Arkadaşlar yaklaşık 9 ay önce büyük bir hevesle honda mototalden 550 euro ya schuberth c3 pro glossy black bir kask aldım.(çok araştırdım)
alın çevresi ölçüm 57cm. normalde medium kask almam gerek ama kafama bile girmedi. large denedim çok sıktı. XL denedim bol geldi. sonuç olarak satıcınında zamanla açılır abi gazıyla large bedenini aldım.
arkadaşımda da aynısı vardı ve birde orijinal intercom var ki sormayın. kaskın boyunluk kısmı çıkıp oraya takılıyor ve mavi ışıklar yanıp söndükçe içim cızz cızz ediyordu. tabiki hemen 1 hafta sonra daha kaskı kafama bile takmadan tekrar gidip 350 euro da ona bayıldık. yolda sohbet edecekmişiz. takarken eleman hafiften vizörde bir çizikte yaptı.
ilk heves birkaç kez kullandım. hatta birde edirne seyahati yaptım ama birdaha takamadım. takıp 20 dakika gitsem başım ağrıyor. o derece yani. hala eski n91'i büyük bir zevkle kullanıyorum.

şimdiki fiyatı 3.000 tl yi bulan bu kaskı şimdi ne yapayım. atsam atılmaz satsam satılmaz. bir vatandaş müşteri oldu. 1.500 vereyim dedi. ulan sadece kask 1.500 den fazla.

size sorum bu kask ve intercom ikinci el satılılır mı? satılırsa ne kadara gider. yok satmayayım öylece dursun mu?
sizlerin cevabına göre hareket edeceğim.

bu arada başka çene açılır kask tavsiyesi olanlarda lütfen yazsın.