Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 28 Sayfa bulundu
    Enduroist Kıdemli Üye şafak ilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    şafak ilgin
    Motosiklet
    R 1200 GS
    Marka
    Bmw

Standart 4 MEVSİM MONT VE PANTOLON TAVSİYELERİNİZ..

SELAMLAR ARKDAŞARLAR,

ŞU SOĞUK HAVALARDA VE DE YAZIN KULLANMAK ÜZERE MONT VE PANTOLON BAKMATAYIM. İNTERNETTE Bİ DÜNMYA MARKA MODEL, BENİM GÖNLÜMDE HEİNGERİCKLE VAR. BÜTÇEM MAKSİMUM 400-500$. SİZCEBU PARALARA GÜZEL VE UZUN YILLAR KULLANABİLİNECEK BİR TAKIM ALINABİLİR Mİ.

DİCEKSİNİZ Kİ FUAR YAKLAŞIYO AZ DAHA SABRET ORDAN AL AMA ORDAKİ FİYATLARLA PİYASA FİYATLARININ ÇOK DEĞİŞMEYECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.

NE DERSİNİZ??? HANGİ MARKA VE NE ZAMAN ALINMALI..

SAYGILAR..
    Sami Safak ILGIN Arh+
    532 638 31 18
    BMW R1200 GS
    BMW F650 GS DAKAR

Enduroist Üye Cüneyt ERCAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Cüneyt ERCAN
    Motosiklet
    DL 650A L2
    Marka
    Suzuki

Mont ve pantolondan ziyade tulum öneririm, Torchpro...

Enduroist Kıdemli Üye Sinan AKIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sinan AKIN
    Motosiklet
    Tiger 1050
    Marka
    Triumph

Selam, çok farklı marka ve çeşitte kıyafet (donanım) almış - kullanmış ve bunların bir çoğunu boşa almış (çok az kullanabilmiş) bir motosiklet kullanıcısı olarak naçizane fikrim ; 4 mevsimlik kıyafetlerin yalan olduğudur. Yazlık yazlık (fileli olabildiğince hafif ve güvenli) kışında kışlık (Yağmur rüzgar almayan nefes alabilen Goretex H2out vb.) bahar aylarında da tercihe ve beğeniye göre belki deri mont gibi kıyafetlerin alınması - kullanılmasıdır. Umarım gönlüne göre ve daha sonra pişman olmayacağın bir tercih yaparsın..
    Sevgi eylem gerektirir...0533-248 80 80
    sakin@fenerbahce.com.tr

Enduroist Kıdemli Üye Sinan AKIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sinan AKIN
    Motosiklet
    Tiger 1050
    Marka
    Triumph

Bu arada günlük iş kıyafetleri ile motosiklete binmek zorunda kalanlar için; tecrübe ile sabit önerim, çok severek kullandığım şu tulum : http://www.hondamototal.com/?urun-57...mez-Tulum.html
    Sevgi eylem gerektirir...0533-248 80 80
    sakin@fenerbahce.com.tr

Enduroist Kadim Üye MEHMET ERCAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    mehmet ercan
    Motosiklet
    yamaha 1200 süper tenere
    Marka
    Yamaha

sinan akın'a katılıyorum,kesinlikle kışlık ayrı yazlık ayrı al derim.
    çünkü ikisini bir arada götüren kıyafetler mevsimin birinde kullanışlı
    olmuyor asla.
    bu aralar http://www.hondamototal.com/?urun-75...2OUT-Mont.html bunun peşindeyim.kışa kesinlikle meydan okuyan bir yapısı var su,rüzgar geçirmez
    bir çeket.kombine pantolonları da var.fiyat olarak daha uygun ürünleride var aynı markanın.
    Zamanınız kısıtlı, bu yüzden başkalarının hayatını yaşayarak onu harcamayın. Başkalarının düşüncelerinin sonuçlarıyla yaşama dogmasına takılıp kalmayın. Başka insanların fikirlerinin gürültüsünün kendi kalbinizin sesini duymanızı engellemesine izin vermeyin. Ve en önemlisi kalbinizin ve sezgilerinizin yolundan gidecek cesarete sahip olun. Kalbiniz ve sezgileriniz ne yapmak istediğinizi bilirler. Bunun dışındaki herşey ikinci planda.

Steve Jobs

Enduroist Kadim Üye omercem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ömer
    Motosiklet
    yok
    Marka
    Diger

Motomax ın kampanyasından akito desert marka 4 mevsim mont ve pantolon aldım. 3 kat olarak kullanışlı bir ürün. Yağmurluk ve termal katmanları ayrı ayrı sökülebiliyor. Kışın sadece t shırtle giyilebilecek kadar başarılı ..

Buna rağmen bu ürünü yazın kullanmam olmadı bu ürünü. Sıcakta aşırı derecede rahatsız etti ...Bu yüzden arkadaşların belirttiği gibi yazlık ve kışlık ayrı ayrı takımlar almanız sürüş keyfinizi artıracaktır. dizlik vs. dirseklik yerine mutlaka bot dahil full kıyafetler kullanın ...
    Konu omercem tarafından (30-01-2013 Saat 14:45 ) değiştirilmiştir.

Ordinaryus Enduroist Can Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Can Ekin
    Motosiklet
    '15 PCX 125
    Marka
    Honda

4 mevsim kesinlikle yalan oluyor.

istanbul da haziran-eylül 15 arasında bering yazlık file mont giyiyorum. havaların genel durumuna göre çantada zaten hep yağmurluk oluyor. birde kolsuz rüzgar geçirmez incecik bir yeleğim var. gündüz çok sıcakta t shirt le gezdiysem, gece serinliğe kalırsam diye, tshirt üstüne giyip montla devam ediyorum. kollar serin ,göğüs üşümüyor böylece.

kışlık montta motomax ta şuan DANE (hollanda malı) GORETEX montlar var ve ciddi indirimler var.
    geçen gün denedim, mando mu ne öyle bir model var 450tl sanırım, korumaların oturması vs. hoşuma gitti. başka modellerde var.
    Avr. fiyatlarına baktım bende merak ettip cidden indirimli satıyorlar. ama sayıları azdır motomax ın özelliği o sanırım.

yine motomax ta bering montlar(eşime almıştık oldukça kaliteli, fiyatta daha uygun) ama goretex değil.
    gore tex DANE i içliksiz, yazın ilk birkaç haftası dahil giyilebilir tshirt le, neticede goretex
    ama ne sıcak dönemlerde file monttan başka çare yok söyliyeyim

birde Rev'it ler var, gerçekten kaliteli. Özen motor distribütör ü , onlarda bulabilirsiniz her modelini.

Enduroist Kıdemli Üye ahmet korkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ahmet korkmaz
    Motosiklet
    R1200 GSA
    Marka
    Bmw

akito mont ben de almistim, cok memnun kaldim, ikinci kullanimda once fermuar bozuldu sonra kopcasi koptu ama olur o kadar. yazin bence mumkun degil kullanmak, serin havalarda, mevsim gecislerinde vs de iyidir. hafif yagmurda problem yok, saganakta vs hic denk gelmedi.
    bir de yagmurluk kismi fermuar kenarindan yirtilmisti, onu da dert etmedim artik.

Ordinaryus Enduroist Can Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Can Ekin
    Motosiklet
    '15 PCX 125
    Marka
    Honda

Alıntı korkmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    akito mont ben de almistim, cok memnun kaldim, ikinci kullanimda once fermuar bozuldu sonra kopcasi koptu ama olur o kadar. yazin bence mumkun degil kullanmak, serin havalarda, mevsim gecislerinde vs de iyidir. hafif yagmurda problem yok, saganakta vs hic denk gelmedi.
    bir de yagmurluk kismi fermuar kenarindan yirtilmisti, onu da dert etmedim artik.
    faturanızla motomax a gidin.

en azından hasanpaşa motomax daha beni bir kere geri çevirmedi yada zora sokmadı.

Enduroist Kıdemli Üye ahmet korkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ahmet korkmaz
    Motosiklet
    R1200 GSA
    Marka
    Bmw

tesekkurler hocam, cok onemli konular olmadigi icin dert etmedim acikcasi.

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu