Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 22 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye Aras Acer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Aras Acer
    Motosiklet
    CRF 250L
    Marka
    Honda

Arrow 4-5 Mayıs Edirne gezisi (Yağmurdan dolayı İPTAL)

Arkadaşlar merhaba,

4 ve 5 Mayıs yani Cumartesi ve pazar günü Edirne gezisi yapmayı planlıyoruz. Cumartesi günü akşamdan yola çıkacağız Cumartesi akşamı Tekirdağ Muratlıda ailemizde kalacağımızdan pazar günüde Edirne'ye yola çıkacağız. Katılmak isteyen olursa gelebilir. Pazar günü bize katılacaklar sabah erkenden gelmeleri gerekecek ve buluşma yeri tahminen Lüleburgaz civarında gerçekleşecektir. Pazar sabahı 1.5 saatlik yoldan sonra öğlene yakın Edirne'de olacağız. Sabah kahvaltısı yaptıktan sonra Meriç nehri veya ileriki günlerde planı tam sabitlediğimizde rotamızda düzenleme yapacağız. Akşama yakın istanbul'a dönüş olacaktır.

Şuanda iki kişiyiz ben ve Recai Topallar.

Rota gidiş ve dönüş toplam 555 Km

Konu Aras Acer tarafından (03-05-2013 Saat 13:24 ) değiştirilmiştir. Sebep: (Yağmurdan dolayı İPTAL)
    Seyahat sürecinin sonunda vardığınız tek yer kendi benliğinizdir...
    https://www.facebook.com/yolajandam

Enduroist Kadim Üye Sadık SÖNMEZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sadık SÖNMEZ
    Motosiklet
    Motorsuz Pisiklet
    Marka
    Diger

Açıköğretim sınavlarının olduğu günde olmayaydı iyiydi

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

3. Sadık SÖNMEZ, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Aras Acer (27-04-2013)

Enduroist Kadim Üye Abdullah TÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Abdullah TÜRK
    Motosiklet
    XL700
    Marka
    Honda

Tarihte,turda çok güzel ama...

5. Abdullah TÜRK, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Aras Acer (27-04-2013)

Enduroist Katılımcı Üye Recai Topallar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    RECAİ TOPALLAR
    Motosiklet
    BMW 1150 RT CBF150
    Marka
    Honda

bu edirne gezisi için istanbuldan -Tekirdağ-Çorlu- Malkara ve değişik yerden arkadaşlarımız var onlarda katılabilir

7. Recai Topallar, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Aras Acer (27-04-2013)

Enduroist Üye MuratPolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    MURAT POLAT
    Motosiklet
    TRANSALP 01
    Marka
    Honda

Öncelikle Kazasız belasız hayırlı yolculuklar diliyoum. 26 nisanda günü birlik gidip geldim. Asfalt süper yollar geniş geniş. Yolculuk yorucu değil ama rüzgar felaket derecede vardı. Bazen motorun sesini duyamadığım oldu. Rüzgar yordu beni. Tavsiyem mutlaka gaz sabitliyici bulundurmanız. Rüzgardan sağ elim uyuşuyordu. Dönüş istikametinde gurbetçiler Allah ne verdiyse basıyorlar. Araçlara dikkat.Benim gibi (transalp) benzin canavarın yoksa sıkıntı yaşamassın. Aksi takdirde basarken benzin istasyonlarını takip edersin.

Edirne de mutlaka ciğer ve badem ezmesi yemeyi unutma yeride tavsiyem pahalıda olsa niyazıi ustanın yeridir. Ali paşa hanının yanıda. Seyyar satıcılara dikkat motoru gördüklerinde başına üşüşüp bir şeyler satmaya çalışıyorlar. Motoru selimiye camisindeki otoparka bırakabilirsin. Daha ayrıntılı bilgi için msj atarsanız yardımcı olurum.

9. MuratPolat, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Aras Acer (28-04-2013)

Enduroist Kadim Üye Aras Acer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Aras Acer
    Motosiklet
    CRF 250L
    Marka
    Honda

Alıntı MuratPolat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Kazasız belasız hayırlı yolculuklar diliyoum. 26 nisanda günü birlik gidip geldim. Asfalt süper yollar geniş geniş. Yolculuk yorucu değil ama rüzgar felaket derecede vardı. Bazen motorun sesini duyamadığım oldu. Rüzgar yordu beni. Tavsiyem mutlaka gaz sabitliyici bulundurmanız. Rüzgardan sağ elim uyuşuyordu. Dönüş istikametinde gurbetçiler Allah ne verdiyse basıyorlar. Araçlara dikkat.Benim gibi (transalp) benzin canavarın yoksa sıkıntı yaşamassın. Aksi takdirde basarken benzin istasyonlarını takip edersin.

Edirne de mutlaka ciğer ve badem ezmesi yemeyi unutma yeride tavsiyem pahalıda olsa niyazıi ustanın yeridir. Ali paşa hanının yanıda. Seyyar satıcılara dikkat motoru gördüklerinde başına üşüşüp bir şeyler satmaya çalışıyorlar. Motoru selimiye camisindeki otoparka bırakabilirsin. Daha ayrıntılı bilgi için msj atarsanız yardımcı olurum.
    Bilgilendirme ve yol güvenliği için çok teşekkür ediyorum. Tavsiyene uyacağımızı söylemek isterim... Yalnız bu gidişimiz ilk değildir. Sadece motorla belki 10-15 kez olacaktır... Edirne Ciğeri yemeden dönenleri yolda dövüyorlarmış...

Eldiven takmadığın da elin uyuşabilir. Bu gayet normaldir. Giderken eldiven takmak ve hız ssabitçilere dikkat etmekte fayda vardır. Ehliyet puanımı riske atmamak için mutlaka zihnimde sabitleyici taktıracağım...

Başka bir güne ekibe katılır beraberde gideriz.
    Seyahat sürecinin sonunda vardığınız tek yer kendi benliğinizdir...
    https://www.facebook.com/yolajandam

Enduroist Katılımcı Üye gokhanduzalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gokhan Duzalan
    Motosiklet
    Bmw F650GS Dakar
    Marka
    Bmw

Her şeye kayılıyorum fakat Niyazi ustaya katilmiyorum çok yağlı yapıyor ciğeri ciğerci Aydın var onünde devamlı kuyruk vardir şanşlı olanlar yer bulur ve o muthiş cigeri yer tek sorun pazar günleri kapalı

12. gokhanduzalan, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

MuratPolat (29-04-2013)

Enduroist Üye Yaveroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Mehmet YAVEROĞLU
    Motosiklet
    CB 900 HORNET - HORNY
    Marka
    Honda

Sayın arkadaşlar, bu kadar yer izi tarifi vermeniz takdire şayan ancak unutmayınki tek te olsam edirnede bi enduroist var. )
    Ciğer yemeden gideni yolda dövüyo olabilirler ama gelipte aramayanada sitem ediyoruz unutmayın..
    Geri dönmesi olmasa her yere giderim.
    0 532 4135174

14. Yaveroğlu güzel mesajın için 7 üye sana teşekkür etti :

Aras Acer (29-04-2013),MB (29-04-2013),MuratPolat (29-04-2013),OB (29-04-2013),Recai Topallar (29-04-2013),Sonat BAŞPINAR (29-04-2013),Yusuf YÜCE (03-05-2013)

Enduroist Üye MuratPolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    MURAT POLAT
    Motosiklet
    TRANSALP 01
    Marka
    Honda

Üstadım inan ol eldiven taktım ama yinede uyuştu ellerim. İnşallah birlikte gitmek nasip olur.

Alıntı arasacer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilgilendirme ve yol güvenliği için çok teşekkür ediyorum. Tavsiyene uyacağımızı söylemek isterim... Yalnız bu gidişimiz ilk değildir. Sadece motorla belki 10-15 kez olacaktır... Edirne Ciğeri yemeden dönenleri yolda dövüyorlarmış...

Eldiven takmadığın da elin uyuşabilir. Bu gayet normaldir. Giderken eldiven takmak ve hız ssabitçilere dikkat etmekte fayda vardır. Ehliyet puanımı riske atmamak için mutlaka zihnimde sabitleyici taktıracağım...

Başka bir güne ekibe katılır beraberde gideriz.

Ordinaryus Enduroist MelihUlubilgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Melih Ulubilgen
    Motosiklet
    F 800 GS 2008 (ANTRASİT)-Peugeot LXR 200 i
    Marka
    Bmw

Gaz sabitleyici dediğin bumudur ?
    melihulubilgen@hotmail.com
    B RH +
    0532 312 68 18
    TAM KORUMA olmazsa olmaz.
    Kavgada YUMRUK sayılmaz..

17. MelihUlubilgen, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Aras Acer (29-04-2013)

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu