Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 466 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Kadim Üye Aras Acer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Aras Acer
    Motosiklet
    CRF 250L
    Marka
    Honda

Günlerdir bu topiği takip ediyorum. Yaşadığım bu acı olayın şokunu halen atlatamadim. Antalya'da kemer bölgesinde kalıyorum. Ve iki aydır yada günlerdir tek basıma yasıyorum hemde en koytu bölgelerde... Onceden hiç bir korku ve endişe yokken simdi uyuyamiyorum ve gece boyunca tedirginlik icinde geçiriyorum.

Sevgili kardeşlerimin acısını yüreğimde surekli yasıyorum. Istanbulda olsaydım Engin kardeşimi son yolculugunda yanında olmayı ve muhakkak uğurlamak isterdim fakat gidemedigim icinde üzgünüm...

Isparta, Antalya'ya cok yakın ve bende Abdullah abimi ziyaret etmeyi çok istiyorum. Gun netleşirse bende katılmak istiyorum...

Yazılan tüm yorumları ve yeni gelişmeleri takip ediyorum. Umarım bu iblisler bir an önce bulunur ve cezalarını hakettiği sekilde azap içinde öderler.

Engin gitmeden telefonla benden tavsiye istemişti ve dogu bölgesinde günlük raporumda cadir kuramadigimi ve gittiğim cadir kurduğum bölgelerde kalırken Jandarma ve Polis ile surekli iletişim halinde olduğumu raporumda belirtmiştim. Ama maalesef uyarıyı göz ardı ettiler... Kendi ülkemizde maalesef güven icinde uyuyamaz olduk! Cok üzgünüm cok! Ailelerini cok iyi anlıyorum. Ailesine ve tüm sevenlerine sabır diliyorum... Abdullah abinin Bilge kişiliğini ve Engin kardeşimin tebessümlerini hiç unutmayacağım. Işıklar icinde uyusunlar...
    Seyahat sürecinin sonunda vardığınız tek yer kendi benliğinizdir...
    https://www.facebook.com/yolajandam

2. Aras Acer güzel mesajın için 3 üye sana teşekkür etti :

Dogan Delipinar (27-07-2014),Ersan ÖZYURT (27-07-2014),Sadık SÖNMEZ (27-07-2014)