Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1234 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 33 Sayfa bulundu

Konu: Navigasyon

Enduroist Kadim Üye kayasertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sertaç KAYA
    Motosiklet
    NC700X
    Marka
    Honda

Standart Navigasyon

Şehir dışı veya yurt dışı gezilerde kullanmak için, depo üstü çanta içerisinden kullanmak koşulu ile

http://www.kliksa.com/urun/garmin-nu...edium=referral

http://www.electroworld.com.tr/p/tom...gasyon-cihazi/

ilanlardaki gibi bir navigasyona yorumunuz veya ucuz yollu başka bir tavsiyeniz var mı?

Enduroist Katılımcı Üye Furkan Çelebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Furkan Çelebi
    Motosiklet
    F650GS
    Marka
    Bmw

Aslında Android telefonunuz var ise ona yükleyeceğiniz offline çalışan navigasyon uygulamaları da işinizi görür aslında.

Fakat bu tarz ucuz çözümlerin bence en genel problemi uzun süre güneşe maruz kaldıktan sonra donanım sapıtabiliyor. Yukarıdaki ürünlerin yazılım açısından bir sıkıntı yaratacağını sanmıyorum ama donanım konusunda dikkat etmek gerekebilir biraz önce bahsettiğim sebepten ötürü.

Isim
    Sertaç KAYA
    Motosiklet
    NC700X
    Marka
    Honda

Alıntı Furkan Çelebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında Android telefonunuz var ise ona yükleyeceğiniz offline çalışan navigasyon uygulamaları da işinizi görür aslında.

Fakat bu tarz ucuz çözümlerin bence en genel problemi uzun süre güneşe maruz kaldıktan sonra donanım sapıtabiliyor. Yukarıdaki ürünlerin yazılım açısından bir sıkıntı yaratacağını sanmıyorum ama donanım konusunda dikkat etmek gerekebilir biraz önce bahsettiğim sebepten ötürü.
    Cihaz almaktan vazgeçmem büyük ihtimal ama,

Eski de olsa androidim var, hangi offline programı tavsiye edersiniz?

Enduroist Katılımcı Üye Furkan Çelebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Furkan Çelebi
    Motosiklet
    F650GS
    Marka
    Bmw

Alıntı kayasertac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cihaz almaktan vazgeçmem büyük ihtimal ama,

Eski de olsa androidim var, hangi offline programı tavsiye edersiniz?
    Ben IGO kullandım ve memnundum fakat Sygic'i de çok övüyorlar.

Ordinaryus Enduroist Can Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Can Ekin
    Motosiklet
    '15 PCX 125
    Marka
    Honda

Türkiye de daha denemedim ancak yazılımı ve sistemi yavaş kalan, ram i ve dahili belleği düşük samsung galaxy ace telefonumda bile rahatlıkla çalışan "MapFactor" kullanıyorum amerika da. oldukça iyi. ancak dediğim gbi Türkiye de denemedim ve sadece ingilizce sesli yönlendirmesi var.

Sygic benim telefonda kasmıştı.

Yalnız motosiklet için navking in mi ne navigasyonu vardı içinden bluetooth kulaklığıda çıkıyordu. fiyatıda çok pahalı değildi,hemde motosiklet için olduğundan suya düşmeye dayanıklı.

Ordinaryus Enduroist Can Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Can Ekin
    Motosiklet
    '15 PCX 125
    Marka
    Honda

7. Can Ekin, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

YASEMİN AYDIN (27-09-2013)

Ordinaryus Enduroist HALİDUN KAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    h.kaya
    Motosiklet
    gv 650
    Marka
    Hyosung

ben de suatın navking ini aldım kulaga blototla yön veriyor o güzel oluyor görmeyede gerek yok hatun dön diyince göz ucuyla kontrol yetiyor zaten benim gözler yorgun oldugu için sadece okları görüyorum yakından. sesli komut işe yarıyor.Henüz tam kullanmasını ögrenemedimmi yoksa benim navking mi tembel ikide bir uykuya geçiyor dürtüyorum uyanıyor suat bilir belki ayarlarını veya başka kullanan varsa ögretir bana.
    GARAJ KURUCUSU GARAJ MOTOR BAKIM YERİDİR 5322124353

Enduroist Kadim Üye Sertaç Sakarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sertaç Sakarya
    Motosiklet
    BMW 1150 GS
    Marka
    Bmw

Ben note 2 cihazimda hem igo hemde sygic kullaniyorum. Ikisi arasinda cok fark yok aslinda. Kullandiginiz telefonda hangisi rahat calisiyor ise onu kullanabilirsiniz... motor disindada kullanmak istiyor iseniz benim gibi gps li bir saati tercih edebilirsiniz. Cep telefonu ve saat kombinasyonu benim cok guzel isimi goruyor. ama asil tavsiyem eger sifir cihaz alacak iseniz el tipi gps almaniz. Garminin cok guzel motorsiklet aparati olan urunleri var. Hem motorda hemde yaya olarak dogada veya sehirde kullanabilirsiniz.

Tabiki bahsettigim cihazlar pahali ama omurluk cihazlar. Bir kere alip sadece guncellerim diyorsaniz tercih edebilirsiniz.

Sadece cep telefonu secenegini kullanmak yeterli diyorsanizda motorda sarj imkani olsa dahi yedek pil almanizda fayda var. Gidilen yabanci sehirlerde dolasirken gun icinde sarj edemeyeceginiz icin hem iletisimin kesilmemesi hemde navigasyon ozelligini kullanmak sarji cok hizli bitirecektir.

Saat guneydogu gezimde ve gittigimiz kapmlarda cok isime yaradi. Fakat bu tip saatler navigasyon degildir. Gps ve diger ozellikleri olan bir cihazlardir.

Konu Sertaç Sakarya tarafından (27-09-2013 Saat 00:23 ) değiştirilmiştir.
    www.sertacsakarya.com
    A Rh + 0533 968 55 19

Isim
    Sertaç KAYA
    Motosiklet
    NC700X
    Marka
    Honda

Alıntı Sertaç Sakarya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben note 2 cihazimda hem igo hemde sygic kullaniyorum. Ikisi arasinda cok fark yok aslinda. Kullandiginiz telefonda hangisi rahat calisiyor ise onu kullanabilirsiniz... motor disindada kullanmak istiyor iseniz benim gibi gps li bir saati tercih edebilirsiniz. Cep telefonu ve saat kombinasyonu benim cok guzel isimi goruyor. ama asil tavsiyem eger sifir cihaz alacak iseniz el tipi gps almaniz. Garminin cok guzel motorsiklet aparati olan urunleri var. Hem motorda hemde yaya olarak dogada veya sehirde kullanabilirsiniz.

Tabiki bahsettigim cihazlar pahali ama omurluk cihazlar. Bir kere alip sadece guncellerim diyorsaniz tercih edebilirsiniz.

Sadece cep telefonu secenegini kullanmak yeterli diyorsanizda motorda sarj imkani olsa dahi yedek pil almanizda fayda var. Gidilen yabanci sehirlerde dolasirken gun icinde sarj edemeyeceginiz icin hem iletisimin kesilmemesi hemde navigasyon ozelligini kullanmak sarji cok hizli bitirecektir.

Saat guneydogu gezimde ve gittigimiz kapmlarda cok isime yaradi. Fakat bu tip saatler navigasyon degildir. Gps ve diger ozellikleri olan bir cihazlardir.
    Suunto'yu severim

http://www.enduroist.com/forum/showt...%FD-2013/page8

Sygic'i yükleyip deneyeyim, garmin zumo'ya ayıracak bütçem yok malesef...

Isim
    Sertaç KAYA
    Motosiklet
    NC700X
    Marka
    Honda

Alıntı Can Ekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye de daha denemedim ancak yazılımı ve sistemi yavaş kalan, ram i ve dahili belleği düşük samsung galaxy ace telefonumda bile rahatlıkla çalışan "MapFactor" kullanıyorum amerika da. oldukça iyi. ancak dediğim gbi Türkiye de denemedim ve sadece ingilizce sesli yönlendirmesi var.
    Sygic benim telefonda kasmıştı.
    Yalnız motosiklet için navking in mi ne navigasyonu vardı içinden bluetooth kulaklığıda çıkıyordu. fiyatıda çok pahalı değildi,hemde motosiklet için olduğundan suya düşmeye dayanıklı.
    Benim telefonda benzer, galaxy gio, kasabilir haliyle. Max Factor'u da deneyeyim

Alıntı HALİDUN KAYA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de suatın navking ini aldım kulaga blototla yön veriyor o güzel oluyor görmeyede gerek yok hatun dön diyince göz ucuyla kontrol yetiyor zaten benim gözler yorgun oldugu için sadece okları görüyorum yakından. sesli komut işe yarıyor.Henüz tam kullanmasını ögrenemedimmi yoksa benim navking mi tembel ikide bir uykuya geçiyor dürtüyorum uyanıyor suat bilir belki ayarlarını veya başka kullanan varsa ögretir bana.
    Garmin ve Tomtom haricini pek adamdan saymıyorlar, vardır bir bildikleri ama duygusal sebepler...
    Kullanan birilerini bulursam kurcalayayım şu Navking'i...

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1234 SonuncuSonuncu