Alıntı BasarGUVEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yıllardır her kasasını, her modelini genelde sahibi olarak kullandığım BMW 1200 GS serisinin su soğutmalı versiyonu ile ilgili dedikodular 2011 baharında başlamıştı. Zaman ilerledikçe, gizli gizli çekilmiş fotoğraflar, dedikodular derken 2013' te kontağı açıp hareket etmeye hazır şekilde karşımda buldum.

............

............

Sonuç olarak, BENCE, yeni 1200 GS touring özellikleri arttırılmış, kullanımı kolay ve bir o kadar da keyifli ve hafif bir makine olmuş. Rakip diyemiyorum ancak özellikle fiyatı yüksek olan aynı segmentteki bazı modelleri piyasadan silebilir. Diğerleri de fiyat avantajı sebebi ile alternatif olmaya devam edeceklerdir diye düşünüyorum. 1200 GS' ten sıkıldım, değişik bir motora bineyim, hem de biraz daha performanslı olsun diyorsanız; güzel haber, aradığınız motoru buldunuz: Yeni 1200 GS

BMW Motosikletten sevgili arkadaşım Mesut Arslan'a teşekkürlerimle...

Başar Güven

Not: Kaynak belirterek istediğiniz yerde paylaşabilirsiniz.

Başar, ayrıntılı yazın için çok teşekkürler gerçekten çok bilgilendirici olmuş. Bana Yeni 1200'ler için vites boşta iken gaz verince sağa doğru hareketi ve vibrasyon sorunu giderildi demişlerdi. Yanlış anlamadıysam motor bu sefer sola hareket ediyor. Titreşim konusunda sence durumda nedir? Görünüm çok etkileyici, sürüş modları tam anlamıyla kullanılmaya başlandığında eminim çok rahatlık sağlayacaktır. Teknik anlamda şu da olmalıydı diyebilecek bilgiye sahip değilim ama tartışmasız güvenle satın alıp, güvenle binebileceğim bir motordur. Bence BMW daha iyisini yapana kadar en iyi motor budur...