Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
21 den 30´e kadar. Toplam 105 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Katılımcı Üye Alparslan osmanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Alparslan osmanoğlu
    Motosiklet
    İntegra
    Marka
    Honda

Standart Adriyatik çevresinde bir tur 2014

Değerli arkadaşlar daha önce burdan duyurusunu yaptigimiz turumuzu nihayet kazası belasiz, büyük bir keyifle bitirmiş bulunuyoruz.

29 Mayıs 2014 perşembe sabahi başlayan turumuz, 8 haziran pazar gecesi yurda dönmeyle çok şükür sagsalim tamamlanmıştır.
    geçen yıl gezisini yaptigimiz yunanistan Arnavutluk makedonya turun dan sonra bu sene için hep aklımda italya'yı gezmek vardı. Italya'yı aşağıdan yukarı gezdikten sonra tekrar geri dönmekten se hırvatistan üzerinden birkaç yer daha rotaya ekleyerek dönmek fikri daha ağır basınca araştırmalarım sonucu bu rotayı çıkabildim.
    Bu geziyi eşimle birlikte toplam 11 günde 8 ülke geçerek, 5050 km yaparak tamamladık. Tur sonunda ayrıntılı maliyet hesabını bur dan yayınlayacağım. Bu rapor için özellikle aldığım tüm yakıt harcamalarını not ettim ne kadar para harcadığımin kaydını tuttum. Rotamız a sadık kaldık. Gün gün nerde kalacağımızı önceden planladım. Çok şükür bir aksilik yaşamadığımız için rotamız da bir değişiklik olmadı.
    Konu Alparslan osmanoğlu tarafından (11-06-2014 Saat 20:52 ) değiştirilmiştir.

2. Alparslan osmanoğlu, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

ahmet korkmaz (11-09-2015)