Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 27 Toplam 113 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 172324252627282930313777 ... SonuncuSonuncu
261 den 270´e kadar. Toplam 1129 Sayfa bulundu

Konu: BMW F650 GS

Enduroist Kadim Üye UĞUR KOÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Uğur koç
    Motosiklet
    0531 781 03 69
    Marka
    Bmw

Enduroist Kıdemli Üye BarışÇELİK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Barış Çelik
    Motosiklet
    R 1100 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı halil işvarlar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şaseyide boyarsanız güzel bir kombinasyon olur ancak şase gri koruma demiri siyah bence güzel olmaz. Bir fotoğrafta görmüştüm, 1150 ADV jantları gibi patlıcan moru-siyah karışımı bir renge boyamıştı birisi tüm gri aksamı f650gs de. Yakışmıştı. Tabi zevk ve motor size ait, benim ki sadece bir görüş : )

Bu arada benim debriyak müşürü kendi kendine bozuldu. Sanırım içinde çok pislik birikti, motoru sadece boşta çalıştırabiliyorum. Aslında kötü bir durumda değil : ) Sökmek istedik fakat anahtar yeri plastikmiş. Sökemedim.
    Maneti söküp benzin ile falan temizledim ancak yinede olmadı. İptal edicem sanırım.
    Benim motorda da aynı durum var. Sorun etmedim ben. Hep boşta çalıştırıyorum çünkü

Enduroist Kadim Üye ahmet gül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ahmet Gül
    Motosiklet
    F650GS
    Marka
    Bmw

Alıntı tolgatomac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilgi için teşekkürler Ahmet Gül.O zaman burası tecrübeye dayalı olarak denenmeyecek demektir.Başka bir çözüm aramaya devam.
    benim almak istediğim stickerlar kalitesizdi ancak yalan olmasın sipariş ile etiket yaptırmadım. ekmeğiyle oynamayalım adamların eğer size kaliteli bir örnek gösterebilirlerse yaptırılabilir. ben de yan grenajlar arasında kalan üst parça üzerine dama deseni düşünüyorum, eğer uğrayabilirsem sizin için de bakarım.

4. ahmet gül, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

tolgatomac (28-05-2014)

Enduroist Kadim Üye halil işvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Halil İŞVARLAR
    Motosiklet
    Tracer 900
    Marka
    Yamaha

Givi V35 ya da Kappa k33 çanta takımlarına uygun çanta demiri bizim motor için yok. Ancak egzos yapısı nedeni ile aslında orjinal çantalara en yakın çanta tipide bu. Egzosun altına doğru uzanan yapısından dolayı.
    Ancak tam olarak üzerinde provasın görmedim tabiki, çantanın eğimi ile egzos açısı uygun mu diye. Şu an hali hazırda kappa k40 takma planım var motora. Onun demiri de kolay ancak biraz uğraşıp bu tip egzos altına uzanan çantalardan alıp demirini kendim mi yapsam acaba diye düşünüyorum ? Burdan çıkacak fikirlere göre hareket edeceğim.

Enduroist Katılımcı Üye Furkan Çelebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Furkan Çelebi
    Motosiklet
    F650GS
    Marka
    Bmw

Halil,

Bendeki demirleri ölçeceğim fakat bir türlü vakit bulamıyorum işten, ama aklımda hafta sonu yapacağım inşallah.

Enduroist Kıdemli Üye Bora Karayel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Bora Karayel
    Motosiklet
    F800
    Marka
    Bmw

Tekrar Selamlar

Bende sonunda istediğim motoruma kavuştum... 2003 Model 34000kmde Bir dakar aldım...

HEm Acemilikten hemde malesef emniyetten randevu alamamaktan ehliyetimi bir türlü cebime koyamadım dolayısıyla daha hiç trafiğe çıkamadım... Otoparkta dönüp duruyorum

Fakat Motoru alıp getiren arkadaşımın tavsiyeleriyle zincir dişli setini değiştirmem gerekiyor motor tutuk tutuk ilerliyor kasıp bırakıyor gibi,(otoparkta yavas giderken bile hissediliyor) lastikler bitik durumda dişleri var ama az model yılı 2009 ve hafif çatlakları var yenilerini almalıyım...Aldığım arkadaş yağını filtresini değiştirdiğini söylüyor ama emin olmak adına onlarıda hallettirip yavaş yavaş binmeye başlamalıyım... Birde eski sahibi dakarı alçaltmış tekrar orjinal haline döndürmek istiyorum... Birde arka çamurluğu çıkıkmı kırıkmı anlamadım sanki bir parçası eksik gibi Son olarakta orta sehpası yok birde onu ekletmeliyim...Yani kısaca ciddi bir bakımdan geçmesi gerekmekte ki gönül rahatlığıyla binebileyim.. Bunları yaptırabileceğim bir yer bir usta tavsiye edebilirmisiniz

Forumda gördüğüm kadarıyla Uğur Koç usta Var ama Bende motoru kadıköye götürecek tecrübe yok Hoş ehliyette yok ya Beyklikdüzüne yakın bir yerlerde güvenebileceğim yada motoru gelip alıp bu istediklerimi yaptırabileceğim bir yer varmıdır bildiğiniz

Şimdiden cevaplar için teşekkürler...

Bu arada benim Hurricane huri jeyn diyenlerde var tabi şanslı motor çift ismi oldu

Good Things Come To Those Who Wait

Enduroist Kadim Üye halil işvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Halil İŞVARLAR
    Motosiklet
    Tracer 900
    Marka
    Yamaha

@Furkan

Çok acelesi yok, ne zaman müsait olursan.

@Bora

Hocam bende istanbulda olduğum vakitlerde esenyurtta ikamet ediyorum. İstanbul'da olsam bi kız görmeye gelirdim, eksiklikleride tespit ederdik hem

9. halil işvarlar, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Bora Karayel (29-05-2014)

Enduroist Üye tolgatomac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Tolga Tomaç
    Motosiklet
    R1200 GS 2011
    Marka
    Bmw

Uğur bey sizde bu ledler varmı yoksa sadece montajınımı yapıyorsunuz.

Enduroist Kadim Üye UĞUR KOÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Uğur koç
    Motosiklet
    0531 781 03 69
    Marka
    Bmw

Bora hayirli olsun güle kullan.telefonla ulasirsan bi çozum bulmaya calisiriz nakliue icin .tolga ledler msttech uretimi msttech.biz sitesinde fiyat bilgisi var.isteyen kendi aliyor.ben garantiili montajimi yapiyorum.düğme ve röle ve montaj yerine gore aparat ekliyorum. 0531 781 03 69

12. UĞUR KOÇ, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

tolgatomac (30-05-2014)

Enduroist Üye tolgatomac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Tolga Tomaç
    Motosiklet
    R1200 GS 2011
    Marka
    Bmw

Arkadaşlar elimde bulunan BMW F650 GS uyumlu iki malzemeyi sahibinden de satılığa çıkardım.İlgilenirseniz yada etrafınızda ilgilenen olursa ve yönlendirirseniz mutlu olurum.
    İlan linkleri;

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...6518830/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...6520240/detay/

Sayfa 27 Toplam 113 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 172324252627282930313777 ... SonuncuSonuncu