Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 16 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Katılımcı Üye Alparslan osmanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Alparslan osmanoğlu
    Motosiklet
    İntegra
    Marka
    Honda

Standart GPS Takip sistemi

Arkadaslar motorsiklet calinmalarina karşılık ebay de buldugum ve hoşuma giden bu aleti siparis verdim ve elime ulaştı.

Türkiye de concox GT03B diye satılan bu ürün gold bilgisayar da 300 tl civarında. Bir ara Tekzen In internet sayfasında 229 tl ye düşmüştü sanırım ama ben 117 tl ye kargo dahil uyaniklik edip aldım ama gel gör ki evdeki hesap çarşıya uymadi. Aslında aletin sistemi çok güzel. Motorsikletinizin biryerine bu dayanıklı ve küçük aleti sakliyorsunuz ve akıllı telefonlarinizdan veya internetten motorsikletinizi gps üzerinden takip edebiliyorsunuz. Titreşim moduna aldığınızda motorsikletiniz yerinden oynarsa tanımadığınız cep numaraniza hemen sms yolluyor. Tek ekstra maliyeti boş bir hat alıp biraz kontör yüklemek ve en gec 3 ayda birde sms ler için kontör yüklemek.
    Benim ebay den siparis ettiğim bu cihaz bugün elime ulaştı. Fakat detaylı araştırmadan alınca farkettimki alete hat takılacagi için ve gps ten izlemek için bir program veya web arayüzü gerektirecegini ancak Türkiye deki concox un distirubutorlugunu arayinca öğrendim. Ben büyük ihtimalle becerebilirsem kargo ücretiyle yirtip ebay e ürünü iade edeceğim veya bu aleti kullanabilecek bir yol gösterecek bir arkadaş varsa bana yardımcı olursa veya türkiyeden bu ürünü alıp kullanan varsa ve görüş bildirirse çok sevinirim.

2. Alparslan osmanoğlu, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

güvenç uzun (25-06-2014)