Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12
11 den 12´e kadar. Toplam 12 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye Murat Yurdakul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Murat Yurdakul
    Motosiklet
    Suzuki DL-1000
    Marka
    Suzuki

Alıntı cihat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    balkanların kıyısından donup gleceksiniz anladıgım kadarıyla, bolgeyi biliyorsunuz sanırım. Allah nasıp ederse gelmek isteriz ancak fıyatlar belirlenmisse pek sasma olmayacagını tahmin ediyorum.1700 avro delip gecer ancak unutulmayacak tatil olur .. hergün yol alınacakmı ? kalmalımı olacak?
    1700 avro 2 kişi için ödenecek rakamdır,rota da ise,İtalya nın batı kıyısından çıkıp,doğu kıyısından Venedik e kadar uzanıyor.Hergün yol alınacak,fakat oteller için rezervasyona gerek yok.Dolomiti lerdeki bütün rotalar ve geçişler ayarlandı.Özellikle sürüş ve fotoğraf hobisini birlikte gerçekleştirmek için çok uygun bir ortam olacaktır.Eğer niyet var ise,uygun bir zamanda oturup konuşalım.
    selamlar

Alıntı kaptan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer ben sefere çıkmayacaksam kesin

Yalnız yurtdışına motorla hiç çıkmadım gereken bilgileri verirseniz memnun olurum. Ayrıca az buçuk İtalyancam var ve İtalyayı az buçuk tanırım olabildiğimce yardımcı olurum.
    Aslında yurt dışına motorla çıkmak hiç akıllıca değil,Bu gezi için sadece turing e 700 tl civarında ,yeşil kart,uluslararası ehliyet vs vs adı altında haraç verilecek.Buna yurt dışı kasko zeyilnamesi de dahil,halbuki o parayı harcamadan,önceden alınan ucuz biletle Münih e gidip,haftalığı 300 avro dan motor kiralayarak da bu gezi daha ucuz ve daha az yorularak yapılabilir.Sadece İtalyayı gezmek için bu rotayı yapıyoruz.Baştaki yazdığım rotayı takip ederseniz,aslında uzun bir yolculuk olacak.Düşünürseniz görüşelim.
    selamlarımla

ziyaretci
    Guest

Alıntı Murat Yurdakul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında yurt dışına motorla çıkmak hiç akıllıca değil,Bu gezi için sadece turing e 700 tl civarında ,yeşil kart,uluslararası ehliyet vs vs adı altında haraç verilecek.Buna yurt dışı kasko zeyilnamesi de dahil,halbuki o parayı harcamadan,önceden alınan ucuz biletle Münih e gidip,haftalığı 300 avro dan motor kiralayarak da bu gezi daha ucuz ve daha az yorularak yapılabilir.Sadece İtalyayı gezmek için bu rotayı yapıyoruz.Baştaki yazdığım rotayı takip ederseniz,aslında uzun bir yolculuk olacak.Düşünürseniz görüşelim.
    selamlarımla
    Aslında ben ilk fikri daha beğendim

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12