Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 8´e kadar. Toplam 8 Sayfa bulundu
    Enduroist Kıdemli Üye
    Isim
    Sonat
    Motosiklet
    F 650 GS 04'
    Marka
    Bmw

Standart F650gs e yan çanta yardımı lutfen

Arkadaşlar bir konuda oldukca kararsızım yardımınıza ihtiyacım var. 04' F650 GS makinama bu sezon yan çanta demiri ve yan çanta almak istiyorum. taşıma demiri givi
    pl 188 olucak (motoruma uyan bu yanılıyorsam uyarın lutfen), çantalar içinse E41 keyless ve E 36NJ arasında kaldım keyless tabi ki daha kullanışlı ustten de acılması anahtarsız olusu vs ancak NJ nin hatlarının keskin oluşu yani motosiklette durusu daha hoşuma gidiyor. Tabi bu seçim aşaması tatlı bir kafa karışıklığı ancak emin olmak istediğim nokta su ki pl188 demirlere bu iki çanta da uyumlu mudur kimi yerde okuyorum aldığım çanta demire uymadı gibi yorumlar yazılıyor bu konuda puf nokta nedir bu demire bu çantalar uyar mı? bu sorunu cozdukten sonra E36NJ mi E45NJ mi (ki bence cok geniş) yoksa E41keyless mi bu konuda da fikir verirseniz sevinirim iyi akşamlar teşekkürler şimdiden

Ordinaryus Enduroist Can Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Can Ekin
    Motosiklet
    '15 PCX 125
    Marka
    Honda

givi nin sitesinde MONOKEY pannier holder diyor. o zaman monokey tipli tüm yan çantalar uyar.

http://www.givi.it/My-motorcycle/?ma...-650-GS-04--07

E41 KEYLESS, MONOKEY GÖZÜKÜYOR.
    E36/E45 te aynı şekilde.

aslında E36/45 ten şöyle eminim, eğer bu çanta demiri düz ise, kavisli değil ise ki sadece V35 (benim çantalar)ın demirleri kavisli ve onun için açıklamada yazıyor zaten V35 içindir diye.
    (http://www.givi.it/My-motorcycle/?ma...mo=NC-700-X-12 pl1111 monokey çantalar için, plx1111 sadece v35 çanta için)

yani senin istediğin tüm çantalar uyuyor gözüküyor.
    en kötü ANES motor u ara sor, F650GS için hangi yan çantaları takabilirim diye, yardımcı olurlar.
    Konu Can Ekin tarafından (29-03-2013 Saat 11:37 ) değiştirilmiştir.

3. Can Ekin, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Sonat BAŞPINAR (29-03-2013)

Enduroist Kıdemli Üye
    Isim
    Sonat
    Motosiklet
    F 650 GS 04'
    Marka
    Bmw

Alıntı Cekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    givi nin sitesinde MONOKEY pannier holder diyor. o zaman monokey tipli tüm yan çantalar uyar.

http://www.givi.it/My-motorcycle/?ma...-650-GS-04--07

E41 KEYLESS, MONOKEY GÖZÜKÜYOR.
    E36/E45 te aynı şekilde.

aslında E36/45 ten şöyle eminim, eğer bu çanta demiri düz ise, kavisli değil ise ki sadece V35 (benim çantalar)ın demirleri kavisli ve onun için açıklamada yazıyor zaten V35 içindir diye.
    (http://www.givi.it/My-motorcycle/?ma...mo=NC-700-X-12 pl1111 monokey çantalar için, plx1111 sadece v35 çanta için)

yani senin istediğin tüm çantalar uyuyor gözüküyor.
    en kötü ANES motor u ara sor, F650GS için hangi yan çantaları takabilirim diye, yardımcı olurlar.
    monokey monolock arasındaki fark nedir bir iki video izledim youtube dan anladığım kadarı ile çantaların demirlere tutunma kısımları ile ilgili anahtarlarla bir ilgisi varmı cozemedim bu konuda bilgisi olan var mıdır acep?

Ordinaryus Enduroist ahmet f senel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ahmet f senel
    Motosiklet
    XT1200ZE
    Marka
    Yamaha

en güzelleri touratech de. hem şık hem çok sağlam. gerekirse elden çıkarmak ta çok kolay olur.

6. ahmet f senel, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Ordinaryus Enduroist Can Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Can Ekin
    Motosiklet
    '15 PCX 125
    Marka
    Honda

Tabla sistemleri farklı bildiğim kadarıyla ancak givi nin tüm çantaları monokey sanırım.

Sadece v35ler mono key olmasına rağmen alengirli şekli var onun demiri farklı.senin söylediğin çanta demiri v35 hariç hepsine olur.

8. Can Ekin, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Enduroist Kıdemli Üye
    Isim
    Sonat
    Motosiklet
    F 650 GS 04'
    Marka
    Bmw

Alıntı mfk321 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en güzelleri touratech de. hem şık hem çok sağlam. gerekirse elden çıkarmak ta çok kolay olur.
    evet sağlamlığı ve sık gorunusune birşey diyemem ama cok pahalı bir de alüminyum istemiyorum boş ağırlığı için 4-5 kilo diyor 10 kilo da kapasite iki çanta kabaca 30 kilo topcase de olsa bi 5 kilo 35 ben 85 motor 200 dolu depo 20 ohoo 650lik makinayı yorar diye duşunuyorum tabi duşunce karşı cıkan olucaktır ama plastik sanırım içime sinen

Enduroist Katılımcı Üye Berkay Ömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Berkay Ömür
    Motosiklet
    KLE 500
    Marka
    Kawasaki

PL188 çok şık duruyor hocam.

Enduroist Kıdemli Üye
    Isim
    Sonat
    Motosiklet
    F 650 GS 04'
    Marka
    Bmw

Arkadaşlar epeyce araştırma sonunda givi marka taşıma demiri ve gene givi E45 NJ model çanta almaya karar verdim yarın feyizoğlu'ndan siparişi vereceğim önceliğimin ekonomi ergonomi olduğu için bu tercihte bulunuyorum eğer butceme uysaydı touratech yada globescout olmasını isterdim belki bir sonraki çanta takımım onlardan olur...
    Size danışmak istediğim son şey 45 lt lik çantalar arkada cok ağırlık yapıp dengeye olumsuz etki eder mi? mu max 10ar kilo taşır diyor bozmaz gibi geliyor ama ne dersiniz? Buyukşehirde olmadığım için ve surekli takılı olmayacakları için genişliği cok problem etmiyorum. ???
    Konu Sonat BAŞPINAR tarafından (14-04-2013 Saat 22:18 ) değiştirilmiştir.