Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 33 Sayfa bulundu

Konu: Navigasyon

Threaded View

Enduroist Kadim Üye Sertaç Sakarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sertaç Sakarya
    Motosiklet
    BMW 1150 GS
    Marka
    Bmw

Ben note 2 cihazimda hem igo hemde sygic kullaniyorum. Ikisi arasinda cok fark yok aslinda. Kullandiginiz telefonda hangisi rahat calisiyor ise onu kullanabilirsiniz... motor disindada kullanmak istiyor iseniz benim gibi gps li bir saati tercih edebilirsiniz. Cep telefonu ve saat kombinasyonu benim cok guzel isimi goruyor. ama asil tavsiyem eger sifir cihaz alacak iseniz el tipi gps almaniz. Garminin cok guzel motorsiklet aparati olan urunleri var. Hem motorda hemde yaya olarak dogada veya sehirde kullanabilirsiniz.

Tabiki bahsettigim cihazlar pahali ama omurluk cihazlar. Bir kere alip sadece guncellerim diyorsaniz tercih edebilirsiniz.

Sadece cep telefonu secenegini kullanmak yeterli diyorsanizda motorda sarj imkani olsa dahi yedek pil almanizda fayda var. Gidilen yabanci sehirlerde dolasirken gun icinde sarj edemeyeceginiz icin hem iletisimin kesilmemesi hemde navigasyon ozelligini kullanmak sarji cok hizli bitirecektir.

Saat guneydogu gezimde ve gittigimiz kapmlarda cok isime yaradi. Fakat bu tip saatler navigasyon degildir. Gps ve diger ozellikleri olan bir cihazlardir.

Konu Sertaç Sakarya tarafından (27-09-2013 Saat 00:23 ) değiştirilmiştir.
    www.sertacsakarya.com
    A Rh + 0533 968 55 19