Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 3´e kadar. Toplam 3 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye Murat Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Murat Kaya
    Motosiklet
    X-Max 250
    Marka
    Yamaha

Standart Bmw Motorrad Navigator V

Öncelikle herkese merhaba,

Dün konu isminde adı geçen navigasyon cihazını aldım.

Maalesef cihaz haritasız olarak satılıyor. Garminin sitesinden harita satın alabileceğimi ilettiler. Bende garmin'nin sitesinde bir kaç işlemi atladıktan sonra Avrupa haritasını satın aldım. Cihaza yüklemek için geldiğim ekranda yeterli bellek olmadığı uyarısını verdi.Bende en kestirme yol olarak belleği sildim. Harita başarıyla yüklendi fakat lazım şeyleride silmişim ki dil Türkçe değil artık. Klavye de hiç alışık olmadığım bir düzende. Bunu nasıl düzeltebileceğimi bulamadım. Garminin sitesinden Türkçe dil adında bir paket yükledim ama sanırım bu sadece sesli komutlar için. Bu konuda bilgi sahibi olan varsa çok sevinirim.

Bir diğer bir konuda bu cihaz ile ilgili hiç bir kaynağa ulaşamadım. Özellikleri nelerdir,neler yapar hiç bir fikrim yok. Yine bu konuda da yardımcı olabilecek bir varsa çok sevinirim.

Cihaz Model: zumo760LM

Sevgiler

Murat

Enduroist Katılımcı Üye Osman UYAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Fenerli Üye
    Motosiklet
    .

Garmin web updater programını bilgisayarınıza yükleyin ve cihaz işletim sistemi , dil vb gibi güncellemenizi burdan yapın. Türkçe de var ve buradan eklenir merak etmeyin.

Belek yetersiz hatası aldığınızda silmemek için haritanızı sd karta yükleyebilirsiniz, sorunsuz çalışır.
    Osman Uyan
    Bursa

Enduroist Üye Murat Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Murat Kaya
    Motosiklet
    X-Max 250
    Marka
    Yamaha

Osman Bey,

Dün bilgisayarıma Garmin Expresi kurmuştum ama oradan sadece voice Türkçe dosyasını indirebilmiştim. Sizin tavsiyeniz üzerine Garmin Web Updater ı indirip kurdum. Yazılım güncel dedi. Ben yine de tekrar kur dedim ve kurdum. Bir değişiklik olmadı.

Şu anda Voice Langage: Aylin
    Text Language: American Eng.
    Keyboard Language: American Eng.