Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 248 Toplam 740 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 148198238244245246247248249250251252258298348 ... SonuncuSonuncu
2,471 den 2,480´e kadar. Toplam 7395 Sayfa bulundu

Konu: Honda NC700X

Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Alıntı fevziemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya Allah rızası için bi yavaş olun, Öğlen giriyorum topiğe akşamg okunmamış 2 sayfa mesaj oluyor, yeminle hızınıza yetişemez oldum...
    Ne biçim motormuş arkadaş...
    İçimden kötü birşeyde söylemek gelmiyor, kaptanın GS'e o kadar laf attık sonunda GS çi olduk. Birde NC 700 olayı yaşamayalım şimdi
    Vallahi yakışır kardeşime bir NC 700 X / Sana ne be kardeşim tek kolla yetişebilirmisin sen NC 700 cülere ben bıraktım kendi başına götürüyorlar işi, ben keyfini sürüyorum kim ne takmış ne takacak yeni üretimler neler olacak.
    Aslında naked aldılar giydirmeye çalışıyorlar
    Öğrettiklerimiz bize uygulanamaz.
    Feministlik kocayı bulunca; komünistlik parayı bulunca biter, ENDUROİST'lik baki kalır.

Enduroist Katılımcı Üye Halil AKGUL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    halil akgul
    Motosiklet
    ybr 125
    Marka
    Yamaha

levent cok sansliymissin, oyle dedi kargo isleme merkezindeki yillarin tecrubesine sahip memur beyfendi. cunku senin kargodaki 70pound 70€ olarak okunarak 75€ nun altinda diye takilmamis. sonucta bunu ayiran insan evladi benimkinde uyanmis, sonrasinda ise icindeki kocaman motorcycle chain oil yazili kucuk bidonu ilac sandiklari icin tuttuk falan da dediler. neyse sonuc itibariyle 75€ nun uzerinde yurtdisindan kesinlikle urun gondertmeyin yada 40tl bayilarak ve bir saat iskence cekerek kargonuzu almak icin ugrasin.

ne kadara ve ne kadar surede taktirmistin esengule? cunku c.tesi belki ugrayip taktirip uzun yola cikabilirim. yada kendi ustama taktirmak icin ugrasacagim. bu arada motosikletimin aksam uzeri cekilmis onden fotosunu gonderiyorum. elcik korumalar cok belli olmamis ama gunduz daha guzel cekimler yapacagim.

Saygilarimla,

Halil

Ordinaryus Enduroist Sertan Karamollaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sertan Karamollaoğlu
    Motosiklet
    CRF 1000 L Africa Twin
    Marka
    Honda

Alıntı hllcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    levent cok sansliymissin, oyle dedi kargo isleme merkezindeki yillarin tecrubesine sahip memur beyfendi. cunku senin kargodaki 70pound 70€ olarak okunarak 75€ nun altinda diye takilmamis. sonucta bunu ayiran insan evladi benimkinde uyanmis, sonrasinda ise icindeki kocaman motorcycle chain oil yazili kucuk bidonu ilac sandiklari icin tuttuk falan da dediler. neyse sonuc itibariyle 75€ nun uzerinde yurtdisindan kesinlikle urun gondertmeyin yada 40tl bayilarak ve bir saat iskence cekerek kargonuzu almak icin ugrasin.

ne kadara ve ne kadar surede taktirmistin esengule? cunku c.tesi belki ugrayip taktirip uzun yola cikabilirim. yada kendi ustama taktirmak icin ugrasacagim. bu arada motosikletimin aksam uzeri cekilmis onden fotosunu gonderiyorum. elcik korumalar cok belli olmamis ama gunduz daha guzel cekimler yapacagim.
    Levent bende merak ediyorum. Çiftli bağlantı nasıl gidiyor? Sıkıntı var mı?

Enduroist Kadim Üye Eser Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Eser Kara
    Motosiklet
    F800 GS
    Marka
    Bmw

Arkadaşlar yalnızca NC700X motosikletlere özel Bruudt muadili bir asansör geliştirdik. Bruudt satış fiyatı 60€, biz yarı fiyatından da ucuza mal edebildik. 60 TL'ye vidalarıyla birlikte gönderebiliyoruz. Ürünün tanıtım videosu aşağıdadır.

Lütfen parayı gönderirken konu kısmına adınızı ve soyadınızı yazın, kargo adresinizi ve telefonunuzu da eserkara@gmail.com adresine mail atın. Kazasız günlerde kullanmanız dileğiyle..

ESER KARA
    HSBC BANK, BEYLİKDÜZÜ ŞUBESİ
    IBAN : TR460012300742101389727000

5. Eser Kara güzel mesajın için 6 üye sana teşekkür etti :

Can Ekin (18-04-2013),CihanCöbek (18-04-2013),fatih545 (18-04-2013),omercem (18-04-2013),Suat Dayangaç (18-04-2013),Yusuf YÜCE (18-04-2013)

Banned
    Isim
    ECB
    Motosiklet
    KLE 500
    Marka
    Kawasaki

Honda'ya mail attım.

Sayın Honda Yetkilileri !!

Yeter artık NC700X'i getirmeyin. Sağım solum önüm arkam NC oldu. Gına geldi artık dedim.

7. ECB güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Can Ekin (18-04-2013),UzayOrdu (18-04-2013)

Enduroist Üye jakobien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Hakan Güneri
    Motosiklet
    1200 Gs
    Marka
    Bmw

Hiç caponord kullanmadım aslında hiç te sevmem kendisini.

Kendi sınıfı olmayan bir motosiklet bu sanki gazı açınca yürümeyecek gibi geliyor bana numunelik bir adet bulup kullansam karar vereceğim ama yorumlar kullanıcıdan kullanıcıya değişiyor.

Bırak test motorunu sıfır motor bile yok tam komedi.

Ben bilemedim seni hoşbulduk

Alıntı ushuaia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bildim seni, hos geldin

%80 ise gidis gelis, sehir ici kullaniyorum. bu amac dagilimi icin dort dortluk. uzun yolda da iyi ama bir Capo gibi degil.
    on tarafi minyon oldugundan ruzgar sorunu var. ne cam takarsan tak uzun yolda, yuksek hizda bir Capo gibi degil.
    frenler 10.000 km'dir bana hic yamuk yapmadi, guvensizlik hissettirmedi. on disk tek ama capi genis ve isini cok iyi yapiyor bence.
    hizlanma kotu degil ama ne V-strom ne de Capo gibi degil dogal olarak. mutsuz etmez ama 'ah biraz daha olsaydi" dedirtir.

Enduroist Üye jakobien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Hakan Güneri
    Motosiklet
    1200 Gs
    Marka
    Bmw

Hatırladım nickten

Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Alıntı Cekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğru diyorsun Yusuf abi ancak ben bir yanlış mı yapıyorum bazen;

Arama yapıyorum ama sadece aradığım kelime/lerin bulunduğu "başlığa" ulaşıyorum ama örneğin 253 sayfalık NC700X başlığında nerede göremiyorum. Belki bu arama konusuyla ilgili eksik yaptığım birşey yada bilmediğim birşey mi var acaba?
    Site içi arama motoru sadece başlıklara tanımlıdır, başlık içindeki konuları arayıp bulmak gerekir NC 700 için zahmetli bir iş

Zaten bu topiği başlı başına reorganize etmek lazım geyikler bir tarafa modifiye, bakım/onarım bir tarafa
    Öğrettiklerimiz bize uygulanamaz.
    Feministlik kocayı bulunca; komünistlik parayı bulunca biter, ENDUROİST'lik baki kalır.

11. Yusuf YÜCE, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Can Ekin (18-04-2013)

Enduroist Katılımcı Üye UzayOrdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Uzay Ordu
    Motosiklet
    NC 700 X
    Marka
    Honda

Alıntı YYUCE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Site içi arama motoru sadece başlıklara tanımlıdır, başlık içindeki konuları arayıp bulmak gerekir NC 700 için zahmetli bir iş

Zaten bu topiği başlı başına reorganize etmek lazım geyikler bir tarafa modifiye, bakım/onarım bir tarafa
    Gerçekten de sabit bir sayfa olsa, içinde lastik hava basınçlarından, kullanılması gereken yağa kadar teknik bilgiler olsa, yeni gelenleri soru sormadan önce orayı okumaya yönlendirsek süper olurdu.

Enduroist Katılımcı Üye Levent COŞKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Levent Coşkun
    Motosiklet
    NC 700x
    Marka
    Honda

Alıntı twili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Levent bende merak ediyorum. Çiftli bağlantı nasıl gidiyor? Sıkıntı var mı?
    Sertan, senden sonra çıktı bir iki defa, sonra boruyu ve ucu biraz geri çektim, zincir dişlisinin ucu ile tutoronun ikili ucun çatallaştığı yer uzaklaştı ve artık hiç sıkıntı yok. Sen sanıyorum kendininkinde de yakın taktığın için sorun oldu . Yağı da biraz kıstım, sıçrama ve damlama kalmadı.
    Her gördüğümde sana dua ediyorum
    Konu Levent COŞKUN tarafından (18-04-2013 Saat 18:09 ) değiştirilmiştir.

14. Levent COŞKUN, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Sertan Karamollaoğlu (19-04-2013)

Sayfa 248 Toplam 740 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 148198238244245246247248249250251252258298348 ... SonuncuSonuncu