Çok geçmiş olsun,

1. Kolunda ve dizinde umarım önemli bir şey yoktur ancak o bölgelerde kıyafetlerinin korumaları olması gerekiyordu. Yokmuydu? İşemi yaramadı?

2. Motosiklet üzerinde iken (araç kullanımında da) diğer insanların aptal olduklarını ve hatta şizofren olduklarını düşünerek yola devam ederim ki bu tip saçmalıklara hazırlıklı olabileyim sana da tavsiye ederim.

3. Ersan hocam, buradaki problemin kaynağı sanıyorum, motosiklet üzerinde iken bakışın (gözlem) sanıyorum yetersiz oluşu ve güvenli takip ve geçiş mesafesinin ortadan kalması olsa gerek.

Bu arada yaz geldi ortalık börtü böcek çiçek ayrıca buna eklenen sıcak havada dikkatte inanılmaz bir dağınıklığa neden oluyor kafayı 1 saniyeliğine yoldan alsak önünüzdeki durmuş olabiliyor, yada önünüzdeki boşluğa biri dalmış olabiliyor. LÜTFEN DİKKAT.....

Ayrıca sinyal verildiği anda sinyal verene ait olan şeritlerin olduğu ve dörtlülerin yandığında da aracın durduğu yerin araç sahibinde devredildiği ülkedeyiz aman dikkat.

Son olarak, özellikle ticari araçların yanından seyir halinde geçerken bile dikkat lütfen, sigara atan, çöp atan, tükürmek için giderken kapıyı açanlara bile rastlamış biri olarak söylüyorum bunları.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"