Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 1´e kadar. Toplam 1 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye YASEMİN AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yasemin AYDIN
    Motosiklet
    NC750X-Kırmızı (2014)
    Marka
    Honda

Standart Erkan DEMİREL'in ADARAT Sürüş Akademisi açılmış bulunuyor..!

ADARAT (Advanced Driving And Riding Academy Türkiye) Erkan Demirel tarafından Nisan 2014′te kurulan, aynı tarih itibarı ile kurumsal çalışmaları başlamış olan eğitim akademisidir. Kurulduğu günden beri, bireysel ve kurumsal olarak otomobil ve motosiklet sürüş eğitimleri vermektedir. İstanbul Polis Teşkilatı – Motosikletli Trafik Polisleri, “ŞAHİNLER” ekibine verdiği eğitimler, kurumsal motosiklet eğitimi kategorisinde en önemli örneği teşkil etmektedir. Halen 230 kişilik “ŞAHİNLER” ekibinin eğitimlerini vermeye devam etmekte olup, diğer bireysel ve kurumsal eğitim çalışmalarını da sürdürmektedir.

Motosiklet ve otomobil sürüş standartlarını geliştirmek, güvenli ve keyifli hale getirmek isteyen sürücülere, fiziksel ve zihinsel sürüş gelişimi ile istedikleri seviyeye çıkmalarında rehberlik etmeyi amaç edinmiş otomobil ve motosiklet ileri sürüş akademisidir.

Bireylerin ve bu bireylere bağlı olarak kurumların, iyi sürüş sergileyebilmelerini temel hedef gözeterek, ileri sürüş odaklı bireyler olmaları konusunda farkındalık, yetkinlik ve becerilerini artırmalarını ve kazandıkları bu beceriler ile kalıcı sonuçlar almaları yönünde ilerlemelerini amaçlamaktadır.

Daha fazla bilgi almak için www.adarat.com sitesini ziyaret edebilir ya da facebook sayfamızı beğenebilirsiniz: https://www.facebook.com/Adarat14?fref=ts

2. YASEMİN AYDIN güzel mesajın için 12 üye sana teşekkür etti :

ahmet f senel (13-06-2014),Berkay İnal (14-06-2014),Bulent GOKCE (16-06-2014),Can Ekin (14-06-2014),Ersan ÖZYURT (14-06-2014),Faruk Ortaç (14-06-2014),GürbüzOKATAN (13-06-2014),İlhanESİRCİ (14-06-2014),Kaan Kerci (16-06-2014),Serhan Kıral (13-06-2014),sinan karagöz (14-06-2014),Yasin Erol (13-06-2014)