Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 15 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye gorkemtemel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    gorkem temel
    Marka
    Aprillia

Standart bmw f650 almak istiyorum

Merhaba

Araniza yeni katildim.3-4 aydir motorsiklet kullaniyorum ve f650 almak istiyorum.kocaelinde oturuyorum.burada uygun fiyatli birtane f650 buldum fakat motor calismiyor.Suanki sahibi ustaya goturmus ve motoru acmadan birsey diyemem demis.Kocaelinde tanidiginiz guvenilir usta varmi.Bu motoru alip ugrasmak istiyorum fakat beni yolda biraksin ve maddi olarakta batirsin istemiyorum.Guvenilir bir usta tavsiye edebilirmisiniz.motoru gostermek icin gebze ve sakaryayada goturebilirim.motor 1996 model ve 78000 de.yardimlariniz icin simdiden cok tesekkur ederim.

Enduroist Katılımcı Üye Uğur Yönet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Uğur Yönet
    Motosiklet
    R1200gs adv
    Marka
    Bmw

Görkem merhaba gölcükte nihat usta var iyidir yalnız bana sorarsan eğer motor çalışmıyorsa uzak dur derim...

Enduroist Kıdemli Üye Enes DEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    enes demir
    Motosiklet
    F650
    Marka
    Bmw

motor açmadan bişey dıyemem diyolarsa o motordan cok ama çok uzak durmalısın f650 bende var 3 yıla yakındır aktif kullanıorum krankına bişey olmazsa ölmicek bı motordur ama krankı motoru silidniri pistonu ehil kişi tarafından ellenmediği sürece randıman alma ihtimalin çok düşük. ayrıca motor işciliği ve krankı bıraz pahalı benım motorum 99 model 91 binde henüz öle bı problem yasamadım söylediğin motoru ılla alıcam dersende 2000 tl den fazla vermemmelısın. ama mümkün olduğunca uzak durmaya çalış... ayrıca her ustayım diyen adam f650 de cortluyo f650 yi yürütebılmen için çok ıyı bıtane elektrıkcın bi onun kadar iyide mekanık ustan olması lazım. ayrıca en az 5 adette parçacın olması lazım. ayrıca elininde az çok anahtar tutması lazım en azıdan bi marş rublesını kendın tamır edıp veya değiştrebılcek seviyede olman gerekiyo.. hevesını kırmış olabılırım ama bu dedıklerımı uygulıyamazsan işin biraz zor.
    0531-380-63-98

4. Enes DEMİR, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

omercem (28-11-2013)

Enduroist Kadim Üye UĞUR KOÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Uğur koç
    Motosiklet
    0531 781 03 69
    Marka
    Bmw

Alıntı Enes DEMİR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    motor açmadan bişey dıyemem diyolarsa o motordan cok ama çok uzak durmalısın f650 bende var 3 yıla yakındır aktif kullanıorum krankına bişey olmazsa ölmicek bı motordur ama krankı motoru silidniri pistonu ehil kişi tarafından ellenmediği sürece randıman alma ihtimalin çok düşük. ayrıca motor işciliği ve krankı bıraz pahalı benım motorum 99 model 91 binde henüz öle bı problem yasamadım söylediğin motoru ılla alıcam dersende 2000 tl den fazla vermemmelısın. ama mümkün olduğunca uzak durmaya çalış... ayrıca her ustayım diyen adam f650 de cortluyo f650 yi yürütebılmen için çok ıyı bıtane elektrıkcın bi onun kadar iyide mekanık ustan olması lazım. ayrıca en az 5 adette parçacın olması lazım. ayrıca elininde az çok anahtar tutması lazım en azıdan bi marş rublesını kendın tamır edıp veya değiştrebılcek seviyede olman gerekiyo.. hevesını kırmış olabılırım ama bu dedıklerımı uygulıyamazsan işin biraz zor.
    enes, KULLANICILARA YENİ BAŞLIYACAKLARA BU TAVSİYE GÜZEL DENEBİLECEK BİR TAVSİYE AMA,şunu merak ediyorum eli az çok anahtar tutabilen her kişi f 650 nin marş rublesini değişebilirmi,çünki marş rublesini sökmek için özel parat lazımdır ve torklu havalı tabanca e tabi hava için kompresör.yani ağır çekiçle rubleye saldırmadan her anahtar tutan ruble değişmeye kalktığından f 650 lerin adı kötüye çıkıyor.bu tür tavsiyeler vermemelisin bence. küçük bir tavsiye hatta f 650 nin marş rublesi kesinlikle bozulmaz onu bozan kullanıcıdır.f 650 değil tüm motorlarda marş yapmak ayrı bir bilinç gerektirir.

Enduroist Katılımcı Üye Oytun Uskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Oytun USKAN
    Motosiklet
    F650 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı gorkemtemel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba

Araniza yeni katildim.3-4 aydir motorsiklet kullaniyorum ve f650 almak istiyorum.kocaelinde oturuyorum.burada uygun fiyatli birtane f650 buldum fakat motor calismiyor.Suanki sahibi ustaya goturmus ve motoru acmadan birsey diyemem demis.Kocaelinde tanidiginiz guvenilir usta varmi.Bu motoru alip ugrasmak istiyorum fakat beni yolda biraksin ve maddi olarakta batirsin istemiyorum.Guvenilir bir usta tavsiye edebilirmisiniz.motoru gostermek icin gebze ve sakaryayada goturebilirim.motor 1996 model ve 78000 de.yardimlariniz icin simdiden cok tesekkur ederim.
    Görkem,
    Uğur abide(Uğur Koç) da bir F650 var benim bildiğim.
    İstersen kendisi ile bir iletişime geç..

Isim
    enes demir
    Motosiklet
    F650
    Marka
    Bmw

Alıntı UĞUR KOÇ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    enes, KULLANICILARA YENİ BAŞLIYACAKLARA BU TAVSİYE GÜZEL DENEBİLECEK BİR TAVSİYE AMA,şunu merak ediyorum eli az çok anahtar tutabilen her kişi f 650 nin marş rublesini değişebilirmi,çünki marş rublesini sökmek için özel parat lazımdır ve torklu havalı tabanca e tabi hava için kompresör.yani ağır çekiçle rubleye saldırmadan her anahtar tutan ruble değişmeye kalktığından f 650 lerin adı kötüye çıkıyor.bu tür tavsiyeler vermemelisin bence. küçük bir tavsiye hatta f 650 nin marş rublesi kesinlikle bozulmaz onu bozan kullanıcıdır.f 650 değil tüm motorlarda marş yapmak ayrı bir bilinç gerektirir.
    basit bi tornada sıradan bi çektırme ile iş hallolur. benım vermek ıstediğim mesaj f650 nın her arzasında tamırcı karşısına gecmemek uğur abı. ayrıca o cektırmeyı ben yaptırdım isteyen herkeste yaptırabılır 10 motorcunun 9unda volant cektırmesı yoktur
    0531-380-63-98

Kurucu Enduroist GürbüzOKATAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    gürbüz okatan
    Motosiklet
    R 1200 GS ADeVe
    Marka
    Bmw

Ailemize hoş geldiniz.

Profilinizde Üye fotoğrafı (Avatar) olarak
    yüzünüzün görüneceği bir portre fotoğraf kullanmanız forum kuralımızdır.
    Bu işlemi
    Üye Kontrol Panelinden girip ==> AVATARINI DEĞİŞTİR bölümünden eklemelisiniz.
    Bu kurala uymadığınız takdirde uyarılacaksınız onun için özen gösteriniz.

Örnek yandaki gibi..
    o532 2965453
    "Mutluluğu Yanınızda Götürmezseniz
    Gittiğiniz Yerde Boşa Aramayın " G.O

Isim
    Uğur koç
    Motosiklet
    0531 781 03 69
    Marka
    Bmw

Alıntı Enes DEMİR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    basit bi tornada sıradan bi çektırme ile iş hallolur. benım vermek ıstediğim mesaj f650 nın her arzasında tamırcı karşısına gecmemek uğur abı. ayrıca o cektırmeyı ben yaptırdım isteyen herkeste yaptırabılır 10 motorcunun 9unda volant cektırmesı yoktur
    buda demek oluyorki eli her anahtar tutan her işi yapmaya kalkarsa.sorun dahada büyüyerek içinden çıkılmaz bir hal alarak masraf katlanıyor,çok ucuza halledilecek bi işlemin fiyatı kat be kat artıyor.hadi çektirmeyi bi şekilde yaptırdı diyelim vatandaşlar.havalı (bijon tabancası ) tabanca ile sıkılmaz ise o rublenin somunu zamanla vura vura gevşer kranktaki kamayı keser sonrada kranka zarar veriri yine tamircinin yolu görünür.yeni kama kurtarmazsa krakda kama yuvası dağılmış olursa yeni yuva için sök bakalım kırankı komple.
    eli anahtar tutana kolay gelsin diyorum herkes in şansı bol olsun. saygılar.

Isim
    enes demir
    Motosiklet
    F650
    Marka
    Bmw

Alıntı UĞUR KOÇ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    buda demek oluyorki eli her anahtar tutan her işi yapmaya kalkarsa.sorun dahada büyüyerek içinden çıkılmaz bir hal alarak masraf katlanıyor,çok ucuza halledilecek bi işlemin fiyatı kat be kat artıyor.hadi çektirmeyi bi şekilde yaptırdı diyelim vatandaşlar.havalı (bijon tabancası ) tabanca ile sıkılmaz ise o rublenin somunu zamanla vura vura gevşer kranktaki kamayı keser sonrada kranka zarar veriri yine tamircinin yolu görünür.yeni kama kurtarmazsa krakda kama yuvası dağılmış olursa yeni yuva için sök bakalım kırankı komple.
    eli anahtar tutana kolay gelsin diyorum herkes in şansı bol olsun. saygılar.
    uğur abi olayı cok guzel açıkladın. neymiş bilmediğin parçayı ellemıcekmışssın. ama yıne soyluorum eli anahtar tutmayan f650 yi bıraz zor yürütür bu arada ikimizin söylemlerınden dolayı görkem f650 hariç her motoru alır heralde
    0531-380-63-98

Isim
    Uğur koç
    Motosiklet
    0531 781 03 69
    Marka
    Bmw

f 650 candır ,kötü motor yoktur kötü usta vardır unutmayın.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu