Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 166 Toplam 740 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 66116156162163164165166167168169170176216266666 ... SonuncuSonuncu
1,651 den 1,660´e kadar. Toplam 7395 Sayfa bulundu

Konu: Honda NC700X

Ordinaryus Enduroist Sertan Karamollaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sertan Karamollaoğlu
    Motosiklet
    CRF 1000 L Africa Twin
    Marka
    Honda

Alıntı pisorg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selam,

Motoruma kavuşmuş bulumaktayım

Dün Ankaradan gittim aldım. Yaklaşık 500 km yol yaptım ve yağış altındaydı. Önceki motorum (Yamaha MT-03) ile karşılaştırmasını yapıp ilk izlemimlerimi sizler ile paylaşacağım.

1- Üzerinde orijinal camı var. Ben böyle tırt bişi görmedim. 1.68 boyundayım ve rüzgar kaskımda patlıyor ve kask içinde çok fazla basınç oluşturuyor. Motordan indiğimde ciddi bir boyun ağrısı ve kulak uğultusu vardı.

2- İvmelenmesi beni tahmit etmedi. MT03 ile 120 ile giderken 160'a çıkarken fırlardı. Bu motor biraz nazlanıyor. Bu bana mı özgü bir durum diye şünmedim değil. Aldığım arkadaş bu durumdan bahsetmişti.

3- Ben benzinden benzine dinleniyordum. Bu motorda benzin bitmek bilmiyor. Eski motoruma göre 1 litre daha az alıyor. Yoruldum durdum en sonunda.

4- Yol tutuşu daha iyi. Bunun sebebi motor çok dengeli bir güç üretiyor.

5- Sesi beni çok mutlu etti. Çok sesli değil ama gücü hissettiriyor.

6- Yolda gittiğimi anlamıyorum. Ön cam olayını çözünce istediğim kıvama geleceğine inanıyorum.

7- Denge konusunda aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Şehir içi beni yordu. Eski motorum daha kıvrak ve dengeliydi. Bunu bekliyordum açıkçası.

8- Genel olarak beni çok mutlu etti. Pişmean olmaktan korkuyordum ama istediğim motor tam da bu

Sizlerden ön cam tavsiyesi istiyorum. Difüzer de kullanmak istiyorum. Orijinal honda tur camı alacağım ama bulamadım.
    Bir de 2. maddede belirtiğim durum sizde de mevcut mu?
    Selamlar,
    Hayırlı olsun yeni motorun. On camla ilgili olarak ben hiç sıkıntı yaşamadım. Ama aldigimdan beri honda tur camı var.
    Mt03 kullanmadım ama ben cb125 ten geçtim ve cok kıvrak geliyor. Şehir içinde hiç zorlanmiyorum. Bence alisinca sende fikrini değiştirebilirsin. Aramıza hoşgeldin tekrar.
    Sertan Karamollaoğlu

Enduroist Üye Hüseyin AVCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Hüseyin AVCI
    Motosiklet
    NC700X
    Marka
    Honda

Alıntı twili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok sorun olmaz. (Olursa çözeriz) Yalnız ya sağ ya sol emin değilim birinde bir şeyi kaydırdım rahat otursun diye ama neydi hatırlamıyorum. Montajda bir sıkıntı olmamıştı hiç.
    Bahse konu olan elcik korumayı kaç TL'ye almıştınız?

Ordinaryus Enduroist Sertan Karamollaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sertan Karamollaoğlu
    Motosiklet
    CRF 1000 L Africa Twin
    Marka
    Honda

Alıntı Avcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bahse konu olan elcik korumayı kaç TL'ye almıştınız?
    3-4 ay oldu herhalde. Faturaları bulmam lazım. Pazartesi bakabillirim acil değilse.
    Sertan Karamollaoğlu

Enduroist Kadim Üye CihanCöbek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Cihan Cöbek
    Motosiklet
    NC700 X Gümüş
    Marka
    Honda

Galatasaray meydandaki kırmızı Ncx kimin burdan mıdır?Tam yanına parkettim;)

Enduroist Üye Arda Guldogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Arda Güldoğan
    Motosiklet
    NC700XA '13 *Orca*
    Marka
    Honda

Alıntı audioslave Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galatasaray meydandaki kırmızı Ncx kimin burdan mıdır?Tam yanına parkettim;)
    Algıda seçicilik heralde butun nc'leri yakaliyorsun sen de

Enduroist Kadim Üye CihanCöbek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Cihan Cöbek
    Motosiklet
    NC700 X Gümüş
    Marka
    Honda

Hemde bayaa Bu hafta büyük gün hafta ortası kavuşalım yeni motorlarımıza da biz de yolda yakalanalım

Enduroist Üye Arda Guldogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Arda Güldoğan
    Motosiklet
    NC700XA '13 *Orca*
    Marka
    Honda

Alıntı audioslave Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hemde bayaa Bu hafta büyük gün hafta ortası kavuşalım yeni motorlarımıza da biz de yolda yakalanalım
    Benim tahminim haftasonuna dogru kavusuruz gibi. Hatta simdiye kadar verdikleri tarihler hiç tutmadiklari icin nisan ilk haftasi bile olabilir. Tabi ki beklentimiz bu hafta olmasindan yana

Enduroist Üye YektaFIRTINA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yekta FIRTINA
    Motosiklet
    G650X Country
    Marka
    Bmw

Sayın enduroist ahalisi uzun zamandır aranızda yoktum mesaj atmadım fakat sürekli taki ettim konuyu nc700x alma planımdan bahsetmiştim önceki sayfalarda, gene bir delilik yapıp BMW G650X Country sahibi oldum.
    Bunu tercih etmemdeki sebep bmw yetkili servisinin evime çok yakın olması, Ağırlık olarak 140 kilo olması ve ben kuvvetli biri değilim bu benim için çok önemli gidon turu. doğru seçim yaptığımı düşünüyorum en azından keyif alıyorum kullanırken fakat genede dikkat etmemi söyleyeceğiniz konular varsa lütfen uyarınız iyi forumlar herkese.

Enduroist Üye Hüseyin AVCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Hüseyin AVCI
    Motosiklet
    NC700X
    Marka
    Honda

Alıntı twili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3-4 ay oldu herhalde. Faturaları bulmam lazım. Pazartesi bakabillirim acil değilse.
    Olur tabiki, teşekkürler.

Enduroist Katılımcı Üye Levent COŞKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Levent Coşkun
    Motosiklet
    NC 700x
    Marka
    Honda

Alıntı dreamcatcher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim tahminim haftasonuna dogru kavusuruz gibi. Hatta simdiye kadar verdikleri tarihler hiç tutmadiklari icin nisan ilk haftasi bile olabilir. Tabi ki beklentimiz bu hafta olmasindan yana
    Merhaba Beyler,
    Kısmetse ben de bu hafta kavuşacağım Nc700x'ime. Bugüne kadar yazılan her satırı okudum. Geçen sene CBF 1000'siparişi vermiştim, 15 gün geçirip halen motor gelmeyince dayanamadım ve siparişi iptal ettim. Bu sene de gecikme olacaktır ancak sabretmeye niyetliyim.
    Bu motora sadece fuarda 1 kez oturdum. Ancak yerli ve yabancı kullanıcılardan okuduğum kadarıyla tam benim sürüş tarzıma uygun görünüyor.
    İlk almam gerekenler
    1.motor koruma demiri
    2. Zincir yağlayıcı (şimdiye kadar şaftlı motor kullanıyordum) zincir konusunda hiç tecrübem yok
    Hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum , beraber kazasız bir ömür geçirelim.
    34 JL 6211

Sayfa 166 Toplam 740 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 66116156162163164165166167168169170176216266666 ... SonuncuSonuncu