım,almayı düşünürsen haberim olsun bende alabilirim.
    Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz , bırakın , dostlarınız sizi geçsin. -La Rochefoucauld

Enduroist Kadim Üye Özer Erkuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    özer erkuş
    Motosiklet
    1150 adv
    Marka
    Bmw

Ağırlığını saymazsak iyidir iyi
    Don't Worry,Be Happy.

Ordinaryus Enduroist Can Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Can Ekin
    Motosiklet
    '15 PCX 125
    Marka
    Honda

4riders
    motomax ın kendi ürünü.
    ben motomax tan oldukça çok şey aldım. çoğunluklada memnunum ancak ürün çeşit ve kaliteleri ,markalara göre değişken.
    4riders ,kendi üretimleri, kalitesiz demiyorum ama hudson deri yede bakılabilir.

motomax taki en kaliteli ürünler bering ve dane markalılar, sonra difi.
    bering in çeşitli ürünlerini kullanıyoruz eşimle tavsiye ederim, fiyat/performans olarak başarılı. fransız markasıdır.

kısacası gidip deneyecek olursanız, bering in deri montu 90tl daha pahalı sadece. onuda denemeden karar vermeyin.

pardon kushitani ile karıştırmışım bering daha pahalıymış, neyse kushitani de deride iyi diye biliyorum, onada bir bakıp 4riders la kıyaslayın.

Enduroist Kadim Üye AtagünTERZİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Atagün
    Motosiklet
    XL1000VA Varadero
    Marka
    Honda

Bu mont hodson'in robocop modelinin bir benzeri. Ben hudsondan bu modelin cordura kumas olanını aldım. Montun omuzlar oturmasına karsın bel kısmı biraz kisa gibi geldi bana. Dirsek korumaları yerinde durmuyor. Bir miktar hareket ediyor. Bu sebeple bana guven vermez oldu. Ayrıca fermuarlarinin bir cogu bozuldu. Yazın serin olsun diye iclik kullanmazsan terletiyor. İclik kullanınca daha rahat oluyor.
    Hudsondaki kisiler her ne kadar ilgili olsalar ve alırken güler yüzlü davransalar da kullanımım sonucunda gordum ki iyi bir secim yapmamisim.

Ancak sunu belirtmeliyim eğer bir ekipman alınacaksa yalnızca motosiklete yönelik ürünler üreten bir markadan almak lazım. 4R böyle bir marka ve fiyat/perormans anlamında oldukça başarılı. O nedenle bu montun başarılı bir ürün olabileceğini dusunuyorum.

Ayrıca deri olduğunu düşününce fiyatı cok uygun. Denemeden almamanı öneririm.

Isim
    Sinan AKIN
    Motosiklet
    Tiger 1050
    Marka
    Triumph

Alıntı kafkasbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sinan'cım bu mont benimde hoşuma gitmişti ama buralarda olmadığından üzerinde durmamıştım,almayı düşünürsen haberim olsun bende alabilirim.
    İlhan ağabey, dün montu aldım. Aklımda kalacağına dolabımda askıda kalsın dedim . Derici bir arkadaşımı götürdüm deri gerçek mi, değil mi, gerçekse kalitesi nasıl diye. Derinin hakiki ve ortalama kalitede olduğunu söyledi. Ayrıca almadan önce hemen yanındaki hudson derideki benzer montlara baktık. Oradaki montlar bize daha kaliteli görünmedi üstelik 200tl gibi pahalıydı. Yani aldım rahatladım Motosiklete bindiğim yok ama iki gündür montu 40 kere giyip çıkarmışımdır. Çok şık yahu..
    sakin@fenerbahce.com.tr

Enduroist Kıdemli Üye uğurkoç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    uğur koç
    Motosiklet
    F650 gs-R1150 GS ADV
    Marka
    Bmw

iyi yapmıssın sina bende 2009 da almıstım hudson nun aynı modelini,bu da buyuk ihtimal kopy yapmış ahım sahım bi fark görünmüyor aralarında.yağmurda kullanmamaya çalış bel kısmı genişliyor.fermuarlarına dikkat et önce kopçaları kırılıyor.geneline bakarsan fiyat kalite bazında iyi seçimdir derim.

Enduroist Kadim Üye İlhanESİRCİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    İlhan Esirci
    Motosiklet
    V-Strom DL 650 K7+ Ramzey QM 200 GY
    Marka
    Suzuki

Alıntı Fanatik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlhan ağabey, dün montu aldım. Aklımda kalacağına dolabımda askıda kalsın dedim . Derici bir arkadaşımı götürdüm deri gerçek mi, değil mi, gerçekse kalitesi nasıl diye. Derinin hakiki ve ortalama kalitede olduğunu söyledi. Ayrıca almadan önce hemen yanındaki hudson derideki benzer montlara baktık. Oradaki montlar bize daha kaliteli görünmedi üstelik 200tl gibi pahalıydı. Yani aldım rahatladım Motosiklete bindiğim yok ama iki gündür montu 40 kere giyip çıkarmışımdır. Çok şık yahu..
    Güle güle kullan Sinan'cım,benim sırf onun için İstanbul'a gelmeme değmiyecek gibi gözüküyor,denemeden almak ta riskli,artık geldiğimde bakarız varsa alırız.
    Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz , bırakın , dostlarınız sizi geçsin. -La Rochefoucauld

Isim
    Sinan AKIN
    Motosiklet
    Tiger 1050
    Marka
    Triumph

Alıntı uğurkoç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi yapmıssın sina bende 2009 da almıstım hudson nun aynı modelini,bu da buyuk ihtimal kopy yapmış ahım sahım bi fark görünmüyor aralarında.yağmurda kullanmamaya çalış bel kısmı genişliyor.fermuarlarına dikkat et önce kopçaları kırılıyor.geneline bakarsan fiyat kalite bazında iyi seçimdir derim.
    Çok teşekkürler. Fiyatına göre çok iyi gibi gerçektende.
    sakin@fenerbahce.com.tr

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu