Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 17 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Katılımcı Üye
    Isim
    Kemal Sevinç
    Motosiklet
    11' cbf 150
    Marka
    Honda

Alıntı ıron maıden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    s900c kaskımı bu gün yağmurlu havada test etme şansım oldu
    tespitlerim
    *buğu önleyici yapışkan katman bu gün çok başarılıydı hiç buğu yapmıyor özeliikle sıcak buhar üflesenizde banamısın demiyor
    normalde her ışıkta vizör açıp havalandırma gereği duyarım ama kartal imes arasında hiç gerek duymadım hatta unuttum bile jaskın havalandırma tünelleri çok başarılı ister çene bölgesine havayı yönlendirin isterseniz burun a doğrudan hava yönlendirin dahasıda var kaşlarınızın üstünde de hava girişi var alın bölgesi terleme yapmaz
    *bununların dışında en çok etkilendiğim olay yüksek hızda boynunuz türgar geçişlerinde yada ters rüzgarlarda zorlanmıyor yada karşıdan gelen hızlı rüzgar direncinde rüzgar kaskı çok iyi yalayıp geçiyor kaskın kıç bolgesine özel bir rüzgarlık var çok başarılı otomobilllerdede kullaılır bu sistem tuttum
    çene altındaki bölgeyi fileyle kapamışlar ordan rüzgar alıyor buda biraz sevmediğim olay kapalıda olabilirdi
    *ses olayında düşündüğüm gibi çoktı izaloston iyi ama orta derece
    *kaskı takıp çıkarmada pek sıkıntı yaşanmıyor özellikle saç çok olunca biraz sıkıntı oluyor ama maske takınca buda ortadan kalkıyor bu konudada memnun kaldım

şimdilik dikkatimi çeken ayrıntılar bu kadar
    Sonuç olarak en azından şimdilik Nolan'a göre daha memnunsunuz diyebilir miyiz ?

Dün Nolan N86'yı denedim Mototal'de ama S çok sıktı M ise biraz genişleme yapınca bol gelebilir gibi hissettim, sitelerinde beğendiğim renkte yokmuş zaten o nedenle tekrar denemek üzere vazgeçtim. AGV Stealth SV ise diğerlerinden farklı olarak fiber ve carbon miş fiyatıda iyi eğer bulabilir isem bunu da deneyeceğim
    Konu Kemal Sevinç tarafından (18-03-2013 Saat 01:32 ) değiştirilmiştir.