Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 16 Sayfa bulundu
    Moderatör Çağın Sarılar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Çağın Sarılar
    Motosiklet
    Africa Twin
    Marka
    Honda

Standart ŞEHİTLERİMİZ İÇİN

İçimiz kan ağlıyor.

Tüm şehitlerimize Allah' dan rahmet, yakınlarına sabır ve dayanma gücü diliyorum.

Milli motosikletçimiz Kenan Sofuoğlu' nun paylaşımını aşağıda iletiyorum:

"SEN DAĞLICA'DA ÖLÜRKEN BIZ O ARA ÇAY İÇİYORDUK

Şehidim, Sen o zırhlı olup da zırhı seni koruyamayan aracın tekerlekleri mayına bastığı anda biz evde çay içiyorduk. Bir ses duyuldu sanki evet ama rüzgardan kapı çarptı sandık.

O an sen şehit olmuşsun ya hiç anlamadık. Şehidim, Sen o akşam 16 Şehit silah arkadaşınla mayına doğru hızla giderken biz Manisa'da yerli üzüm mü daha tatlı diğerleri mi onu yeyip tartışıyorduk. Az bir acı hissettik o an ama üzümün çekirdeği sandık. Şehidim, Sen şehit olurken biz Adana'da rakıya az daha buz istiyorduk. Bilirsin bu meret başka türlü içilmez. Bir an sızladı evet dişimiz ama kusura bakma buzlu rakı dokundu sandık. Şehidim, Sen Dağlıca'da geceden karanlık o zırhlıda dua mırıldanan dudaklarınla ilerlerken biz İstanbul'da gece kulübü'nün kapısında bodyguardlarla boğuşuyorduk. Bizim de zor bir anımızdı. O telaştan patlayan mayının sesini duyamadık. Şehit Komutanım, Sen 16 evladınla zehir zıkkım kokan o araçlardayken biz de Kordon'da trafikte sıkışmış kalmış çile çekiyorduk. Korna sesleri, barlardan savrulan çığlıklar derken inan patlamayı fark edemedik bile, kusura bakma artık. Şehidim, Şehitlerim... Bizim huzurumuzu, rahatımızı bir türlü sağlayamadınız gitti. Aşk olsun size... (Bu güzel yazısı için Bekir Yunus Uçar ağabeyime teşekkür ederim.)"

2. Çağın Sarılar güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

HakanVelioglu (08-09-2015),yılmaz yılmaz (08-09-2015)

Moderatör Uğur Mertol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Uğur Mertol
    Motosiklet
    BMW 1200 GSA / 2018
    Marka
    Bmw

İnşallah Bütün şehidlerimiz bize haklarını helal ederler

Şehit yakınlarına sabır diliyorum

4. Uğur Mertol, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

yılmaz yılmaz (08-09-2015)

Enduroist Kadim Üye UĞUR KOÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Uğur koç
    Motosiklet
    0531 781 03 69
    Marka
    Bmw

Yastayım susuyorum.
    Motosenkron İçerenköy
    Özel BMW Motosiklet Servisi
    0531 781 03 69 - 0216 469 28 04
    www.bmwmotosikletservisi.com

6. UĞUR KOÇ, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

yılmaz yılmaz (08-09-2015)

Enduroist Kadim Üye Coşkun SARP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Coşkun SARP
    Motosiklet
    SUPER TENERE 1200 ZE
    Marka
    Yamaha

Allah sabır versin hepimize, hepimizin başı sağolsun. Allah hepsine rahmet etsin. Kalanları muhafaza etsin. İç dış tüm düşmanlarımızı perişan etsin inşaAllah.

Ordinaryus Enduroist ahmet f senel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ahmet f senel
    Motosiklet
    XT1200ZE
    Marka
    Yamaha

Yani söyleyecek söz bulamıyorum.?
    Nasıl bir oyunun içine düştük anlamıyorum.?
    Bu nasıl kardeşlik bilemiyorum.?
    Bu vatan öyle kolay kurulmadı ve yıkmakta öyle kolay olmayacak.

Enduroist Katılımcı Üye Recep Alışkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Recep Alışkan
    Motosiklet
    xl 650 TransAlp
    Marka
    Honda

Yakın tarihte Afganistanda 3.6 milyon müslüman kardeşimiz katledildi,Irakta 1.6 milyon müslümanlar katledildi,Filistinde Yüzbinlerce müslüman katledildi,Mısırda 3 bin Arakadan 500 bin,Myanmar ve Suriyedekiler sayısı artıyor tıpki diğer İslam topraklarında olduğu gibi...
    Savaş hiçbir zaman Türk-Kürt PKK olmamıştır savaş insanlık tarihi kadar eskidir Mesele her zaman ''HAK'' Ve ''batıl''ın savaşıdır
    Allah cc buyuyrdu : ''Sen onların dinlerine uymadıkça yahudi ve hristiyanlar senden kesinlikle hoşnut olmazlar''
    PKK yı besleyen Siyonizmidir PKK Siyonizmin Türkiye kapısıdır Türkiye köprüsüdür
    Allah cc buyurdu ''Müminler ancak kardeştirler Öyleyse kardeşlerinizin arasını düzeltin''
    Bizi kardeş yapan İslamdır Tevhiddir bizlere bugün Amerikanın ve amerikanın yancı kuruluşları medya,gazete,haberler ve bazı hocalara sayesinde
    Yakın geçmişimizdeki katledilen müslümanlar unutulmaya çalışılmıştır...
    BÜTÜN DERTLERİ ÜMMETİ BÖLMEKTİR
    Suriyede de hergün kardeşimiz öldü Irakta da Pakistanda da Çeçenistanda da Çinde de Cezayirde de Libyada da
    Dağlıca tepkilerini verirken bunlarada tepkimizi göstermeliyiz.

Allah cc buyurdu Allah ve Resûlüne itaat edin, birbirinizle çekişmeyin sonra korkuya kapılırsınız da kuvvetiniz gider
    TÜM MESELE BURADA BİRLİK BERABERLİK RENK DİL IRK TANIMADAN TÜM MÜSLÜMANLAR KARDEŞTİR

TÜM ŞEHİTLERİMİZİN ALLAH CC ŞEHADETİNİ KABUL ETSİN İNŞ
    Konu Recep Alışkan tarafından (09-09-2015 Saat 21:07 ) değiştirilmiştir.
    https://yoldabirivar.wordpress.com/

Özgürlüğün Yolu MESCİD İ AKSA'dan Geçer...

Eğitim Koordinatörü Ersan ÖZYURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ersan ÖZYURT
    Motosiklet
    SUPER TENERE 1200E
    Marka
    Yamaha

Alıntı Recep Alışkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakın tarihte Afganistanda 3.6 milyon müslüman kardeşimiz katledildi,Irakta 1.6 milyon müslümanlar katledildi,Filistinde Yüzbinlerce müslüman katledildi,Mısırda 3 bin Arakadan 500 bin,Myanmar ve Suriyedekiler sayısı artıyor tıpki diğer İslam topraklarında olduğu gibi...
    Savaş hiçbir zaman Türk-Kürt PKK olmamıştır savaş insanlık tarihi kadar eskidir Mesele her zaman ''HAK'' Ve ''batıl''ın savaşıdır
    Allah cc buyuyrdu : ''Sen onların dinlerine uymadıkça yahudi ve hristiyanlar senden kesinlikle hoşnut olmazlar''
    PKK yı besleyen Siyonizmidir PKK Siyonizmin Türkiye kapısıdır Türkiye köprüsüdür
    Allah cc buyurdu ''Müminler ancak kardeştirler Öyleyse kardeşlerinizin arasını düzeltin''
    Bizi kardeş yapan İslamdır Tevhiddir bizlere bugün Amerikanın ve amerikanın yancı kuruluşları medya,gazete,haberler ve bazı hocalara sayesinde
    Yakın geçmişimizdeki katledilen müslümanlar unutulmaya çalışılmıştır...
    BÜTÜN DERTLERİ ÜMMETİ BÖLMEKTİR
    Suriyede de hergün kardeşimiz öldü Irakta da Pakistanda da Çeçenistanda da Çinde de Cezayirde de Libyada da
    Dağlıca tepkilerini verirken bunlarada tepkimizi göstermeliyiz.

Allah cc buyurdu Allah ve Resûlüne itaat edin, birbirinizle çekişmeyin sonra korkuya kapılırsınız da kuvvetiniz gider
    TÜM MESELE BURADA BİRLİK BERABERLİK RENK DİL IRK TANIMADAN TÜM MÜSLÜMANLAR KARDEŞTİR

TÜM ŞEHİTLERİMİZİN ALLAH CC ŞEHADETİNİ KABUL ETSİN İNŞ
    Recep Bey,

Sözlerinize katılıp katılmamak bir yana, politik duruştan özellikle kaçındığımızı belirtme ihtiyacı duyuyorum.
    Elbetteki hangi nedenle olursa olsun ölümlerden üzüntü duyar ve bunu da birbirimiz ile paylaşırız.

Bunun ötesinde paylaşımlarda bulunmamamızı rica edeceğiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Varmayı değil, sürmeyi seviyorum...

Honda VFR800XA
    * RoSPA Advanced Riding Instructor
    Membership 69332
    * IBA MEMBER
    Membership 60475

Isim
    Recep Alışkan
    Motosiklet
    xl 650 TransAlp
    Marka
    Honda

Alıntı Ersan ÖZYURT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Recep Bey,

Sözlerinize katılıp katılmamak bir yana, politik duruştan özellikle kaçındığımızı belirtme ihtiyacı duyuyorum.
    Elbetteki hangi nedenle olursa olsun ölümlerden üzüntü duyar ve bunu da birbirimiz ile paylaşırız.

Bunun ötesinde paylaşımlarda bulunmamamızı rica edeceğiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Ersan Bey
    Benim yorumumda Herangi bir isim yada parti adı mı gördünüz???Ben yalnızca Tehlikenin yıllardır sürdüğünü ve sadece kendi topraklarımızda değil birçok coğragyada olduğu bilgisini verdim bu bilgiler yalan yada yanlışmı???Bildiklerimi anlatmam yasak mı???Doğuda Batıda da Kuzeyde de Güneyde de sürekli askerler vuruluyor bunun bilgisini vermeyeyim mi???Diğer coğrafyada ki şehit olmuş kardeşlerimiz için üzüntümü dile getirdim
    Her yerde şehitler ölmez vatan bölünmez deniliyor Şehitlerin ölmediği diri olduğu bizim göremediğim de ayet te vardır Bunla ilgili Ayet yazmam yasak mı Birliğimize beraberliğimize en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde Birlik ve beraberliğini önemini vugulamak mı politika??
    Sözlerime katılıp katılmamak tamamen sizin özgür iradenizle vermiş olduğunuz karardır

Ben anlayışınız için teşekkür ederim ve merak etmeyin politika siyasi bir yorum yapmaktan kaçınırım Bu sitenin kurallarını az çok biliyorum

Enduroist Kıdemli Üye Ediz Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ediz Gürkan
    Motosiklet
    1200 GS
    Marka
    Bmw

Şimdi burayı da tartışma alanına çevirmeyelim derim. Forum kuralları varsa bunlara uyacağız. Uymuyorsak ya da kurallar bize göre değilse başka mercilerde yazacağız konuşacağız. Fikirlerinizin doğru ya da yanlış olmasıyla ilgili değil bu!!!

Isim
    Recep Alışkan
    Motosiklet
    xl 650 TransAlp
    Marka
    Honda

Bencede tartışmayalım birlik ve beraberliğin savunulmasının tartışılması olamaz zaten birlik ve beraberlik içinde geçmişte oldugu gibi yine Allah ın izniyle düşmanları yenecegiz

14. Recep Alışkan, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

ahmet f senel (10-09-2015)

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu