Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 368 Sayfa bulundu

Threaded View

Eğitim Koordinatörü Ersan ÖZYURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ersan ÖZYURT
    Motosiklet
    SUPER TENERE 1200E
    Marka
    Yamaha

Alıntı Ali KORKMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi henüz erken çünkü mayısta İzmir'e gideceğim. Motosiklet orada. Tüm işleri İzmir'de biriktirdim. Önce Özgörkeyde aksiyonlarını yaptıracağım. Oradakilerle görüştüm. Yarım günde yaparız dedi. Bir de şaft körüğü hafiften çatlak ama açık deliği yok. Onu da değiştireceğim. Sonra 3 günlüm kampım var. 13-15 mayıs arası. 20 mayısa kadar izmirdeyim sonra da mersine gelirim. Yaklaşık 2000 km civarı bir yol katedeceğim. Yorumlarım ondan sonra olacak.

Hocam konu bir yere gitmedi. Aksine BMW niye alınır onları aktaracağım. Ama şu mayıs 5 bir gelsin de hayırlısıyla. O zaman konunun özüne göre çok güzel cevaplarım olacak.
    Ya şunu bari söyleyim GS camiası gerçekten farklı ortam. Geçen haftaki bisiklet turumuzda Kahramanmaraş dan bir abimiz 2009 adv ile yanımızda durdu moladaydık. Hatta buradaki paylaştığım resimlerde var. Önce sende ne var dedi ben de ilk defa (gururlandım tabiki) 1200 GS var dedim sakin sakin. Hadi yaa deyip Ada'm direk ahbap oldu. Neyse ayak üstü 10 dk. Muhabbetten sonra telefonumu aldı. Ertesi gün aradı, "dün sanırım beni rüzgar çarptı fazla konuşamadım, ilgilenemedim şimdi arayım dedim" diyerek, şurda şu abimiz var, filanca yerde şu ustamız var, birşey lazım olursa söyle dedi, hertürlü yardımcı olurum dedi. Buraya gelmeden söyle seni karşılarım dedi.
    Yani kısaca ilgi alaka yüksekti. Bu camia ve sahip olduğu prestiji için bile muadillerime göre tercih sebebi olabilir. Mesela bir ST de böyle bir prestij var mı bilmiyorum. ( ortalık kızışmasın aman) ST cileri çok seviyorum, benimkisi sadece merak sorusu, başka bir niyetim yok珞
    Vallahi güzel soru.

Bu pilav daha çok su kaldırır
    Varmayı değil, sürmeyi seviyorum...

Honda VFR800XA
    * RoSPA Advanced Riding Instructor
    Membership 69332
    * IBA MEMBER
    Membership 60475

2. Ersan ÖZYURT güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Ali KORKMAZ (27-04-2016),harun solmaz (27-04-2016)