Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 7 Toplam 8 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 345678 SonuncuSonuncu
61 den 70´e kadar. Toplam 80 Sayfa bulundu
    Enduroist Katılımcı Üye Serhan Kıral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Serhan Kıral
    Motosiklet
    CRF 250 L
    Marka
    Honda

Alıntı pozitiflife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba
    Direkt polise gittim. doğancılar karakoluna başvurdum. onlarda oto hırsızlık şubeye evrakı gönderdiler. her gün doğancıları arıyorum. ayrıca yolda gördüğüm motorlu polislerle de durumu paylaşıp bilgi alıyorum.
    bunun haricinde de yapabileceğim pek birşey yok sanırım. elimden geleni yapıyorum bakalım ne çıkacak çok merak ediyorum.
    dilerim arkadaşınız gibi şanslıyımdır.
    hocam çok geçmiş olsun..çok değil bi süre öncede ben yaşadım..işin kötüsü sabah hazırlanıp aşşa iniyosun motor yok..en çok koyan üzerinden o kıyafetleri çıkarmak 'zorunda' kalmak..birde alışkanlıklar var tabi..en azından istanbul gbi bi yerde bi yere gitmek için düşünmek zorunda kalmıyosun..
    sadece bu kızgınlıkla sabahları gün ışımadan kalkıp bildiğim motorlu binaların garajlarını kontrol ediyorumki belki elime bi şerefsiz geçer diye..
    nese zaten yaralarımız büyük bide deşmeyeyim daha fazla..tekrar geçmiş olsun..

Enduroist Üye Cihan KAHRAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Cihan KAHRAMAN
    Motosiklet
    Varadero XL 1000
    Marka
    Honda

Alıntı Serhan Kıral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam çok geçmiş olsun..çok değil bi süre öncede ben yaşadım..işin kötüsü sabah hazırlanıp aşşa iniyosun motor yok..en çok koyan üzerinden o kıyafetleri çıkarmak 'zorunda' kalmak..birde alışkanlıklar var tabi..en azından istanbul gbi bi yerde bi yere gitmek için düşünmek zorunda kalmıyosun..
    sadece bu kızgınlıkla sabahları gün ışımadan kalkıp bildiğim motorlu binaların garajlarını kontrol ediyorumki belki elime bi şerefsiz geçer diye..
    nese zaten yaralarımız büyük bide deşmeyeyim daha fazla..tekrar geçmiş olsun..
    sana da çok geçmiş olsun serhan. ciddi sinir bozucu bir durum.
    kimseye allah belasını versin demiyorum. görür o kime ne yapacağını.
    bakalım kısmet belki geri gelir diyorum motorum.

belki benim motorumu bana geri satmak için ararlar.
    Motosiklet hayata tutunmaktır.
    Cihan KAHRAMAN

Isim
    Cihan KAHRAMAN
    Motosiklet
    Varadero XL 1000
    Marka
    Honda

Alıntı EnginATASOY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten sizin adınıza üzüldüm. Sormam da ki amaç adamlar işi ne derece zorluyor en azından başkasının başına gelmesin.
    Valla abi internette varadero hırsızlık videosu var. benim gördüğüm direksiyon kilidini kırıp götürdükleri.
    benim sokak da bir tane de bmw duruyor. o da sokak lambasının altına park edilmiş, brandası üstüne iyice gerilmiş, direksiyon kili takılı şekilde. muhtemelen brandayla filan uğraşmayıp cıplak motoru zinciri, kilidi kırıp götürüyorlar.
    tabi kamyonla dolaşmıyorlarsa sokakta
    Cihan KAHRAMAN

Isim
    Cihan KAHRAMAN
    Motosiklet
    Varadero XL 1000
    Marka
    Honda

Alıntı sahinsair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Umarım motosikletiniz kısa zamanda bulunur...Ama malesef 2 el yedek parça piyasası oluşunca motosiklet hırsızlığı arttı. Büyük küçük bir çok motosiklet çalınıyor. Akşamları motosikleti kapalı bir garaja koymak riski azaltıyor. İlk motorunu çaldırıp ikinci aldığı motoru da aldığı ilk akşam çaldıran bir örnek var. Motosikletin markası Varedero ve taksi durağının hemen yanı. Hatta çalınma anının kamera çekimi var...iki kişi geliyorlar ve toplamda 3 dakika da gidon kilidini kırarak auak dayayarak goturuyorlar...Başka bir Varedero hırsızlığında da sürekli kapalı garjdayken ilk defa misafirlipe gittiği Bağdat caddesi vivarında çaldırma öyküsü var...Gözümün önünden ayırmamak gerekiyor. Yine başka bir hikaye ; güvenlijli bir siteden baika bir motorla gelen iki kişi kafalarından kaskı çıkarmadan çalıştırıp gotoruyorlar...Bazen güvenlik olan sitelerden çıkarken güvenliğe soruyorum " bu motorun benim olduğuna eminmisin diye". Aldığım cevaplar çok ilginç . Araç takip sistemi ile çalındıktan sonra bulunan motor var mıdır acaba? Zira ben boyle bir örneğe rastlamadım...
    şahin bey yazında benim bir arkadaşımın oturduğu sitenin kapalı güvenlikli kameralı garajından, üstelik sitenin altındaki garajdan adamlar minibüsle girip racing motoru götürmüşler. kafaya takınca yapıyor adamlar. ve ikinci el parçacılarda harap oluyor caaanım motorlar.

gitti bu da. belki geri gelir. adamlar ararlar satalım sana motorunu geri diye ümit içindeyim. sahibinden.com'da da 9.000 tl diye ilanını girdim
    Cihan KAHRAMAN

Isim
    Cihan KAHRAMAN
    Motosiklet
    Varadero XL 1000
    Marka
    Honda

Alıntı Recep Tormis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanki kendi motorum çalınmış gibi hissettim kendimi..
    içimde buruk bir his var..

üzme kendini bu kadar, olanlarla ölenlere çağre yokmuş.. lafta kolay, kim bilir ben ne durumda olurdum, ama en doğrusu budur.. üzme kendini çok..

dilerim motorun bulunur ve sorumlular cezalandırılır..

konu dışı birşey:
    forum bünyesinde çalınan motorlarla ilgili bir veritabanı oluştursak?
    • - motorun fotosu
    • - plakası
    • - kendine özel nitelikler
    • - çalıntı tarihi
    • - şase numarası
    • - mekan
    • - hırsızlık önlemleri
    • vs.
    Teşekkür ederim Recep. Kimse bu sıkıntıyı bu acıyı yaşamasın. Bırak çalınmasını, motoru devrilmesin bile. kuş bile konmasın mümkünse : )

Adminle çalınan motorlar konusunu konuşmak gerek.
    Cihan KAHRAMAN

Isim
    Cihan KAHRAMAN
    Motosiklet
    Varadero XL 1000
    Marka
    Honda

Alıntı Hakki Orun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Insallah onlarin cani daha cok yanar.
    Öylelerine birşey olmaz abi. Ne gelirse sevenin başına gelir.

Cihan KAHRAMAN

Ordinaryus Enduroist Öner BAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ÖNER BAKIR
    Motosiklet
    KLE 500
    Marka
    Kawasaki

çok geçmiş olsun.umarım tez zamanda bulunur...
    Öner BAKIR - A Rh(+)
    iletişim = 0555 425 05 58

Her türlü etiket,sticker,damla sticker,tankpad,depopad vb... işler için irtibata geçin...

Enduroist Üye Alp Teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Alp Teker
    Motosiklet
    XT660Z Tenere
    Marka
    Yamaha

Alıntı Cihan KAHRAMAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese çok teşekkür ederim. Dilerim bulunur.
    yaw buralar çok sessiz sakin yerler. akşam bi saatten sonra insanları rahatsız etmekten o kadar cok korkuyordum ki motorla geçerken. ya da ilk çalıştırdığım zamanda sokakdan cıkarıp başka paşakapısının oralarda rolantide bekletirdim. millet rahatsız olmasın sesten diye.
    şansa bak. kapının önündeki kilitli motoru adamlar götürdüler yahu. bi tane daha bmw var sokakda. sahibini görsem onu uyarıcam. benim canım yandı o arkadaşında yanmasın. çok acı.
    Öncelikle geçmiş olsun Cihan, umarım burada yazılanlar yarana bir parça merhem olur. Ben de Salacak Mahallesinde oturuyorum, Şerifbeyçeşme sokakta. Motorumu eski adliyenin altındaki kapalı otoparka koyuyorum. Güvenmekten başka da çarem yok. Bu arada madem komşuyuz, bir ara çay kahve içip sohbet edelim derim. Tez zamanda iyi haber alırsın umarım.
    34FFS13 - 532.375.82.01

A good rider has balance, judgment, and good timing. So does a good lover.

Isim
    Cihan KAHRAMAN
    Motosiklet
    Varadero XL 1000
    Marka
    Honda

Alıntı Alp Teker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle geçmiş olsun Cihan, umarım burada yazılanlar yarana bir parça merhem olur. Ben de Salacak Mahallesinde oturuyorum, Şerifbeyçeşme sokakta. Motorumu eski adliyenin altındaki kapalı otoparka koyuyorum. Güvenmekten başka da çarem yok. Bu arada madem komşuyuz, bir ara çay kahve içip sohbet edelim derim. Tez zamanda iyi haber alırsın umarım.
    Alp selamlar. Tesekkur ederim herkesr tek tek. Yaraya merhem olan bir sürü guzel mesajlar alıyorum. Ben salacakta yeniyim. Evlilik arifesinseyim. Üstüne bu sıkıntı çıktı. Buraları pek bilmiyorum. Otopark nerde var hic gormedim. Evin önüne koyuyordum hep. Sokakds 1 tane dr bmw duruyor. Onuda görünce oyle tamam sıkıntı olmaz diye düşündüm. Cihangirdr oturdum kac yil ve sokagin ortasinde dururdu motor.kimse dokunmazdi bile. Burasi daha nezih diye düşünürdüm. Ama hırsızların dolandigi mekanmis.

Görüşelim tabi cok memnun olurum. 0533 525 7102 numaram. Seninde uygun oldugun bir zamanda bir araya gelelim

Sevgiler
    Cihan KAHRAMAN

Isim
    Cihan KAHRAMAN
    Motosiklet
    Varadero XL 1000
    Marka
    Honda

VEEE MOTORUM BULUNDU.

İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ OTO HIRSIZLIK ŞUBESİ TARAFINDAN BULUNDU
    BUGÜN TESLİM ALDIM. ÖYLE PEK FAZLA BİR HASAR YOK. Bİ ÖN CAMI KIRILMIŞ NEYSEKİ.

YARINDA EVLENİYORUM. GÜZEL BİR HABER OLDU
    Cihan KAHRAMAN

11. Cihan KAHRAMAN güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

EmreOzer (01-02-2014),Hayati BEDER (02-02-2014)

Sayfa 7 Toplam 8 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 345678 SonuncuSonuncu