Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 28 Sayfa bulundu

Hybrid View

Enduroist Kadim Üye omercem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ömer
    Motosiklet
    yok
    Marka
    Diger

Motomax ın kampanyasından akito desert marka 4 mevsim mont ve pantolon aldım. 3 kat olarak kullanışlı bir ürün. Yağmurluk ve termal katmanları ayrı ayrı sökülebiliyor. Kışın sadece t shırtle giyilebilecek kadar başarılı ..

Buna rağmen bu ürünü yazın kullanmam olmadı bu ürünü. Sıcakta aşırı derecede rahatsız etti ...Bu yüzden arkadaşların belirttiği gibi yazlık ve kışlık ayrı ayrı takımlar almanız sürüş keyfinizi artıracaktır. dizlik vs. dirseklik yerine mutlaka bot dahil full kıyafetler kullanın ...
    Konu omercem tarafından (30-01-2013 Saat 14:45 ) değiştirilmiştir.

Enduroist Kıdemli Üye şafak ilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    şafak ilgin
    Motosiklet
    R 1200 GS
    Marka
    Bmw

Teşekkürler arkadaşlar,açıkcası yazlık kışlık olarak düşünmemiştim. Bir de bu yönde araştırma yapayım. Bu arada motomaxta dane mArka goratex takım uygun gibi duruyor ama daha önce duymadım, hollanda malıymış ve türkiyeye yeni getirmişler. Değerlendirilebilir gibi geldi.ama dediğim gibi sizin ısrarla yazlık kışlık tavsiyelerinizi. Ardından bir de bunu araştırı am şimdi
    Sami Safak ILGIN Arh+
    532 638 31 18
    BMW R1200 GS
    BMW F650 GS DAKAR

Ordinaryus Enduroist Can Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Can Ekin
    Motosiklet
    '15 PCX 125
    Marka
    Honda

Alıntı KARTAL57 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler arkadaşlar,açıkcası yazlık kışlık olarak düşünmemiştim. Bir de bu yönde araştırma yapayım. Bu arada motomaxta dane mArka goratex takım uygun gibi duruyor ama daha önce duymadım, hollanda malıymış ve türkiyeye yeni getirmişler. Değerlendirilebilir gibi geldi.ama dediğim gibi sizin ısrarla yazlık kışlık tavsiyelerinizi. Ardından bir de bunu araştırı am şimdi
    Bugün Dane alsanız 450tl ye. Haziran ortalarına kadar belki haziran sonuna kadar kurtarır, neticede gore tex, yanlış hatırlamıyorsam, icligi çıkartınca file. Böylece tshirt le bile koluna yapışmadan kavurucu sıcağa kadar idare eder.(diye düşünüyorum)

Kısacası siz kışın kullanacaksanız, 4 mevsim diye mont alsanız, yazın hele şehirde kurdeşen dökünce, delirip illa gidip yazlık alacaksınız. Bari goretex gibi sağlam nefes alan birşey alın bir ümit belki idare edersiniz, çok trafikte kalmıyorsanız yazın.

Enduroist Kıdemli Üye şafak ilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    şafak ilgin
    Motosiklet
    R 1200 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Cekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün Dane alsanız 450tl ye. Haziran ortalarına kadar belki haziran sonuna kadar kurtarır, neticede gore tex, yanlış hatırlamıyorsam, icligi çıkartınca file. Böylece tshirt le bile koluna yapışmadan kavurucu sıcağa kadar idare eder.(diye düşünüyorum)

Kısacası siz kışın kullanacaksanız, 4 mevsim diye mont alsanız, yazın hele şehirde kurdeşen dökünce, delirip illa gidip yazlık alacaksınız. Bari goretex gibi sağlam nefes alan birşey alın bir ümit belki idare edersiniz, çok trafikte kalmıyorsanız yazın.
    bence mümkün ise goratex olmalı ama genelde fiyatları yüksek, bu DANE markalı ürünün fiyatı muadillerine göre oldukça iyi gibi. ama yanılmıyosam goratex kısmı da içerisindeki içliklerden bir tanesi, öyle olunca kullanışlı olur mu acaba?
    Sami Safak ILGIN Arh+
    532 638 31 18
    BMW R1200 GS
    BMW F650 GS DAKAR