Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 13 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Üye Cihan KAHRAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Cihan KAHRAMAN
    Motosiklet
    Varadero XL 1000
    Marka
    Honda

Standart Motorsiklet videosu projesi

Merhaba Enduroist üyeleri.

Benim geçenlerde aklıma bir proje geldi fakat tam o sırada motorum çalındığı için gayet üzgün bir vaziyette onun derdindeydim. tabi bir de evlilik arefesinde olduğumdan hiç kimseyle konuyu paylaşamadım.

Ben yönetmenlik yapıyorum. kendi prodüksiyon şirketim var.

Düşündüm ki

Motorsiklet kullanıcısı kendine bir video hazırlatmak ister mi?

Mesela
    İlk motorunuzdur, ilk sürüşünüzdür. standard motora binmeden evvel yapılan hazırlıktan başlayıp indikten sonraki yorumlara kadar.
    hatta motoru birlikte almaya da gidebiliriz : )

veya motorsiklet kullanmaya veda ediyorsunuz herhangi bir sebepten dolayı.
    son sürüşünüzü çekelim.size bir hatırası kalsın

ya da hep istediğiniz bir model var ona sahip olmak üzeresiniz ve o motoru birlikte almaya giderkenden başlayıp gideceğiniz yere kadar birlikte eşlik edip birkaç açıdan sizi ve trafiği riske etmeden çekelim
    www.kiralikkamera.com benim kamera ekipmanlarımın olduğu site. Pozitif Life Film Müzik Prodüksiyon şirketim.
    10 yıllık bir şirketiz.
    Bu çekilen görüntüler discovery channel'daki motorcular tadında olacak. Dilerseniz webde bir alan açabiliriz ya da bu site altında bir yer verilebilir. Herkes burada motoruyla ilgili bilgileri görüntüleri paylaşabilir.

Neden böyle birşey yaptırayım derseniz.
    herkes motoruyla konuşur. aralarında bir iletişim vardır. bu tutkuyu dünyaya anlatabilelim

Motorum çalındı doğru düzgün bir 1 fotoğrafımız bile yoktu. ki kendim video işi ve fotoğraf işleri yapan biri olmama rağmen bu durumun acısını inanılmaz derecede yaşadım.

Motoru buldum. çok şükür. istanbul oto hırsızlık şubesi tarafından bulundu.
    iş yoğumluğum nedeniyle garajda. bakımlarını yapıp hemen kendime böyle bir video hazırlayacağım.

Ayrıca motor bir tutkudur
    Motosiklet hayata tutunmaktır.
    Cihan KAHRAMAN

2. Cihan KAHRAMAN güzel mesajın için 8 üye sana teşekkür etti :

Aras Acer (10-02-2014),Can Ekin (12-02-2014),HALİDUN KAYA (10-02-2014),İbrahim DEĞERLİ (11-02-2014),Kağan Dalak (14-02-2014),Sabahattin KOÇAK (06-12-2014),Sadık SÖNMEZ (27-02-2014),YASEMİN AYDIN (10-02-2014)