Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 11 Sayfa bulundu
    Ordinaryus Enduroist Can Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Can Ekin
    Motosiklet
    '15 PCX 125
    Marka
    Honda

Standart ÜLKER ARENA'DAN MOTOSİKLET PARKIYLA İLGİLİ OLUMLU GELİŞME

Geçen ay Ataşehir Ülker Arena'da Cirque du Soleil gösterisine gitmiştik.

Ancak otoparka yöneldiğimde önce durdurmuşlar sonrasında otoparkın ücretli olduğunu ve işin en can alıcı noktası olarak otomobilden alınanla aynı ücrete tabi olduğunu öğrenince sinirlenip dışarıya park etmiştim.

OTOMOBİL = 20 TL

Bunun hırsıyla gece eve gidip Ülker Arena ya mail atmıştım ancak baya bir süre geri dönüş olmamıştı.

Ancak bugün bir mail aldım ve gerçekten hoşuma gitti, en azından ilgilendikleri için sevindim açıkcası.

Yazdığım mail ve gelen mail aşağıdadır.

From: Can Ekin
    Sent: 26 September 2012 Wednesday 00:10
    To: Ülker Sports Arena Info
    Subject: Motosiklet Park Alanı Hakkında

Sayın Yetkili,

25 Eylül Salı akşamı spor ve gösteri kompleksinizde yapılan Cirque du Soleil gösterisinin izleyicisiydim.

Tüm dünya metropollerinde olduğu gibi İstanbul'da da bir çok kişi, trafikte vakit kaybetmeyerek zamandan, yakıttan tasarruf etmek ve park konusunda sıkıntı çekmemek için motosiklet kullanmayı tercih ediyor.

Bende haftada neredeyse 6 gün motosiklet kullanan birisi olarak, tam da Türkiye'nin ihtiyacı olan belki de Avrupa standartları üzerinde şık tasarımı ve mimarisiyle yapılmış güzel bir yere geldiğimi düşünerek "en azından" Avrupa standartlarında, "her tür" araç sahibi "müşterilerinizi" düşünerek motosikletler için kapalı otoparkta ya da açık alanda güvenli bir park alanı bulabileceğimi umarken; otopark girişindeki görevlinin bir otomobilin 1/4 ü (dörtte biri) kadar yer kaplayan bir motosiklet için, otomobillerle aynı fiyat olan "20TL" gibi bir rakam istemesi karşısında "şok" oldum.

Öyle ki, İstanbul'daki tüm hava alanlarının ateş pahası olan kapalı otoparkları motosikletler için ücretsiz, neredeyse tüm AVM, sinema, özel ve devlet hastaneleri vb. açık&kapalı ücretli otoparkı olan yerlerde motosikletlerin park alanlarındaki boş yerlere park etmelerine tamamen ücret alınmadan müsaade edilirken, hızlı feribot, arabalı vapur gibi "yer sınırı ve sıkıntısı" olan taşımacılıkta dahi motosikletin farklı olduğunun bilincinde olarak öncelikli giriş ve daha düşük ücret ödemesi gibi bir durum söz konusuyken, Ülker Sports Arena gibi modern bir yapıda hırsızlığa karşı otomobillere nazaran daha açık hedef olan motosikletler için otomobillerden ayrı fiyat uygulaması veya açık alanda bile olsa güvenli yer tahsisi olmamasını anlamak pek mümkün değil.

Bu konuyla ilgili yakın gelecekte olumlu gelişmeler yapacağınızı ümit eder,
    İyi Çalışmalar dilerim.

Saygılarımla ,

M.Can EKİN

Not : Motosikletler için güvenli park alanı, motosikletlerin yanına minibüs,kamyonet vb. araçların yanaşarak motosikletlerin taşınarak çalınma ihtimaline karşı motosikletlerin ana yoldan uzak, motosiklet sahiplerinin şahsi kilitleriyle araçlarını bağlayabilecekleri demirler olması anlamına gelmektedir.

GELEN MAIL
    Merhaba Can bey,

Mailinizi aldığımızda okuduk ve bizde size hak verdik ama sizde bize hak vermelisiniz ki burası çok büyük bir kompleks ve bazı kararlar bizimde dışımızda kalıyor ama sizin belirtmiş olduğunuz bu durumun üzerinde durduk ve empark yetkilileri ile bir kaç görüşme yaptık sonunda 5TL. olması kararını aldık motosiklet diğer araçlar gibi çok yer işgal etmiyor gibi geçerli nedenlerimizi ortaya koyarak bu şekilde karar aldık umarız bu karar sizide mutlu eder iyi günler dileriz.

Saygılarımızla
    Ülker Sports Arena

Ordinaryus Enduroist ATİLLAYILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Atilla Yılmaz
    Motosiklet
    XT660Z TENERE
    Marka
    Yamaha

Alıntı Cekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen ay Ataşehir Ülker Arena'da Cirque du Soleil gösterisine gitmiştik.

Ancak otoparka yöneldiğimde önce durdurmuşlar sonrasında otoparkın ücretli olduğunu ve işin en can alıcı noktası olarak otomobilden alınanla aynı ücrete tabi olduğunu öğrenince sinirlenip dışarıya park etmiştim.

OTOMOBİL = 20 TL

Bunun hırsıyla gece eve gidip Ülker Arena ya mail atmıştım ancak baya bir süre geri dönüş olmamıştı.

Ancak bugün bir mail aldım ve gerçekten hoşuma gitti, en azından ilgilendikleri için sevindim açıkcası.

Yazdığım mail ve gelen mail aşağıdadır.

From: Can Ekin
    Sent: 26 September 2012 Wednesday 00:10
    To: Ülker Sports Arena Info
    Subject: Motosiklet Park Alanı Hakkında

Sayın Yetkili,

25 Eylül Salı akşamı spor ve gösteri kompleksinizde yapılan Cirque du Soleil gösterisinin izleyicisiydim.

Tüm dünya metropollerinde olduğu gibi İstanbul'da da bir çok kişi, trafikte vakit kaybetmeyerek zamandan, yakıttan tasarruf etmek ve park konusunda sıkıntı çekmemek için motosiklet kullanmayı tercih ediyor.

Bende haftada neredeyse 6 gün motosiklet kullanan birisi olarak, tam da Türkiye'nin ihtiyacı olan belki de Avrupa standartları üzerinde şık tasarımı ve mimarisiyle yapılmış güzel bir yere geldiğimi düşünerek "en azından" Avrupa standartlarında, "her tür" araç sahibi "müşterilerinizi" düşünerek motosikletler için kapalı otoparkta ya da açık alanda güvenli bir park alanı bulabileceğimi umarken; otopark girişindeki görevlinin bir otomobilin 1/4 ü (dörtte biri) kadar yer kaplayan bir motosiklet için, otomobillerle aynı fiyat olan "20TL" gibi bir rakam istemesi karşısında "şok" oldum.

Öyle ki, İstanbul'daki tüm hava alanlarının ateş pahası olan kapalı otoparkları motosikletler için ücretsiz, neredeyse tüm AVM, sinema, özel ve devlet hastaneleri vb. açık&kapalı ücretli otoparkı olan yerlerde motosikletlerin park alanlarındaki boş yerlere park etmelerine tamamen ücret alınmadan müsaade edilirken, hızlı feribot, arabalı vapur gibi "yer sınırı ve sıkıntısı" olan taşımacılıkta dahi motosikletin farklı olduğunun bilincinde olarak öncelikli giriş ve daha düşük ücret ödemesi gibi bir durum söz konusuyken, Ülker Sports Arena gibi modern bir yapıda hırsızlığa karşı otomobillere nazaran daha açık hedef olan motosikletler için otomobillerden ayrı fiyat uygulaması veya açık alanda bile olsa güvenli yer tahsisi olmamasını anlamak pek mümkün değil.

Bu konuyla ilgili yakın gelecekte olumlu gelişmeler yapacağınızı ümit eder,
    İyi Çalışmalar dilerim.

Saygılarımla ,

M.Can EKİN

Not : Motosikletler için güvenli park alanı, motosikletlerin yanına minibüs,kamyonet vb. araçların yanaşarak motosikletlerin taşınarak çalınma ihtimaline karşı motosikletlerin ana yoldan uzak, motosiklet sahiplerinin şahsi kilitleriyle araçlarını bağlayabilecekleri demirler olması anlamına gelmektedir.

GELEN MAIL
    Merhaba Can bey,

Mailinizi aldığımızda okuduk ve bizde size hak verdik ama sizde bize hak vermelisiniz ki burası çok büyük bir kompleks ve bazı kararlar bizimde dışımızda kalıyor ama sizin belirtmiş olduğunuz bu durumun üzerinde durduk ve empark yetkilileri ile bir kaç görüşme yaptık sonunda 5TL. olması kararını aldık motosiklet diğer araçlar gibi çok yer işgal etmiyor gibi geçerli nedenlerimizi ortaya koyarak bu şekilde karar aldık umarız bu karar sizide mutlu eder iyi günler dileriz.

Saygılarımızla
    Ülker Sports Arena
    Vaybe çok şaşırdım cevap vermelerine tebrik ediyorum kendilerini
    Atilla AB Rh- 0533 235 67 13

Enduroist Kıdemli Üye AlpGüney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Alp Güney
    Motosiklet
    F700 GS
    Marka
    Bmw

Daha önce yıldız holdingte çalıştığım için biliyorum, müşteri memnuniyeti ve gelen maile 1 gün içerisinde cvp vermek çok önemlidir onlar için.Gönderdikleri mesajda da belirttikleri gibi malesef sports arena da cok fazla baş var bu yüzden karar almak zor oluyor.onaydan onaya gittiği için evraklar gecikme olduysa ondan sebeptir.

Ordinaryus Enduroist Can Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Can Ekin
    Motosiklet
    '15 PCX 125
    Marka
    Honda

Yinede hem dikkate alıp uğramaları hemde sonucu bildirmeleri sevindirici.
    Açıkçası 20tl dediklerinde sinir olmuştum ama yinede kilitli bile olsa motorumu dışarıya bırakmış olmak beni rahatsız etmişti.

bir motosikletin kapladığı yeri düşünüp fiyatı 1/4 üne düşürmeleri makul olmuş.
    Ne zaman gidersem veririm 5tl, güvenle park ederim doğrusu artık.

Banned
    Isim
    FE
    Motosiklet
    TENERE - XT660ZA
    Marka
    Yamaha

Valla bravo, bende milli basket maçında aynı olayı yaşadım ama ben dışarıya bırakmadım 20 tl kesildim ve çok olduğunu düşündüm ama hiçbirşey yapmadım mail v.s. Bence sen iyi bir iş yapmışşın adamların cevap vermesi ve hatta fiyatı makul hale getirmelerini sağlamışsın ki bunun için seni tebrik etmek lazım. Adamlara da teşekkürler.

Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Yarayı göstermezsen doktor çare bulamaz, olay budur her iki tarafa da teşkkürler
    Öğrettiklerimiz bize uygulanamaz.
    Feministlik kocayı bulunca; komünistlik parayı bulunca biter, ENDUROİST'lik baki kalır.

Kurucu Enduroist GürbüzOKATAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    gürbüz okatan
    Motosiklet
    R 1200 GS ADeVe
    Marka
    Bmw

Öncelikle önem verip konuyu didiklemen çok güzel.
    Cevap almak ve başarı elde etmek çok daha güzel olmuş.
    Her iki tarafada teşekkürler....
    o532 2965453
    "Mutluluğu Yanınızda Götürmezseniz
    Gittiğiniz Yerde Boşa Aramayın " G.O

Enduroist Kadim Üye Egemen Donat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Egemen Donat
    Motosiklet
    F650 GS 007
    Marka
    Bmw

Emeklerine sağlık abi, çok güzel bir iş başarmışsın..

Motorsikleti her yerde yaşatmamız, ve yaşattırmamız lazım..

Enduroist Katılımcı Üye mertfehmioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    EMRE MERT FEHMİOĞLU
    Motosiklet
    CBF 150
    Marka
    Honda

Türkiye için büyük bir adım bu Müşteri görüşleri gözönünde bulundurulark karar alınması müthiş

Ordinaryus Enduroist Öner BAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ÖNER BAKIR
    Motosiklet
    KLE 500
    Marka
    Kawasaki

vallahi iyi olmuş.tebrikler
    Öner BAKIR - A Rh(+)
    iletişim = 0555 425 05 58

Her türlü etiket,sticker,damla sticker,tankpad,depopad vb... işler için irtibata geçin...

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu