Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 6´e kadar. Toplam 6 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye Eser Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Eser Kara
    Motosiklet
    F800 GS
    Marka
    Bmw

Standart İğneada Konaklama

Arkadaşlar İğneada'da haftasonu için kalınacak yer tavsiye edebilecek arkadaş var mı? İğneada Resort Hotel'i buldum ancak standart oda kalmamış, VIP veriyorlar 596 TL gecelik fiyat istiyorlar. Daha anlamlı, makul ve kalınabilecek kadar temiz bir yer bilen var mı? Eşimle sürpriz haftasonu kaçamağı yapmak istiyorum da...

Isim
    Eser Kara
    Motosiklet
    F800 GS
    Marka
    Bmw

Neyseki Resort Hotel insafa geldi, odayı ayarlayabildim. Akşam saat 18.00 gibi eşimle yola çıkmayı planlıyorum. Son yarım saatlik kısım akşam karanlığına kalacağız. Yolu bilen arkadaşlar görüşlerini bildirebilirler mi? Tehlikeli olur mu? Yol çok tenha olur mu? Yoksa istemesem de motosikleti bırakıp arabayla gideceğim. Alternatif güzergahlara da açığım arkadaşlar...

Enduroist Kadim Üye Özer Erkuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    özer erkuş
    Motosiklet
    1150 adv
    Marka
    Bmw

O yolda geceye hiç kalmadım ama son gittiğimden buraya çok birşey değişmemiştir,Yolda çalışmalar mevcut dikkatli kullanırsan birşey olacağını sanmam,
    Orman yolu serinleyecektir sıkı giyinirsen iyi olur
    Yinede gecenin şerrinden,gündüzün hayrı iyidir mantığı ile erken yola çıkmayı dene derim,
    Don't Worry,Be Happy.

4. Özer Erkuş, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Eser Kara (30-04-2013)

Enduroist Katılımcı Üye Namık Işık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    NAMIK IŞIK
    Motosiklet
    R1200GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Eser Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neyseki Resort Hotel insafa geldi, odayı ayarlayabildim. Akşam saat 18.00 gibi eşimle yola çıkmayı planlıyorum. Son yarım saatlik kısım akşam karanlığına kalacağız. Yolu bilen arkadaşlar görüşlerini bildirebilirler mi? Tehlikeli olur mu? Yol çok tenha olur mu? Yoksa istemesem de motosikleti bırakıp arabayla gideceğim. Alternatif güzergahlara da açığım arkadaşlar...
    Selam Eser,
    Haftasonu icin ben de İgneada plani yapiyorum, onceki yillarda yolda micirli bolumler keyif kaciriyormus, yol hakkinda guncel bilgilerimi paylasirsan sevinirim.

Isim
    Eser Kara
    Motosiklet
    F800 GS
    Marka
    Bmw

Uzun otoban sürüşü istemiyorsanız Saray-Poyralı-Demirköy yolunu kullanabilirsiniz, otoban sürüşü düşünüyorsanız Lüleburgaz üzerinden de gidebilirsiniz. Google Maps Kömürköy güzergahından yol gösteriyor. Sertan'lar daha önce o yoldan gitmişlerdi, kesinlike tavsiye etmedi. Ben de o yola hiç girmedim. Poyralı-Demirköy arasında 5km kadar bozuk yol var, dağ tırmanışında çok sıkıntı yok ancak inişte mıcırlı yol var. Dikkatli ve yavaş inerseniz hiç sıkıntı yaşamazsınız. Gündüz gitmenizi tavsiye ederim, geceye mümkünse kalmayın.

İğneada'nın içerisindeki benzinlikte benzin yok, o nedenle Demirköy'den geçerken deponuzu doldurun. Demirköy-İğneada arası 26km, ben bunu bilmediğimden İğneada etrafını gezmeden tekrar Demirköy'e benzin almaya döndüm. Anlamsız vakit kaybı oldu.

Dupnisa mağarasını görmenizi tavsiye ederim, Demirköy'e 4km uzaklıkta Fatih Dökümhanesi var ayrıca. Dökümhane'de pek bir şey yok ancak tarihi yer, ilginizi çekebilir. Dupnisa mağarası da güzel, yolu hele kendinden daha güzel. İğneada'dan Beğendik (Bulgaristan sınırına) da gidebilirsiniz. Longoz ormanlarına rehbersiz gitmeyi tavsiye etmediler, herkes kesin kaybolacağımızı söyledi. Ben de ormana girmeden geri döndüm.

İğneada Resort Hotel güzel bir seçenek konaklama için, yemekler süper değil ama iyi diyebilirim. Bu arada biz çok beğendik eşimle İğneada'yı ve yolu. Yeşillik şöleni içerisinde tatlı tatlı viraj alarak gidiyorsunuz. Kazasız ve keyifli sürüşler dilerim.

7. Eser Kara güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Armağan ÖZTÜRK (13-05-2013),Namık Işık (13-05-2013)

Enduroist Katılımcı Üye Namık Işık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    NAMIK IŞIK
    Motosiklet
    R1200GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Eser Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun otoban sürüşü istemiyorsanız Saray-Poyralı-Demirköy yolunu kullanabilirsiniz, otoban sürüşü düşünüyorsanız Lüleburgaz üzerinden de gidebilirsiniz. Google Maps Kömürköy güzergahından yol gösteriyor. Sertan'lar daha önce o yoldan gitmişlerdi, kesinlike tavsiye etmedi. Ben de o yola hiç girmedim. Poyralı-Demirköy arasında 5km kadar bozuk yol var, dağ tırmanışında çok sıkıntı yok ancak inişte mıcırlı yol var. Dikkatli ve yavaş inerseniz hiç sıkıntı yaşamazsınız. Gündüz gitmenizi tavsiye ederim, geceye mümkünse kalmayın.

İğneada'nın içerisindeki benzinlikte benzin yok, o nedenle Demirköy'den geçerken deponuzu doldurun. Demirköy-İğneada arası 26km, ben bunu bilmediğimden İğneada etrafını gezmeden tekrar Demirköy'e benzin almaya döndüm. Anlamsız vakit kaybı oldu.

Dupnisa mağarasını görmenizi tavsiye ederim, Demirköy'e 4km uzaklıkta Fatih Dökümhanesi var ayrıca. Dökümhane'de pek bir şey yok ancak tarihi yer, ilginizi çekebilir. Dupnisa mağarası da güzel, yolu hele kendinden daha güzel. İğneada'dan Beğendik (Bulgaristan sınırına) da gidebilirsiniz. Longoz ormanlarına rehbersiz gitmeyi tavsiye etmediler, herkes kesin kaybolacağımızı söyledi. Ben de ormana girmeden geri döndüm.

İğneada Resort Hotel güzel bir seçenek konaklama için, yemekler süper değil ama iyi diyebilirim. Bu arada biz çok beğendik eşimle İğneada'yı ve yolu. Yeşillik şöleni içerisinde tatlı tatlı viraj alarak gidiyorsunuz. Kazasız ve keyifli sürüşler dilerim.
    Hizli bilgilendirme ve iyi dilekler icin sagol.