Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 6´e kadar. Toplam 6 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye Akif Arıcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Akif Arıcan

Standart Hereke-Sapanca-Bolu

Arkadaşlar merhaba,

Cumartesi sabahı hareket edecek şekilde günübirlik bir gezi yapmak istiyorum. Tek başına gitmek yerine arkadaşlar ile gitmek isterim. Gezi kısa olsun derseniz Herekeye gider , çay kahvemizi içer acıkırsak öğlen balığımızı yer döneriz. Orta -kısa mesafe olsun biraz yol yapalım, yeşilin tadına varalım, gölü görelim derseniz Sapanca, kesmez hava güzel erken yola çıkar daha fazla göller -ağaçlar görürüz derseniz tercihe göre yedi göller, abant ,gölcük gölü gibi bir güzergah düşünmekteyim. Katılıma ve isteğe göre spontane gelişecek. Özellikle Kadıköy tarafındaki arkadaşlardan haber bekliyorum.

Selamlar ,

Akif ,

motür ; Honda crossrunner

Ordinaryus Enduroist Can Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Can Ekin
    Motosiklet
    '15 PCX 125
    Marka
    Honda

Haftabaşında iznik dönüşü gitmek istediğim Yuvacık Barajı na istediğim yollardan ulaşamayınca pas geçmiştim. ama daha sonra gölcükten e5 e inince kısa süre sonra yuvacık sapağını gördüm. şahsen gitmedim görmedim sadece gitme heveslisiydim.

Cumartesi çalıştığım için katılmak mümkün gözükmemekte benim adıma.

Enduroist Kadim Üye AtagünTERZİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Atagün
    Motosiklet
    XL1000VA Varadero
    Marka
    Honda

Akif bu hafta sonu için şehir dışında olacağım için gelemem ama önümüzdeki haftalarda Bolu Abant yada Yedigöller civarında buluşmak üzere bir program yapmayı düşünüyoruz. İstanbul'dan arkadaşlarla da bununla ilgili görüşüyoruz. Bunu aslında yöneticilerimizle de görüştükten sonra ayrı bir konu olarak açıp çok katılımlı ve hafta sonunu kapsayan bir Enduroist buluşması şeklinde gerçekleştirmeyi umut ediyoruz.

Konu başlığını ayrıca açacağım bununla ilgili olarak. Hafta sonu Ankara'da olsam gelmeyi düşünürdüm. İstersen boluyu sonraya saklayabilirsin. Hep birlikte oluruz birkaç hafta sonra.

Selamlar.

Isim
    Akif Arıcan

Alıntı AtagünTERZİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akif bu hafta sonu için şehir dışında olacağım için gelemem ama önümüzdeki haftalarda Bolu Abant yada Yedigöller civarında buluşmak üzere bir program yapmayı düşünüyoruz. İstanbul'dan arkadaşlarla da bununla ilgili görüşüyoruz. Bunu aslında yöneticilerimizle de görüştükten sonra ayrı bir konu olarak açıp çok katılımlı ve hafta sonunu kapsayan bir Enduroist buluşması şeklinde gerçekleştirmeyi umut ediyoruz.

Konu başlığını ayrıca açacağım bununla ilgili olarak. Hafta sonu Ankara'da olsam gelmeyi düşünürdüm. İstersen boluyu sonraya saklayabilirsin. Hep birlikte oluruz birkaç hafta sonra.

Selamlar.
    Selamlar,

Sevindirici haber ,Ankara -istanbul orta noktada buluşacagiz o zaman . Boluyu erteledik gitti .

5. Akif Arıcan, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

AtagünTERZİ (26-04-2013)

Enduroist Üye Alp Teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Alp Teker
    Motosiklet
    XT660Z Tenere
    Marka
    Yamaha

Alıntı Akifz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

Cumartesi sabahı hareket edecek şekilde günübirlik bir gezi yapmak istiyorum. Tek başına gitmek yerine arkadaşlar ile gitmek isterim. Gezi kısa olsun derseniz Herekeye gider , çay kahvemizi içer acıkırsak öğlen balığımızı yer döneriz. Orta -kısa mesafe olsun biraz yol yapalım, yeşilin tadına varalım, gölü görelim derseniz Sapanca, kesmez hava güzel erken yola çıkar daha fazla göller -ağaçlar görürüz derseniz tercihe göre yedi göller, abant ,gölcük gölü gibi bir güzergah düşünmekteyim. Katılıma ve isteğe göre spontane gelişecek. Özellikle Kadıköy tarafındaki arkadaşlardan haber bekliyorum.

Selamlar ,

Akif ,

motür ; Honda crossrunner
    Merhaba Akif, plan devam ediyorsa benim de tekerleklerim kaşınıyordu.. Kabul edersen beraber gidebiliriz.

Isim
    Akif Arıcan

Merhaba plan devam ediyor. Motorumu pendikte bıraktım. Pendik koprusunu gectikten sonra Kaynarca shell istasyonunda bulusabiliriz kısa bir plan yaparız. Bulusma icin sabah 10.30 uygun mudur.