Shoei GT-Air gerçekten çok kullanışlı, rahat bir kask. Güneş vizörünün kaliteli olması (kaliteli bir güneş gözlüğü takıyormuşçasına) en büyük artısı. Yazın kesinlikle çok ama çok rahatlığını göreceksinizdir özellikle İzmir gibi bir yerde.

İzmirden bir arkadaşım mevsimlik kıyafetler almıştı ve içine ne giydi ise de kışın kışlık monta ihtiyaç duydu. Bu nedenle montunuzu iyi seçin derim. İzmir'de iyi markaların daha pahalıya satıldığını söylemişti. İstanbula uçakla gelip kıyafetlerini buradan almıştı.

Çene açılır kask ne olursa olsun tercihim değildir. Evet yakıt istasyonunda market vb yerlerde avantajlı ancak kaskın çenesini açtığınızda düşüpte çenenizi kırmayacağınızın garantisi yok. Bu nedenle full face tercih ederim.

Motor deneyiminizi bilmiyorum ancak enduro yapacağım illa diyorsanız ve biraz daha olsa yenilik var ise F650GS derim. En azından denge ve frenlemesine güveniyorum. Bu konu tartışmalı gerçi

Ancak seçiö gerçekten çok zor... KOlay gelsin diyorum

Pantolon olarak riderdenim kullanıyorum ve kesinlikle yaz için çok rahat bir seçim. İzmirde üretildiğinden bir uğrayın derim..