Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan SeçilenSeçilen 123456 SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 52 Sayfa bulundu
    Enduroist Kıdemli Üye Emre Tekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Emre Tekin
    Motosiklet
    CRF 250 L
    Marka
    Honda

Ta'ların (650) orijinal ebadı 120. Ama çoğunlukla yenilerken insanlar yol tutuşunu arttırmak için 130 tercih ediyorlar. Ben de yenilerken öyle yaptım, bir sakıncasını da görmedim (yakıtta hafif bir artış dışında).

Enduroist Kadim Üye Ali Emre Sakarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ali emre sakarya
    Motosiklet
    transalp xl650
    Marka
    Honda

bende de 130 var ve emre'nin de dediği gibi hafif bir yakıt sarfiyatı artışı dışında gayet ideal. sava lastikler konusunda kullanan dostlara sormak lazım. mehmet abi vardı buralarda mı bilmiyorum ama çok memnundu.

transalp'ın yedek parça fahiş fiyatları başımı yaktı ve yakmaya devam ediyor. son örnek km sayasının dişlisi aşınmış. dolayısıyla km saatim çalışmıyor. servis 75 lira fiyat verdi. bakınıyorum bakalım yan sanayi bulabilir miyim diye. hazır fırsatını da bulmuşken sorayım bilen eden var mı ucuzunu?
    - "eksiklik kendi özümde..."

Enduroist Kadim Üye halil işvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Halil İŞVARLAR
    Motosiklet
    Tracer 900
    Marka
    Yamaha

Alıntı Ali Emre Sakarya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende de 130 var ve emre'nin de dediği gibi hafif bir yakıt sarfiyatı artışı dışında gayet ideal. sava lastikler konusunda kullanan dostlara sormak lazım. mehmet abi vardı buralarda mı bilmiyorum ama çok memnundu.

transalp'ın yedek parça fahiş fiyatları başımı yaktı ve yakmaya devam ediyor. son örnek km sayasının dişlisi aşınmış. dolayısıyla km saatim çalışmıyor. servis 75 lira fiyat verdi. bakınıyorum bakalım yan sanayi bulabilir miyim diye. hazır fırsatını da bulmuşken sorayım bilen eden var mı ucuzunu?
    Bu tip parçaların yan sanayisi pek olmaz. Ancak dişliyi çıkartıp çin malı parça satan yerlere gidip göstermek lazım belki birisi ile uyumludur diye.

Enduroist Kıdemli Üye Emre Tekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Emre Tekin
    Motosiklet
    CRF 250 L
    Marka
    Honda

Alıntı Ali Emre Sakarya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Zamanında bir forumda o parçayı tornacıda yaptıran birisi bir şeyler yazmıştı. O dişlinin plastik olması lazım, yazan kişi metalden yaptırdığını ve sorun yaşamadığını söylüyordu.

Enduroist Kadim Üye Ali Emre Sakarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ali emre sakarya
    Motosiklet
    transalp xl650
    Marka
    Honda

Alıntı halil işvarlar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tip parçaların yan sanayisi pek olmaz. Ancak dişliyi çıkartıp çin malı parça satan yerlere gidip göstermek lazım belki birisi ile uyumludur diye.
    Alıntı Emre Tekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zamanında bir forumda o parçayı tornacıda yaptıran birisi bir şeyler yazmıştı. O dişlinin plastik olması lazım, yazan kişi metalden yaptırdığını ve sorun yaşamadığını söylüyordu.
    cevaplar için sağolun. internette bakırdan bu parçayı yapan birinin vidyosunu bulduk. güzel iş çıkarmış adam. elinde yeterli alet edevat olan bir arkadaş ile benzer bir işe girişecez. sonuç ne olur bakacaz artık.
    - "eksiklik kendi özümde..."

Ordinaryus Enduroist Öner BAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ÖNER BAKIR
    Motosiklet
    KLE 500
    Marka
    Kawasaki

KLE 500 motorumda Sava takılı.yağmurda'da kullandım,şimdiye kadar bi sıkıntı yaşamadım...
    Öner BAKIR - A Rh(+)
    iletişim = 0555 425 05 58

Her türlü etiket,sticker,damla sticker,tankpad,depopad vb... işler için irtibata geçin...

Enduroist Üye Barış ALTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    E. Barış ALTAN
    Motosiklet
    Africa Twin'di, XL650 Transalp'di, şimdi XL600 Transalp
    Marka
    Honda

Öner, bende sava üzerinde yoğunlaştım. arka lastik zirve motor-adapazarı nda var. 185 TL sahibinden üzerinden get işlemi ile alabilirim. Ön lastik zirve motor da 165 TL ama istenbul'da aydın motor ve karizma motor diye iki yer var 100 TL'ye satan bunlar nasıldır bir bilgisi olan var mı? İnternetten lastik almanın riskli tarafı lastiklerin tarihini bilemiyorsun, yeni tarihli diyorlar ama...
    Kısacası arka lastik 185+ön lastik 100 tl bu işi halledeyim diyorum.Ama aydın motor ya da karizma motor hakkında bilgiye ihtiyacım var, get işlemi olmadığı için parayı yollıycam, ne gelirse şansıma olacak biraz...bu konuda yardımlarınızı bekliyorum...

Enduroist Kadim Üye halil işvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Halil İŞVARLAR
    Motosiklet
    Tracer 900
    Marka
    Yamaha

Alıntı naproksen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öner, bende sava üzerinde yoğunlaştım. arka lastik zirve motor-adapazarı nda var. 185 TL sahibinden üzerinden get işlemi ile alabilirim. Ön lastik zirve motor da 165 TL ama istenbul'da aydın motor ve karizma motor diye iki yer var 100 TL'ye satan bunlar nasıldır bir bilgisi olan var mı? İnternetten lastik almanın riskli tarafı lastiklerin tarihini bilemiyorsun, yeni tarihli diyorlar ama...
    Kısacası arka lastik 185+ön lastik 100 tl bu işi halledeyim diyorum.Ama aydın motor ya da karizma motor hakkında bilgiye ihtiyacım var, get işlemi olmadığı için parayı yollıycam, ne gelirse şansıma olacak biraz...bu konuda yardımlarınızı bekliyorum...
    Karizma motor ile ilgili tecrübelerim hiç olumlu değil. İnternetteki fiyatlardan öte telefonla arayıp bilgi alın. Şu anda tourance takılı motorumda, oldukça da memnunum ancak bir sonraki lastiğim sava mc30 yada mc24 olacak.

Ordinaryus Enduroist Öner BAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ÖNER BAKIR
    Motosiklet
    KLE 500
    Marka
    Kawasaki

bu fiyatlarda bi anormallik var takım fiyatı 350TL civarında,ben Sava bayiisi olarak burayı biliyorum,1 defa fiyat almıştım indirim yapıyorlardı...

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...66884371/detay

tanıdığım bi yerden fiyat alacağım senin için acelen yoksa...
    Öner BAKIR - A Rh(+)
    iletişim = 0555 425 05 58

Her türlü etiket,sticker,damla sticker,tankpad,depopad vb... işler için irtibata geçin...

Enduroist Üye Barış ALTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    E. Barış ALTAN
    Motosiklet
    Africa Twin'di, XL650 Transalp'di, şimdi XL600 Transalp
    Marka
    Honda

Alıntı Öner BAKIR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu fiyatlarda bi anormallik var takım fiyatı 350TL civarında,ben Sava bayiisi olarak burayı biliyorum,1 defa fiyat almıştım indirim yapıyorlardı...

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...66884371/detay

tanıdığım bi yerden fiyat alacağım senin için acelen yoksa...
    Çok memnun olurum Öner. En azından güvenilir bir yerden almak isterim...MC24 veya MC30 olabilir, senden haber bekliyorum...

Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan SeçilenSeçilen 123456 SonuncuSonuncu